Vypracovanie PD - Spojená škola, Rosinská cesta Žilina – rekonštrukcia novej kanalizácie

Vypracovanie PD - Spojená škola, Rosinská cesta Žilina – rekonštrukcia novej kanalizácie

Dokumentácia pre stavebné povolenie vypracovaná v rozsahu pre realizáciu stavby RPD

V rámci projektových prác je nutné riešiť objekt prečerpávacej stanice, ktorú tvorí nadzemná murovaná časť s dvomi oddelenými miestnosťami a podzemná železobetónová nadrž. Jedna miestnosť je nad akumulačnou nádržou, v ktorej sú staré nefunkčné čerpadlá a v druhej miestnosti sa nachádza elektrická rozvodná a poistková skriňa. V súčasnosti sú existujúce čerpadlá nefunkčné a nezabezpečujú prečerpávanie splaškov do funkčnej kanalizácie. Prečerpávanie splaškov sa v súčasnosti zabezpečuje fekálnym vozov cca. raz za mesiac, čo je finančne nerentabilné.
V rámci projektových prác je nutné taktiež vyriešiť prečerpávanie splaškov novými čerpadlami do funkčnej kanalizácie, ktorá je vedená cca. 150m od prečerpávacej stanice, novou pripojovacou kanalizáciou. Nové výtlačné potrubie sa vedľa objektu prečerpávacej stanice prepojí s kanalizačným potrubím. Úsek nového a existujúceho potrubia, ktoré je vedené nad úrovňou terénu je potrebné tepelne zaizolovať. Odporučený je aj obsyp cca 0, 5m okolo potrubia. Na manipuláciu s čerpadlami po vodiacich tyčiach je doporučené zdvíhacie zariadenie. V rámci projektových prác je nutné riešiť aj súvisiace pridružené priestory tak, aby po stavebných úpravách prečerpávacia stanica bola plne funkčná a spĺňala súčasné predpisy v oblasti bezpečnosti, hygieny a prevádzky ako aj iné, ktoré sú kladené na stavby tohto charakteru.
Pôvodný starý projekt je vypracovaný firmou Prompp s.r.o., Alexandra Rudnaya 34, 010 01 Žilina, Hlavný projektant : Ing. Marián Papp, dátum projektu : cca. 07/2016.

PD bude členená na :
Časť 1 - Dokumentácia pre stavebné povolenie vypracovaná v rozsahu pre realizáciu stavby RPD,
Pri spracovaní PD požadujeme zapracovať pripomienky a dodržať pokyny poverených zástupcov objednávateľa, a poverených zástupcov Spojenej školy, ako aj všetky podmienky vyplývajúce zo stavebného konania a prípadné podmienky vnesené do stavebného konania stavby do-zapracovať do PD.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola

Zadavatel IČ:
00695106

Zadavatel ulice:
Rosinská cesta 4

Zadavatel PSČ:
010 08

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Orješková

Zadavatel telefon:
+421 905 558 122

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sportovaskolaza.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71242000-6
Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projektování staveb v projektové kanceláři - stavební úpravy pro budovy

Projektování staveb v projektové kanceláři - stavební úpravy pro budovy

Hledáte na Vysočině projektovou kancelář, která Vám zajistí kompletní práce i dokumentaci při projektování Vaší stavby při stavebních úpravách? Pak obraťte na naši firmu! Zajistíme vyhodnocení investičního záměru, zaměření současného stavu, poradíme Vám i s výběrem pozemku, který chcete zakoupit, vyhotovíme projektovou dokumentaci nynějšího stavu, tendrové a prováděcí dokumentace, zpracujeme průkaz energetické náročnosti budovy, inženýrsko-geologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy a mnoho dalšího. Působíme po celé Vysočině. Více námi poskytovaných služeb najdete na našem webu.


Stavby s vizí a kvalitou - Ing. Tomáš Novotný přináší vaše projekty k životu!

Stavby s vizí a kvalitou - Ing. Tomáš Novotný přináší vaše projekty k životu!

