Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Dodanie a inštalácia lokálneho fotovoltického zdroja na budove J. Švermu, Zvolen o výkone 23,92 kWp

Dodanie a inštalácia lokálneho fotovoltického zdroja na budove J. Švermu, Zvolen o výkone 23,92 kWp

Dodanie fotovoltického zariadenia pozostáva z dodania a inštalácie lokálneho fotovoltického zdroja v zmysle projektovej dokumentácie na budovu J. Švermu pre odberné miesto, EIC 24ZSS1217559000T
Súčasťou dodávky bude aj vypracovanie revíznych správ.
Dodanie a realizácia predmetu zákazky sa vyžaduje podľa priloženej projektovej dokumentácie.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2023 10:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národné lesnícke centrum (NLC)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národné lesnícke centrum (NLC)

Zadavatel IČ:
42001315

Zadavatel ulice:
T.G.Masaryka 22

Zadavatel PSČ:
960 01

Zadavatel obec:
Zvolen

Kontaktní osoba:
Mgr. Sidónia Dolniaková

Zadavatel telefon:
+421 455 314 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nlcsk.org

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31712331-9
Fotovoltické články

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž solární termické soustavy - využití sluneční energie jako alternativa pro ohřev teplé vody

Montáž solární termické soustavy - využití sluneční energie jako alternativa pro ohřev teplé vody

Pokud hledáte spolehlivou alternativu k ohřevu teplé vody, s cílem snížit své náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí, pak je pro vás ideální řešení pořízení solární termické soustavy. V lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu DAeko Dolní Němčí. Provádíme montáž deskových nebo trubicových panelů, které využívají sluneční energii k výrobě tepla. Na tuto tepelnou techniku vám navíc vyřídíme dotace zdarma, takže se vám investice brzy vrátí. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Solární termické soustavy jsou systémy, které zachycují sálavé teplo ze slunce a přeměňují ho na tepelnou energii, kterou pak akumulují v zásobnících. Tato energie se pak používá pro ohřev teplé vody nebo jako záložní zdroj ústředního vytápění. Solární termické soustavy jsou velmi účinné, spolehlivé. Hlaví výhody solárních termických soustav: - snížení spotřeby fosilních paliv a emisí skleníkových plynů - úspora nákladů na energie a zvýšení hodnoty nemovitosti - nezávislost na cenách a dodávkách energie - dlouhá životnost a nízké provozní náklady - možnost získat státní dotaci a daňové úlevy.


Fotovoltaická elektrárna - výroba vlastní elektřiny pro rodinné domy a firmy, řešení na míru

Fotovoltaická elektrárna - výroba vlastní elektřiny pro rodinné domy a firmy, řešení na míru

Chcete vyrábět vlastní elektřinu? Jde to! SMA Energy System Home je energetický systém, který umožňuje vyrábět a využívat elektřinu pro Váš rodinný dům i firmu. Ušetříte až 80% nákladů. Se vším Vám pomůžeme ve firmě PV Solution - máme již bohaté zkušenosti v oblasti fotovoltaických elektráren, své realizace jsme již zajistili v městech Třebíč, Znojmo nebo Ivančice. Připravíme návrhy řešení FVE na míru, vyhotovíme cenovou kalkulaci a energetické posouzení bez a s použitím FVE. SMA Energy System Home vám umožňuje vyrábět si vlastní zelenou elektřinu pomocí vašeho vlastního střešního fotovoltaického systému. Je to chytré řešení pro rodinné domy a firmy. Elektřinu, kterou sami nespotřebujete, může být dodávána do veřejné sítě. Výhody systému SMA Energy System Home - snižuje náklady na energii až o 80%, automatické ovládání domácích spotřebičů, rychlá a snadná instalace, minimální nároky na prostor, bezplatné monitorování a další. Více informací Vám poskytnou školení zaměstnanci, proto nás neváhejte kontaktovat. Realizujeme fotovoltaické elektrárny na klíč - hybridní fotovoltaické systémy, FV připojené pouze k síti, ostrovní fotovoltaické systémy. Zakládáme se na individuálním přístupu ke každému klientovi.


