Areál pre zhodnocovanie BRKO - Malacky: Nakladač

Areál pre zhodnocovanie BRKO - Malacky: Nakladač

Predmetom zákazky je dodávka zariadenia: Nakladač.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2023 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TEKOS,spol. s r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TEKOS,spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
34111832

Zadavatel ulice:
Partizánska 1089/2

Zadavatel PSČ:
901 01

Zadavatel obec:
Malacky

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Pirošík

Zadavatel telefon:
+421 415 665 265

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tekosmalacky.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144710-8
Nakladače na kolesách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autojeřáb DEMAG CITY AC 25T - pronájem

Autojeřáb DEMAG CITY AC 25T - pronájem

Potřebujete zajistit pronájem autojeřábu? Pokud možno za rozumnou cenu i s vyškoleným řidičem? Neváhejte kontaktovat společnost REKOS Olomouc. Manipulace s autojeřábem je velice snadná. Pro více informací neváhejte kontaktovat pana Jurkoviče na telefonním čísle 777 021 332. Vlastnosti autojeřábu DEMAG CITX AC 25T: - rok výroby 1997 - nové pneumatiky značky Michelin - nosnost 25T/3m - hák s břemenem 38, 5/37 - pohon kol 4x4x4 - výška 3m - délka 8,4m/6, 7m - žlutá barva. Autojeřáb a ostatní stavební mechanismy pronajímáme po celé České republice včetně obsluhy.


Pronájem autojeřábu s profesionální obsluhou od spolehlivé firmy

Pronájem autojeřábu s profesionální obsluhou od spolehlivé firmy

Práce s autojeřáby je pro firmu REKOS Olomouc spol. s.r.o. běžnou činností - neváhejte nás kontaktovat a využít pronájmu autojeřábu s profesionální obsluhou. Pracujeme se spolehlivými autojeřáby: - Grove GMK 4100L, 4080 - Liebherr 1060/2, 1030/2 - Demad AC 25 CITY - Tatra AD28, AD 20 T - PV3S AD 080. Jeřábnické práce provádíme převážně v těchto městech: - Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice, Litovel, Uničov, Šternberk, Hranice, Šumperk, Kroměříž, Moravská Třebová, Svitavy, Vyškov a Blansko. Při delších zakázkách vám rádi dle domluvy poskytneme slevu. Naší prioritou je především spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce - proto neváhejte a domluvte si pronájem autojeřábu s profesionální obsluhou u firmy REKOS Olomouc s.r.o.


Pronájem autojeřábů – spolehlivá technika včetně obsluhy a kompletního vybavení

Pronájem autojeřábů – spolehlivá technika včetně obsluhy a kompletního vybavení

Hledáte spolehlivého pronajímatele autojeřábů a potřebujete i jeřáby s vyšší výškou zdvihu a nosností? V tom případě se obraťte na společnost Promi Moving s.r.o. Společnost Promi Moving s.r.o. má ve své flotile autojeřáby TEREX DEMAG AC 40L a autojeřáb AD20, AD20T. Tyto jeřáby se liší nosností, která je 40 nebo 20 tun a výškou zdvihu 47 a 27,8 metrů. V obou případech se mezi výhody řadí přesun velkých hmotností, rychlost a zajištění obsluhy pro bezstarostný provoz. Zjednodušte si práce pomocí autojeřábů a kontaktujte nás!


Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Představujeme Vám firmu ZVU Servis a.s. z Hradce Králové, která svoji činnost zaměřila na opravy a renovace mostových a portálových jeřábů do 50 t. Součástí našich služeb jsou i akreditované prohlídky a kontroly jeřábů a drah. Také provádíme přípravy jeřábů na revizní zkoušky a odstranění revizních závad. Naší specializací jsou opravy starších typů především značek Vudut, Vihorlat Snina a Balkancar. Disponujeme velkou zásobou náhradních dílů. Renovujeme jeřábová kola, brzdy, motory a provádíme celkové repase mechaniky a elektra. Pokud Vás naše opravy jeřábů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská třída 322/4, Hradec Králové.


Práce s jeřábem – skvělý pomocník pro zvedání těžkých břemen

Práce s jeřábem – skvělý pomocník pro zvedání těžkých břemen

Automobilový jeřáb AD 20T má 3kvalitní podvozky, je tedy zaručen provoz i v těžších terénních podmínkách a ve svahu. Je vhodný pro zvedání těžkých břemen na stavbách, při manipulaci a přepravě různých břemen jako jsou mobilní domy, panely z betonu, také je skvělým pomocníkem při pokládání střešní krytiny. Je možno zapůjčit i paletovací zařízení a zařízení pro přepravu buněk. Jeho další výhodou je rychlý přesun. Rameno má dosah až 23m, max.hmotnost zvedaného břemene 20tun. Kontaktujte nás!


Půjčovna stavebních strojů Zdeněk Vorlický Praha - nabízíme širokou nabídku strojů a servis

Půjčovna stavebních strojů Zdeněk Vorlický Praha - nabízíme širokou nabídku strojů a servis

Půjčovna stavebních strojů Vorlický je vaším spolehlivým partnerem při realizaci stavebních projektů. Nabízíme širokou nabídku stavebních strojů, přídavných hydraulických zařízení a lehké stavební mechanizace. Naše stroje jsou pravidelně servisovány, mají všechny potřebné revize a jsou plně připraveny k dodání maximálního výkonu. Pokud potřebujete stroj na delší dobu, nabízíme individuální výhodné ceny dle domluvy. Zjistěte více o ceníku půjčovného na našich stránkách nebo přímo u jednotlivých produktů.