Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Zber BRKO v Sládkovičove

Zber BRKO v Sládkovičove

Odberateľ sa zmluvne zaväzuje odoberať a spracovávať BRKO od fyzických a právnických osôb na území mesta Sládkovičovo. Biologicky rozložiteľný kuchynský a reštauračný odpad, katalógové číslo odpadu : 200108, bude odvážaný v podobe vyprázdnenia 50ks BIO kontajnerov o objeme 120 litrov a 1000ks x 10 litrov.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2023 10:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Sládkovičovo

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Sládkovičovo

Zadavatel IČ:
00306177

Zadavatel ulice:
Fučíkova 329

Zadavatel PSČ:
925 21

Zadavatel obec:
Sládkovičovo

Kontaktní osoba:
Ing. Cyprián Rusnák

Zadavatel telefon:
+421 317 840 963


Zadavatel web:
https://www.sladkovicovo.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90511200-4
Zber odpadu z domácností

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Váš nepojízdný automobil určený k likvidaci naložíme a zdarma odvezeme do naši provozovny v areálu firmy Psota v obci Práče. Následně autovrak rozebereme na díly, nebezpečné součásti ekologicky zlikvidujeme nebo provedeme jeho recyklaci. O ekologické likvidaci vystavíme zdarma potvrzení. Více informací o výkupu a ekologickém zpracování autovraků naleznete na webových stránkách nebo nás telefonicky kontaktujte.


Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Máte nepotřebný šrot, kovové předměty či kabely? Chcete se zbavit přebytečného množství papíru, novin či lepenky? Nevyhazujte vše jen tak do popelnice a přijďte se zbavit nepotřebného materiálu k naší společnosti Demonta T, s.r.o. se sídlem v Ostravě a pomáhejte tak životnímu prostředí. Nabízíme výhodné výkupní ceny. Od firem i jednotlivců společnost Demonta T, s.r.o. vykupuje železo, barevné kovy (měď, hliník, bronz), noviny, časopisy, letáky, vlnité lepenky, kartony, staré krabice, knihy bez pevných desek, použitý papír z tiskárny, sešity, nerez, ocel, kabely a elektromotory. Platbu za vykoupený materiál účtujeme pouze na účet nebo poštovní poukázkou. Výkupní ceny železa, mědi, hliníku i výkupní ceny papíru Vám rádi sdělí pracovníci jednotlivých výkupen. Přijďte k nám ještě dnes a my vykoupíme váš šrot či papír za výhodné ceny. Šetřete s námi životní prostředí.


Výkup kovů -  měď, hliník, mosaz, nerez, olovo

Výkup kovů - měď, hliník, mosaz, nerez, olovo

Potřebujete se zbavit nepotřebných drátů nebo plechů z mědi a hliníku? Hledáte v okolí Znojma a Moravského Krumlova kovošrot, kde vykupují měď, hliník, mosaz, nerez, olovo za nejlepší ceny? Zamiřte do výkupu kovošrotu firmy IB – MET. Vykupujeme měď, hliník, mosaz, nerez, olovo za nejlepší ceny v okolí. Odkoupíme od Vás měděný drát i plech zcela nový nebo i starý a olakovaný, měděné spony a třísky. Odevzdat u nás můžete i výrobky z hliníku – starý a nový drát, chladiče, Folie, žaluzie, plechovky, víčka, lana , kabely. Vykoupíme olověné závaží z pneumatik, olovo čisté i mašle. Ve sběrném dovře přijímáme i nemagnetickou nerez, špony a třísky.


Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Agilia s.r.o. klade velký důraz na ekologickou stránku likvidace. Všechny stavební stroje, motorky a návěsy jsou likvidovány s ohledem na životní prostředí, což znamená, že všechny recyklovatelné materiály jsou pečlivě odděleny a znovu použity. Tímto způsobem firma přispívá k ochraně přírody a podporuje udržitelný rozvoj. Kromě ekologického přínosu poskytuje Agilia s.r.o. také finanční výhody pro ty, kdo se rozhodnou pro jejich služby. Výkup stavebních strojů a dalšího kovového odpadu je prováděn za konkurenční ceny, což zákazníkům umožňuje získat spravedlivou odměnu za jejich nepotřebné vybavení.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Kovošrot - prodej a zpracování kovového i litinového odpadu s pomocí nejmodernějších technologií

Kovošrot - prodej a zpracování kovového i litinového odpadu s pomocí nejmodernějších technologií

Nevíte, kam s nepotřebným železným šrotem či kovovým odpadem? Pak se obraťte na ostravskou firmu Centromat s.r.o., která má také pobočku v Havířově a postará se Vám o prodej a kompletní zpracování kovových i železných odpadů. Svoz šrotu zajišťujeme vlastní moderní svozovou technikou a speciálními stroji, díky kterým jsme schopni zpracovat velké množství kovošrotu. Navíc zdarma k Vám přistavíme kontejnery. Prodej, sběr, likvidace, zpracování: - litinový, kovový, železný šrot - ocelový, kovový odpad - železné konstrukce a celky složitých konstrukcí - ocelové slitky, špony. Máme dlouholeté zkušenosti a řadíme se mezi nejvýznamnější dodavatelé šrotů do hutních podniků v České republice. Pro likvidaci kovošrotu a kovového odpadu jsme tou nejlepší volbou!