Solární systémy, solární panely, solární energie, ekologie, investice, Plzeň

Solární systémy, solární panely, solární energie, ekologie, investice, Plzeň

Plzeňská Solární s.r.o. – Energie pro vaše domovy Hledáte spolehlivého partnera pro vaši energetickou nezávislost? Plzeňská Solární s.r.o. je zde pro vás! S více než 50 nainstalovanými solárními systémy, které představují více než 0,9 megawattů čisté energie, jsme lídrem v oblasti solární energie v Plzeňském kraji. Naše společnost, založená v roce 2022, si rychle získala pověst důvěryhodné a inovativní firmy. Nabízíme širokou škálu solárních panelů, které nejen přispívají k ekologii, ale také výrazně snižují vaše měsíční náklady na elektřinu. Ať už jste majitel domu, podnikatel nebo nezisková organizace, naše řešení jsou přizpůsobena právě vám. Proč vybrat právě nás? Ekologie jako investice: Investujte do své budoucnosti a budoucnosti naší planety. Úspora nákladů: Solární energie vám ušetří peníze na účtech za elektřinu. Státní dotace: Využijte možnosti státních dotací a ušetřete ještě více. Inovace a technologie: Jsme na špici vývoje a implementace nejnovějších technologií pro maximální účinnost. Přidejte se k našim spokojeným klientům a začněte těžit z nevyčerpatelné energie slunce. Plzeňská Solární s.r.o. – vaše volba pro lepší zítřky! Pro více informací navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte přímo a my vám rádi pomůžeme s vaším přechodem na solární energii.


Návrh řešení, instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, bytové domy

Návrh řešení, instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, bytové domy

Společnost Fotovoltaika Zlín s.r.o. se zaměřuje na návrhy a instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné i bytové domy. Připravíme řešení fotovoltaické elektrárny na klíč, včetně vyřízení dotace. Fotovoltaika pro rodinné domy a bytové domy je stále velmi aktuálním tématem, a proto se zaměřme na několik klíčových bodů: Návrh a optimalizace: Fotovoltaické systémy navrhujeme tak, aby co nejlépe využívaly sluneční energii. To zahrnuje optimální umístění panelů, vhodnou orientaci a úhel náklonu. Optimální nasměrování panelů je jiho-východ, jih a jiho-západ. Dodáme přesné návrhy, které zohlední specifika každého domu. Instalace: Instalace je klíčová pro dlouhodobou spolehlivost a maximální výkon fotovoltaického systému. Dotace a administrativa: Pomůžeme s vyřízením dotace a nutnou administrativou spojenou s realizací fotovoltaického systému. To zahrnuje žádost o dotaci, povolení a další formality. Výkon elektrárny není nijak omezen, avšak dotace se poskytují jen do 10 kWp. Spuštění a provoz: Po instalaci je důležité dohlédnout na spuštění systému a zajistit optimální provoz. Pomůžeme s nastavením a monitorováním výkonu solární elektrárny. Pokud máte zájem o konkrétní informace nebo potřebujete poradit s výběrem fotovoltaického systému, kontaktujte nás.


Kompletní řešení v oboru fotovoltaika - návrh fotovoltaické elektrárny pro dům, firmu

Kompletní řešení v oboru fotovoltaika - návrh fotovoltaické elektrárny pro dům, firmu

Pokud je pro Vás v dnešní době důležitá energetická soběstačnost a nezávislost, nechejte si pro Váš dům či firmu zpracovat vhodný návrh řešení fotovoltaické elektrány u společnosti GIENGER, spol. s r.o. Napajedla, která poskytuje kompletní řešení v oboru fotovoltaika - návrh FVE zpracujeme na míru, pomůžeme s vyřízením dotace z programu Nová zelená úsporám a provedeme kompletní instalaci včetně veškerých komponentů FVE. Také Vám připravíme ekonomický model návratnosti. FVE elektrárna již od 205 000,- Kč. Celková výše dotace dle lokality až 301 000,- Kč. Při jejím pořízení se vám náklady vrátí formou úspor za energie do 5 let. Realizujeme zakázky po celé ČR, nejen v regionu Zlín, Zlínský kraj. V případě zájmu můžete využít naši Zelenou linku - 800100680.


Fotovoltaické elektrárny na klíč pro firmy

Fotovoltaické elektrárny na klíč pro firmy

Společnost Andrew Solar Energy s.r.o. se specializuje na výstavbu fotovoltaických elektráren pro firmy na klíč. Od prvního návrhu přes administrativu až po finální realizaci a servis, se postaráme o vše potřebné, aby vaše firma mohla využívat čistou energii ze slunce. Návrh a plánování jsou klíčové. Provedeme důkladný audit a na základě vaší spotřeby elektřiny navrhneme ideální velikost fotovoltaického systému. Nejenže zajistíme všechny potřebné dokumenty pro stavební povolení a dotace, ale také se postaráme o připojení do distribuční sítě. Používáme nejkvalitnější materiály na trhu, včetně panelů a střídačů od renomovaných výrobců jako je SolarEdge. A co víc, poskytujeme dlouhodobé záruky na materiál i provedené práce. Fotovoltaické elektrárny od nás jsou pod neustálou péčí našeho servisního týmu, který zajišťuje, aby váš systém fungoval efektivně a bez problémů.