Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Areál pre zhodnocovanie BRKO - Malacky: Nakladač

Areál pre zhodnocovanie BRKO - Malacky: Nakladač

Predmetom zákazky je dodávka zariadenia: Nakladač.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2023 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TEKOS,spol. s r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TEKOS,spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
34111832

Zadavatel ulice:
Partizánska 1089/2

Zadavatel PSČ:
901 01

Zadavatel obec:
Malacky

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Pirošík

Zadavatel telefon:
+421 415 665 265

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tekosmalacky.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144710-8
Nakladače na kolesách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Máte v plánu montovat krovy či střešní panely? Chcete si zjednodušit práci a hledáte společnost, u které byste si mohli pořídit kvalitní autojeřáb? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. půjčuje různé typy jeřábů s různou nosností, které přemisťují těžké materiály na požadované místo tak, aby docházelo ke zjednodušení práce a snížení rizika poškození nebo úrazu při manipulaci s břemeny. Nechte si při montáži krovů a stropních panelů pomoct formou půjčení autojeřábu a kontaktujte nás ještě dnes!


Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Představujeme Vám firmu ZVU Servis a.s. z Hradce Králové, která svoji činnost zaměřila na opravy a renovace mostových a portálových jeřábů do 50 t. Součástí našich služeb jsou i akreditované prohlídky a kontroly jeřábů a drah. Také provádíme přípravy jeřábů na revizní zkoušky a odstranění revizních závad. Naší specializací jsou opravy starších typů především značek Vudut, Vihorlat Snina a Balkancar. Disponujeme velkou zásobou náhradních dílů. Renovujeme jeřábová kola, brzdy, motory a provádíme celkové repase mechaniky a elektra. Pokud Vás naše opravy jeřábů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská třída 322/4, Hradec Králové.


Práce s jeřábem – skvělý pomocník pro zvedání těžkých břemen

Práce s jeřábem – skvělý pomocník pro zvedání těžkých břemen

Automobilový jeřáb AD 20T má 3kvalitní podvozky, je tedy zaručen provoz i v těžších terénních podmínkách a ve svahu. Je vhodný pro zvedání těžkých břemen na stavbách, při manipulaci a přepravě různých břemen jako jsou mobilní domy, panely z betonu, také je skvělým pomocníkem při pokládání střešní krytiny. Je možno zapůjčit i paletovací zařízení a zařízení pro přepravu buněk. Jeho další výhodou je rychlý přesun. Rameno má dosah až 23m, max.hmotnost zvedaného břemene 20tun. Kontaktujte nás!


Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností  Liebherr

Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností Liebherr

Potřebujete na stavbě jeřáb k zajištění bezpečného a efektivního zvedání různých břemen? Chcete aby bylo zajištěno i samotné přistavení? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. pronajímá autojeřáby s vysokou nosností, které dokáží zvednout objemné a složité konstrukce. Vybírat je možné z různých typů autojeřábů, které jsou pravidelně kontrolovány a servisovány, tak aby splňovaly veškeré bezpečností standardy. Usnadněte si práci na stavbě s autojeřábem a kontaktujte nás co nejdříve!


Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T  - pronájem

Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T - pronájem

Ať už jste stavební firma nebo soukromník a hledáte pronájem jeřábu i s obsluhou (jeřábnikem), pak se obraťte na spolehlivou firmu AUTOJEŘÁBY PYTELA s.r.o. v Brně - máme dlouholeté zkušenosti v oboru, díky čemuž zajistíme komplexní jeřábnické práce včetně pronájmu jeřábu po celém území České a Slovenské republiky. K dispozici máme mobilní jeřábové zařízení - jeřáb Tatra AD-20T se čtyřdílným teleskopickým výložníkem délky 21,3 cm s možností montáže stavebního nástavce. Jeřáb má plně otočný vršek a sklopný výložník, který umožňuje zdvihání a přemisťování břemen na měnitelném vyložení. Jeřáb Tatra AD-20T je spolehlivý a vhodný i do náročného terénu - maximální zátěž 20 tun, délka teleskopu 21 metrů, dosah 22 metrů, zdvih výška 29 metrů, příhradová špička 7 metrů.


Odborné revize jeřábů a zdvihacích zařízení v Plzni od JOKR-montáže s.r.o.  - bezpečnost na prvním místě!

Odborné revize jeřábů a zdvihacích zařízení v Plzni od JOKR-montáže s.r.o. - bezpečnost na prvním místě!

Naše kvalifikované týmy poskytují revize pro různé zařízení včetně jeřábů, kladkostrojů, trolejových vozů a mnoho dalšího. Vaše klidné provozování je naší prioritou! Chraňte své zaměstnance a majetek tím nejlepším! Společnost JOKR-montáže s.r.o. je vaším odborným partnerem pro revize jeřábů, zdvihacích zařízení a dalších klíčových zařízení v Plzni a okolí, abyste mohli pracovat v bezpečném a spolehlivém prostředí. Naše kvalifikované revizní týmy disponují potřebnými oprávněními a mnohaletými zkušenostmi. Pravidelné podrobné prohlídky ocelových konstrukcí jeřábů a jeřábových drah jsou nezbytné pro zachování bezpečnosti práce a souladu s normami. Naše revize zahrnují také mechanické i elektrické části a s maximální pečlivostí se snažíme minimalizovat jakékoli vlivy na váš provoz. Zajistěte, aby vaše zdvihací zařízení byla v optimálním stavu a připravena čelit náročným výzvám. Naše revizní technici jsou vybaveni veškerým vybavením pro provádění profesionálních revizí jeřábů, kladkostrojů, trolejových vozů, regálových zakladačů, nakládacích jeřábů, a dalších zařízení. S JOKR-montáže s.r.o. budete mít jistotu spolehlivého chodu a snížení rizika neplánovaných událostí. Vaše bezpečí a klidný provoz jsou našimi hlavními cíli. Spolehněte se na nás a zvedněte svoji bezpečnost na novou úroveň s profesionálními revizemi jeřábů a zdvihacích zařízení od JOKR-montáže s.r.o. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte kvalitní a spolehlivé služby pro vaše zdvihací zařízení. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou!