Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Mechatronic, spol. s r.o.

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Multipólové, unipólové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory IP54-IP68 světoznámého výrobce LEMO nabízí velkoobchodní prodejce, dovozce a distributor elektronických a pneumatických součástek společnost MECHATRONIC spol. s r.o. se sídlem v Praze. Velmi kvalitní LEMO konektory nachází široké využití v mnoha odvětvích průmyslu, ve zdravotnictví, komunikačních systémech, elektronice či informačních technologiích.

Dodávka odpadkových parkových košov Glasdon Jubilee alebo ekvivalent, Glasdon Stremline

Dodávka odpadkových parkových košov Glasdon Jubilee alebo ekvivalent, Glasdon Stremline

Predmetom zákazky je dodanie 47 ks odpadkových košov Glasdon Jubilee alebo ekvivalent (vizualizácia tvorí prílohu č. 5) a 20 ks odpadkových košov Glasdon Stremline, alebo ekvivalent (vizualizácia tvorí prílohu č. 5) Predmetom zákazky je výmena pôvodných nefunkčných odpadkových košov za nové jednotné koše. Verejný obstarávateľ požaduje dodať odpadkové koše typu Glasdon Jubilee alebo ekvivalent, Glasdon Stremline, alebo ekvivalenz dôvodu, že v Mestskej časti BratislavaRužinov už osadil 55 ks košov tohto typu a požaduje pokračovať v rovnakej vizualizácii.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Ružinov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Ružinov

Zadavatel IČ:
00603155

Zadavatel ulice:
Mierová 21

Zadavatel PSČ:
827 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Mgr. Beáta Šimorová

Zadavatel telefon:
+421 248 284 405


Zadavatel web:
http://www.ruzinov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39224340-3
Koše

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Pokud poptáváte zámečnické práce, obrábění kovů či svařování, neváhejte a kontaktujte naši společnost XAN 89 s.r.o., sídlící v obci Němčice v regionu Kroměříž, která se věnuje oboru strojní zámečnictví, kovovýroba více jak 10 let. Zaměřujeme se i na výrobu městského mobiliáře. Specializujeme se na zakázkovou a malosériovou kovovýrobu - dodáme různé typy laviček, odpadkových košů, zastávkových přístřešků, kontejnerového stání. Dále dodáme zábradlí, květináče, vrata, ploty, brány, pergoly a mříže na míru. Součástí naší činnosti je svařování, pálení, řezání, stříhání, ohýbání, zkružování, vrtání, lisování, rovnání, ohraňování, broušení. Vrtací a frézařské práce realizujeme na CNC soustruhu.


Výroba a realizace ocelových konstrukcí pergol – moderní a odolné provedení s minimální údržbou

Výroba a realizace ocelových konstrukcí pergol – moderní a odolné provedení s minimální údržbou

Chcete si nechat postavit pergolu, která je skvělým doplńkem zahrady s zvažujete ocelovou konstrukci, která je nejen odolná, ale i moderní? V tom případě se obraťte na společnost UNIVARS, s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou. Společnost UNIVARS, s.r.o. provádí výrobu ocelových konstrukcí pergol, včetně zpracování dílenské dokumentace. Zajištěna je také různá povrchová úprava, která zaručí dlouhou životnost, a samotná montáž na staveništi. V neposlední řadě si společnost poradí i s výrobou a montáží závěsných ocelových balkónů. Zkrášlete svou zahradu s designovou pergolou a nechte si ocelovou konstrukci vyrobit u nás co nejdříve!


Stylový teakový nábytek - lavice, houpačky, stoly, věšáky, komody a mnoho dalšího

Stylový teakový nábytek - lavice, houpačky, stoly, věšáky, komody a mnoho dalšího

Chcete si pořídit krásný, kvalitní, odolný a stylový nábytek z teakového dřeva? V tom případě si jej pořiďte od společnosti TPZ, s.r.o., která se zaměřuje na maloobchodní prodej nábytku a dalšího vybavení. Společnost TPZ, s.r.o. prodává teakový nábytek. Teakové dřevo je velmi tvrdé a pevné, má příjemnou medovou až čokoládovou barvu, je odolné vůči vlhkosti, houbám a škůdcům a vhodné do interiéru i exteriéru. Zakoupit je možné lavice, stoly, židle, bary, sety, věšáky, komody, houpačky, lehátka a mnoho dalšího. Mějte nábytek, který Vám bude sloužit celý život a navštivte naši prodejnu co nejdříve!


Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Bioklimatické pergoly představují inovativní řešení pro ty, kteří si chtějí užívat pohodlí svého venkovního prostoru bez ohledu na počasí. Každá bioklimatická pergola od BRAVE OUTDOOR s.r.o. má možnost přizpůsobení se individuálním potřebám zákazníka. Před realizací každého projektu společnost BRAVE OUTDOOR s.r.o. navrhuje zákazníkům 3D vizualizaci, aby si mohli lépe představit, jak bude pergola vypadat v jejich prostoru. Tento přístup zajišťuje, že konečný výsledek bude přesně odpovídat očekáváním a potřebám klienta. Bioklimatické pergoly umožňují regulovat průchod světla a proudění vzduchu díky nastavitelným lamelám. To poskytuje ideální možnost přizpůsobit si pergolu podle aktuálních povětrnostních podmínek a vašich individuálních preferencí.


Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Sudolský nabízí moderní dřevěné domky a chaty, které jsou ideální pro relaxaci, skladování nářadí nebo jako zahradní kancelář. Tyto domky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a mají různé velikosti a provedení. Firma má mnoho spokojených klientů v Olomouci, v Praze i v Brně. Mimoto vyrábí také přístřešky na auto, terasy a pergoly. Tyto konstrukce jsou praktické a esteticky působivé, ať už potřebujete chránit své auto před povětrnostními vlivy nebo si vytvořit příjemný prostor na posezení venku. Pokud máte rádi saunování, můžete si pořídit sudovou saunu do své zahrady. Zkušený tým nabízí moderní sauny, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a skvěle se hodí pro relaxaci a regeneraci. Pro děti jsou k dispozici houpačky a prolézačky. Jejich dřevěné konstrukce jsou bezpečné a zábavné pro vaše nejmenší. Můžete si vybrat různé velikosti a provedení podle vašich potřeb. Ať už si přejete vytvořit příjemné posezení na své zahradě díky dřevěné pergoly anebo vybavit zahradní hřiště s prolézačkami, kontaktujte firmu Sudolský.


Prodej dřevěného, technoratanového a plastového zahradního nábytku

Prodej dřevěného, technoratanového a plastového zahradního nábytku

Sháníte kvalitní zahradní nábytek? Kompletní sestavy, ale i samostatné kusy vybavení prodává naše společnost Drago, spol. s r.o., působící v Olomouci, Přerově, Zlíně, Uherském Hradišti a okolí. Pořídit můžete například pivní set z borovicového dřeva, plastový a stohovatelný technoratanový nábytek s moderním designem a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, který se skvěle hodí pro venkovní akce a slavnosti. Skladem máme sestavy s různou velikostí, počtem křesel a nosností. Zahradní křeslo můžete zakoupit zvlášť a doplnit jej do libovolné sestavy. Pro chvíle odpočinku se skvěle hodí houpačka s nastavitelným kšiltem, která představuje perfektní kombinaci klasického a elegantního stylu zároveň. Umístit ji můžete na zahradu, terasu či na balkon. Pro více informací navštivte naše www stránky.