Ing. Tomáš Novotný je renomovaným autorizovaným inženýrem v oboru pozemních staveb a stavební projektantem s působností v Praze a Středních Čechách. S naším týmem odborníků nabízíme široké spektrum projekčních prací, zahrnující vyřizování stavebních povolení, kompletní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, územní rozhodnutí, dokumentaci pro provedení stavby a výběr dodavatele, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, průzkumy a posouzení poruch konstrukcí. Svou dlouholetou praxí od roku 1988 jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti projektování administrativních budov, bytových a rodinných domů, občanských staveb, výrobních hal, zateplování objektů a rekonstrukcí památkově chráněných objektů. Mezi naše významné reference patří například administrativní budova Festo Modřany, Raiffeisen stavební spořitelna, a desítky rekonstruovaných rodinných domů na Malé Straně v Praze. Spolupracujeme s našimi klienty na každém kroku projektu, abychom zajistili kvalitní výsledky a plnou spokojenost. S důrazem na preciznost, inovace a dodržování stavebních norem se snažíme přinést optimální řešení pro každý stavební projekt. Kontaktujte Ing. Tomáše Novotného, autorizovaného inženýra v oboru pozemních staveb a stavebního projektanta, pro Vaše projekční potřeby v Praze a Středních Čechách. Spolehněte se na naše zkušenosti a profesionalitu při realizaci Vašich stavebních plánů.


Splňte si sen - rodinné dům na klíč, nízkoenergetický a pasivní dle Vašeho přání

Splňte si sen - rodinné dům na klíč, nízkoenergetický a pasivní dle Vašeho přání

Sníte o svém novém domově? Chcete si nechat postavit rodinný dům dle Vašeho přání? V tom případě kontaktujte společnost Brozire z Ostravy, která Vám zpracuje projektovou dokumentaci, navrhne stavbu, vyřídí stavební povolení, zajistí přípojky, poté zrealizuje hrubou stavbu, zajistí pokryvačské a zednické práce. Samozřejmostí jsou omítky, fasáda, vodoinstalace a další potřebné práce pro dokončení Vašeho bydlení! Také Vám zrealizujeme bazén. Vše individuálně dle Vašich přání. Kontaktujte nás a splňte si sny!


Zajištění profesionální stavební projekce a projektové dokumentace pro stavby

Zajištění profesionální stavební projekce a projektové dokumentace pro stavby

Potřebujete v oblasti Pelhřimova sehnat firmu, která se Vám postará o kompletní stavební projekci? Pak se bez váhání obraťte na nás! Naše firma Vám poskytne komplexní služby v oblasti stavební projekce od poradenství při vybírání pozemku, zaměření a vyhodnocení stávajícího stavu, projektové dokumentace, vypracování architektonických studií až po a stavebně technické průzkumy objektů ad. Náš tým tvoří pracovníci s dlouholetými projekčními zkušenostmi i se zahraniční praxí, ale i čerstvý absolventi škol. Působnost máme po celé Vysočině. Více informací ohledně stavební projekce najdete na našich stránkách.


Projektová dokumentace pro provedení stavby, projekční kancelář

Projektová dokumentace pro provedení stavby, projekční kancelář

Potřebujete-li na Vysočině zajistí k Vaší stavbě projektovou dokumentaci, pak se neváhejte obrátit na nás! Dokážeme vypracovat k jakémukoli stavebnímu projektu dokumentaci pro provedení stavby. Je potřeba si uvědomit, že jiné stupně dokumentací (dokumentace pro stavební povolení, tendrová dokumentace) nemají sloužit pro samotnou realizaci stavby. Z toho důvodu pak při realizaci dochází ke komplikacím, časovým prodlevám a nutnosti upravovat a předělávat určité prvky nebo části stavby. Tyto věci vedou k finančním vícenákladům, které často bývají větší, než je úspora, kterou investor získal neobjednáním dokumentace pro provedení stavby. Více informací najedete na našich www.


Projekty pro stavby, projekční a inženýrská činnost ve výstavbě na Vysočině

Projekty pro stavby, projekční a inženýrská činnost ve výstavbě na Vysočině

Potřebujete-li zajistit projekt pro stavbu či jiné služby týkající se projekční nebo inženýrské činnosti ve výstavbě, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše společnost nabízí projekční a inženýrskou činnost, poradenství při výběru a koupi pozemku, vyhodnocení investičního záměru, zaměření stávajícího stavu a stavebně technických průzkumů objektů, vyhotovení projektové dokumentace, vypracování architektonické služby, projekty vnitřních instalací, energetické štítky budov, výkon stavebního dozoru, koordinátora BOZP na staveništi ad. Kompletní nabídku služeb naleznete na našich www.