Nákup učebných pomôcok s názvom - Sada mechatronika

Nákup učebných pomôcok s názvom - Sada mechatronika

Predmetom zákazky je nákup učebných pomôcok s názvom - Sada mechatronika pre Strednú odbornú školu strojnícku a elektrotechnickú v Nitre, ktorý pozostáva z nákupu nového zariadenia, dopravy, montáže, nastavenia, testu funkčnosti, zaškolenia personálu a záručného servisu.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2023 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Ondrejička

Zadavatel telefon:
+421 376 925 915


Zadavatel web:
http://www.unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení karosáren - měřící systém proměřování podvozku SHARK. Pracuje s vysokou přesností ±1mm

Vybavení karosáren - měřící systém proměřování podvozku SHARK. Pracuje s vysokou přesností ±1mm

Už jste slyšení o revolučním měřícím systému SHARK na přeměřování celého vozidla? Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová dodává tento měřící systém do karosáren v rámci celé České republiky. SHARK využívá ultrazvuk ve spojení s moderní elektronikou a propracovaným software, pro diagnózu a proměřování karoserií havarovaných vozidel. Revolučně zkracuje přeměření celého vozidla během rovnacích prací. Navíc SHARK pracuje s vysokou přesností ±1mm, což je u dnešních moderních automobilů nevyhnutelná podmínka při opravách karoserií na profesionální úrovni. Proměřuje až 12 bodů současně. Je kompatibilní s kompletní řadou rovnacích systémů firmy BLACKHAWK jako např. DOZER, KOREK, rovnací rámy X 188, UMD 50…, ale je také ideálním rozšířením jakéhokoliv rovnacího systému i když nepochází od firmy BLACKHAWK. Základní sestava měřícího systému: -Vysílací sondy jsou kabely spojeny s měřící lištou a vysílají krátké série ultrazvukových kmitů -Měřící lišta je zasunuta pod vozidlem a prostřednictvím dvou řad mikrofonů po obou stranách, přijímá signály z vysílacích sond. Výhoda tohoto systému: -úspora času vůči systémům, kde se proměřuje bod za bodem -překáží-li lišta při práci, lze ji odsunout do stran, dopředu nebo dozadu -velice jednoduše lze proměřit i vozidlo např. na dvousloupovém zvedáku -program v českém jazyce vede pracovníka logicky krok za krokem -nedochází k žádnému mechanickému opotřebení jako u mechanických systémů. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách.


Dílenské sady nářadí pro automechaniky – prodej, e-shop

Dílenské sady nářadí pro automechaniky – prodej, e-shop

Hledáte špičkové vybavení do dílny? Tak kontaktujte naší společnost PROFIKRAFT TRADING s.r.o. z Brna, která dodává kompletní ucelený sortiment pro profesionály nejen z automobilového průmyslu. Na e-shopu prodáváme kvalitní dílenské sady nářadí pro automechaniky, a to soupravy: - nástavců, kardanů, prodloužení - vytahováků, zalomených zubů - klíčů, šroubováků, bitů - gola, kleští - brašny a kufry s různým počtem nástrojů K zakoupení jsou také prázdné úložné organizéry, kapsy, brašny, kufry pojízdné a s přihrádkami, koženkové tašky a jiné.


Vybavení autoservisů, vybavení pneuservisů. Prodej hevery, zvedáky.

Vybavení autoservisů, vybavení pneuservisů. Prodej hevery, zvedáky.

