Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Zubní klinika DENTAL OFFICE H33 v Praze poskytuje pro Vás i Vaše děti kompletní stomatologické ošetření s klidným a profesionálním přístupem. Provádíme záchovnou stomatologii, mikroskopickou endodoncii, zabýváme se parodentologií, léčbou parodontitidy. Jsme centrum preventivní, záchovné a estetické stomatologie.

Nákup učebných pomôcok s názvom - Sada mechatronika

Nákup učebných pomôcok s názvom - Sada mechatronika

Predmetom zákazky je nákup učebných pomôcok s názvom - Sada mechatronika pre Strednú odbornú školu strojnícku a elektrotechnickú v Nitre, ktorý pozostáva z nákupu nového zariadenia, dopravy, montáže, nastavenia, testu funkčnosti, zaškolenia personálu a záručného servisu.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2023 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Ondrejička

Zadavatel telefon:
+421 376 925 915


Zadavatel web:
http://www.unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ruční nářadí Högert pro autoopravny, zámečnické a elektrikářské dílny

Ruční nářadí Högert pro autoopravny, zámečnické a elektrikářské dílny

Ať už jste profesionál nebo domácí kutil, značka Högert Technik nabízí nářadí, které vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků. S Högert máte jistotu, že vaše práce bude nejen efektivní, ale i bezpečná a přesná. Široký sortiment ručního nářadí této značky pořídíte na prodejně firmy KVP servis z Opavy. Pro automechaniky Högert zajišťuje širokou škálu nářadí, které usnadňuje práci s automobily. Od klíčů a šroubováků až po speciální nástroje pro brzdy a diagnostické přístroje. Pro zámečníky máme k dispozici kvalitní kleště, hoblíky a sady nářadí, které jsou základem pro každého zámečníka, který chce poskytovat precizní a spolehlivou práci. Pro elektrikáře je vhodné izolované nářadí, které splňuje nejpřísnější DIN a VDE normy. Od šroubováků až po multimetry, každý produkt je testován a certifikován, aby zajistil maximální ochranu při práci s elektrickými obvody. Navštivte naši prodejnu v Opavě, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem správného ručního nářadí.


Vybavení karosáren - měřící systém proměřování podvozku SHARK. Pracuje s vysokou přesností ±1mm

Vybavení karosáren - měřící systém proměřování podvozku SHARK. Pracuje s vysokou přesností ±1mm

Už jste slyšení o revolučním měřícím systému SHARK na přeměřování celého vozidla? Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová dodává tento měřící systém do karosáren v rámci celé České republiky. SHARK využívá ultrazvuk ve spojení s moderní elektronikou a propracovaným software, pro diagnózu a proměřování karoserií havarovaných vozidel. Revolučně zkracuje přeměření celého vozidla během rovnacích prací. Navíc SHARK pracuje s vysokou přesností ±1mm, což je u dnešních moderních automobilů nevyhnutelná podmínka při opravách karoserií na profesionální úrovni. Proměřuje až 12 bodů současně. Je kompatibilní s kompletní řadou rovnacích systémů firmy BLACKHAWK jako např. DOZER, KOREK, rovnací rámy X 188, UMD 50…, ale je také ideálním rozšířením jakéhokoliv rovnacího systému i když nepochází od firmy BLACKHAWK. Základní sestava měřícího systému: -Vysílací sondy jsou kabely spojeny s měřící lištou a vysílají krátké série ultrazvukových kmitů -Měřící lišta je zasunuta pod vozidlem a prostřednictvím dvou řad mikrofonů po obou stranách, přijímá signály z vysílacích sond. Výhoda tohoto systému: -úspora času vůči systémům, kde se proměřuje bod za bodem -překáží-li lišta při práci, lze ji odsunout do stran, dopředu nebo dozadu -velice jednoduše lze proměřit i vozidlo např. na dvousloupovém zvedáku -program v českém jazyce vede pracovníka logicky krok za krokem -nedochází k žádnému mechanickému opotřebení jako u mechanických systémů. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách.


Dílenské sady nářadí pro automechaniky – prodej, e-shop

Dílenské sady nářadí pro automechaniky – prodej, e-shop

Hledáte špičkové vybavení do dílny? Tak kontaktujte naší společnost PROFIKRAFT TRADING s.r.o. z Brna, která dodává kompletní ucelený sortiment pro profesionály nejen z automobilového průmyslu. Na e-shopu prodáváme kvalitní dílenské sady nářadí pro automechaniky, a to soupravy: - nástavců, kardanů, prodloužení - vytahováků, zalomených zubů - klíčů, šroubováků, bitů - gola, kleští - brašny a kufry s různým počtem nástrojů K zakoupení jsou také prázdné úložné organizéry, kapsy, brašny, kufry pojízdné a s přihrádkami, koženkové tašky a jiné.