Zkušená firma na vybavení Vašich autoservisů, pneuservisů a karosáren. To je firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová. Všechna prodávaná zařízení pocházejí z EU. Regionální zastoupení Praha i Brno. Veškerá naše zařízení jsou určena pro značkové i neznačkové autoservisy. Vybavení pro opravy osobních automobilů, nákladních vozidel a autobusů. Veškeré vybavení pro servisní činnost přivezeme, odborně zprovozníme a zaškolíme obsluhu. Prodej profesionálního vybavení autoservisů a pneuservisů je naše specializace. Zařízení a vybavení: -plničky klimatizací a proplachové sady – špičkové plničky klimatizací a příslušenství -geometrie podvozků – senzorové měření pro osobní a nákladní automobily -zkušebny brzd a testovací linky – pro osobní automobily i nákladní automobily -diagnostika motorů – motortestery a diagnostika řídících jednotek -regloskopy – autoservisní regloskopy s pojezdem pro profesionální kontrolu a seřizování světlometů a měření intenzity osvětlení motorových vozidel, -vybavení pneuservisů – montovací stroje, stahováky, zouvačky, vyvažovačky pneu pro osobní automobily, nákladní vozidla a autobusy -vybavení karosáren – Rozpínací soupravy, rovnací systémy pojízdné a podlahové přípravky, měřící systémy, ruční nářadí a přípravky pro osobní a nákladní vozidla -olejové hospodářství a mazací tuky - výdej Ad Blue, nového oleje a mazacího tuku, vypouštění a odsávání starého oleje, výměna brzdové kapaliny -nabíječky autobaterií, svářečky a plazmové řezání – nabíječky autobaterií, pomocné startovací zdroje, svářečky a technika pro plazmové řezání -zvedáky a hevery – sloupové a bezsloupové zvedáky, plošinové elektrohydraulické vertikální zvedáky. Bližší specifikaci k zařízení naleznete na našich stránkách.


Plošinové zvedáky - hevery pro vozidla - vertikální, prodej, dodávka

Plošinové zvedáky - hevery pro vozidla - vertikální, prodej, dodávka

Sháníte-li firmu dodávající vertikální elektro-hydraulický zvedák, hever, pak neváhejte a oslovte nás. Mezi naši činnost patří také dodávky plošinového vertikálního elektro-hydraulického zvedáku. Zvedák má nové bezsloupové konstrukce, které mají výbornou stabilitu a jsou velmi přesné v souběhu plošin během zvedání. Velké plus je volnost pohybu pod plošinami i kolem zvedáku. Prodáváme zvedák KAR 45 – jeho nosnost je 4500kg, zdvih 1 810 - 2 070 mm (dle provedení: do podlahy - na podlahu), délka plošin 5 000 mm. KAR60 - Nosnost 6 000 kg, zdvih 1 765 - 2060 mm (dle provedeni: do podlahy - na podlahu, délka plošin 5 600 mm. Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej geometrie kol, geometrie podvozků, osobních a nákladních aut

Prodej geometrie kol, geometrie podvozků, osobních a nákladních aut

Chcete koupit novou geometrii kol do Vašeho servisu? Nebo vybavujete kompletně novou provozovnu? Obraťte se na zkušenou firmu v oboru MITERAL Ing. Alice Smejkalová Brno. Geometrie podvozků osobních automobilů: -pro měření podvozků osobních aut se značkou Hofmann, ta je průkopníkem ve vývoji nových technologií, a proto jsou její výrobky certifikované předními světovými výrobci automobilů (homologace OEM): VW, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Mercedes-Benz, Smart, Opel, Chevrolet, Ford, Volvo, Citroën, Peugeot, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Nissan, Jeep, Renault, Dacia, Jaguar, Land-Rover a dalšími a rovněž tak výrobci pneu CONTINENTAL, DUNLOP, MICHELIN a dalšími -na trhu má několik typu geometrií a my Vám rádi poradíme, která pro Vás bude ta nejvhodnější. Bližší specifikace naleznete na webových stránkách. Geometrie podvozků nákladních automobilů: -pro měření podvozků nákladních aut se značkou Haweka, laserové nebo kamerové zařízení na měření geometrie nákladních automobilů, autobusů, speciálních vozidel a jejich přípojných vozidel. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách v sekci Geometrie pro nákladní automobily. Těšíme se na spolupráci.


Autoservisní nářadí, kompletní vybavení pro autoservisy – prodej na e-shopu

Autoservisní nářadí, kompletní vybavení pro autoservisy – prodej na e-shopu

Potřebujete si kompletně vybavit autoservis či dílnu? Tak navštivte e-shop firmy PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. z Brna, kde prodáváme autoservisní sady nářadí, zvedáky, lehátka a další nezbytné pomůcky pro údržbu vozidel. Zakoupit u nás můžete: - zvedáky, panenky, podpěry - lehátka, sedátka, endoskopy - startovací zdroje, lisy, pracovní plošiny a žebříky - dílenské jeřáby, převodovky, řazení - kola, stahováky, brzdové systémy - podvozky, auto – elektriku - interiérové a auto – skla doplňky - vstřiky, žhaviče, svíčky - pružné zámky a přístroje pro klimatizace Také dodáváme sortiment pro údržbu a diagnostiku motoru, chlazení a výměnu motorového oleje.