Prodej geometrie kol pro osobní a nákladní automobily značky Hofmann, Haweka

Prodej geometrie kol pro osobní a nákladní automobily značky Hofmann, Haweka

Sháníte novou geometrii kol? Rádi Vám poradíme nejvhodnější do Vašeho autoservisu, pneuservisu. Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová prodává geometrii kol pro osobní vozy značky Hofmann a pro nákladní automobily značky Haweka. Osobní automobily - značky Hofmann: -Geoliner 550 prism: -kombinuje prvky CCD s 3D technologií -2 vysoce odolné terče s držáky na předních kolech -2 PODy s magnesiovými držáky na zadních kolech -mobilní stojan pro PC -19" monitor -databáze vozidel -vhodné i pro menší dílny. Geoliner 610: -3D geometrie mající na centrálním sloupu naklápěcí kamerový systém -měření v libovolné výšce -PC a monitor rovněž na centrálním sloupu -měření bez nutnosti zdvižení vozidla. Geoliner 650 Gen 4: -3D geometrie s centrálním sloupem s výškově posuvným vodorovným ramenem -měření ve výškách od 0 do 200 cm, nové kamery s vysokým rozlišením -nové ultralehké terče s vysokým rozlišením -otevřený stojan pro PC -tiskárna s držáky na upínky terčů -velmi rychlé základní proměření. Geoliner 780: -tříkamerový samostředící systém se dvěma samostatnými sloupy -automatická synchronizace kamer se zvedákem -prémiový software -odolné terče s vysokým rozlišením -komfortní a rychlá obsluha jedním člověkem. Značka Hofmann je certifikovaný přední světový výrobce pro automobilové značky -homologace OEM: -VW, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Mercedes-Benz, Smart, Opel, Chevrolet, Ford, Volvo, Citroën, Peugeot, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Nissan, Jeep, Renault, Dacia, Jaguar, Land-Rover a dalšími a rovněž tak výrobci pneu CONTINENTAL, DUNLOP, MICHELIN a dalšími. Nákladní automobily značky Haweka: Laserové či kamerové zařízení na měření geometrie nákladních automobilů, autobusů, speciálních vozidel a jejich přípojných vozidel HAWEKA Axis 200/500: -laserové zařízení na měření geometrie -pro rychlé a spolehlivé měření všech parametrů včetně proměření rámů a přípojných vozidel -měření bez nutnosti provádět kompenzace házivosti -nenáročné na úpravu pracovního místa. HAWEKA Axis 4000 -kamerové zařízení na měření geometrie -špičkové zařízení řízené počítačem, odpovídající nárokům moderních servisních pracovišť -rychlé a přesné měření všech požadovaných veličin -zcela bezkabelové provedení s radiovým přenosem -jednoduchá montáž držáků s měřícími hlavami. Bližší informace ke geometrii kol naleznete na našich webových stránkách.


Plošinové zvedáky - hevery pro vozidla - vertikální, prodej, dodávka

Plošinové zvedáky - hevery pro vozidla - vertikální, prodej, dodávka

Sháníte-li firmu dodávající vertikální elektro-hydraulický zvedák, hever, pak neváhejte a oslovte nás. Mezi naši činnost patří také dodávky plošinového vertikálního elektro-hydraulického zvedáku. Zvedák má nové bezsloupové konstrukce, které mají výbornou stabilitu a jsou velmi přesné v souběhu plošin během zvedání. Velké plus je volnost pohybu pod plošinami i kolem zvedáku. Prodáváme zvedák KAR 45 – jeho nosnost je 4500kg, zdvih 1 810 - 2 070 mm (dle provedení: do podlahy - na podlahu), délka plošin 5 000 mm. KAR60 - Nosnost 6 000 kg, zdvih 1 765 - 2060 mm (dle provedeni: do podlahy - na podlahu, délka plošin 5 600 mm. Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej geometrie kol, geometrie podvozků, osobních a nákladních aut

Prodej geometrie kol, geometrie podvozků, osobních a nákladních aut

Chcete koupit novou geometrii kol do Vašeho servisu? Nebo vybavujete kompletně novou provozovnu? Obraťte se na zkušenou firmu v oboru MITERAL Ing. Alice Smejkalová Brno. Geometrie podvozků osobních automobilů: -pro měření podvozků osobních aut se značkou Hofmann, ta je průkopníkem ve vývoji nových technologií, a proto jsou její výrobky certifikované předními světovými výrobci automobilů (homologace OEM): VW, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Mercedes-Benz, Smart, Opel, Chevrolet, Ford, Volvo, Citroën, Peugeot, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Nissan, Jeep, Renault, Dacia, Jaguar, Land-Rover a dalšími a rovněž tak výrobci pneu CONTINENTAL, DUNLOP, MICHELIN a dalšími -na trhu má několik typu geometrií a my Vám rádi poradíme, která pro Vás bude ta nejvhodnější. Bližší specifikace naleznete na webových stránkách. Geometrie podvozků nákladních automobilů: -pro měření podvozků nákladních aut se značkou Haweka, laserové nebo kamerové zařízení na měření geometrie nákladních automobilů, autobusů, speciálních vozidel a jejich přípojných vozidel. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách v sekci Geometrie pro nákladní automobily. Těšíme se na spolupráci.