Dodávka odpadkových parkových košov Glasdon Jubilee alebo ekvivalent, Glasdon Stremline

Dodávka odpadkových parkových košov Glasdon Jubilee alebo ekvivalent, Glasdon Stremline

Predmetom zákazky je dodanie 47 ks odpadkových košov Glasdon Jubilee alebo ekvivalent (vizualizácia tvorí prílohu č. 5) a 20 ks odpadkových košov Glasdon Stremline, alebo ekvivalent (vizualizácia tvorí prílohu č. 5) Predmetom zákazky je výmena pôvodných nefunkčných odpadkových košov za nové jednotné koše. Verejný obstarávateľ požaduje dodať odpadkové koše typu Glasdon Jubilee alebo ekvivalent, Glasdon Stremline, alebo ekvivalenz dôvodu, že v Mestskej časti BratislavaRužinov už osadil 55 ks košov tohto typu a požaduje pokračovať v rovnakej vizualizácii.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Ružinov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Ružinov

Zadavatel IČ:
00603155

Zadavatel ulice:
Mierová 21

Zadavatel PSČ:
827 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Mgr. Beáta Šimorová

Zadavatel telefon:
+421 248 284 405


Zadavatel web:
http://www.ruzinov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39224340-3
Koše

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní nábytek pro pohodlné a stylové dny na zahradě - vychutnejte si krásné dny se společností Společnost Artspect v Humpolci

Zahradní nábytek pro pohodlné a stylové dny na zahradě - vychutnejte si krásné dny se společností Společnost Artspect v Humpolci

Užijte si dokonalé relaxační chvíle na zahradě s naším širokým sortimentem zahradního nábytku a dekorací. Nabízíme vám kvalitní houpačky, které vám poskytnou pohodlí a zábavu. Připravte si zahradu plnou květinových výšivek a věder s rostlinami. Pro vaše domácí mazlíčky máme pohodlné psí boudy, ve kterých budou mít svůj vlastní prostor. Zveme také ptáčky do našich ptačích budek, které poskytnou útočiště a hnízdní místo. Pro společné posezení na zahradě si vyberte z naší nabídky zahradních stolů, židlí a setů. Ozdobte zahradu elegantními větrnými mlýny a vytvořte tak výjimečnou atmosféru. Nezapomínáme ani na děti, protože nabízíme dětská pískoviště, kde se mohou hrát a tvořit. Pokud preferujete rustikální styl, zkuste naše dřevěná kola, která dodají zahradě osobitý charakter. Užijte si také odpočinek na našich zahradních lavicích. U nás najdete veškerý zahradní nábytek a dekoraci, kterou si můžete představit, a to vše na jednom místě. Navíc, při včasné registraci získáte 10% slevu na vše. Vychutnejte si krásné dny na zahradě s námi!


Mobiliář z akátového dřeva  - židle, lavičky, stoly, odpadkové koše

Mobiliář z akátového dřeva - židle, lavičky, stoly, odpadkové koše

Líbí se Vám akátové dřevo? Chcete parčík u dětského hřiště nebo turistickou stezku a případně cyklostezku ve vaší obci vyrobit akátovým mobiliářem? Akátový mobiliář objednávejte u firmy Dřevoslav s.r.o. Vyrobíme Vám na míru jakýkoliv mobiliář z akátového dřeva. Na výběr máme lavičky s područkami a opěradlem, lavičky bez opěradla, informační cedule, odpadkové koše, zastřešená odpočívadla s lavičkami, židle a stoly a další. Akátový mobiliář se hodí do městských parků, do okolí turistických stezek nebo cyklostezek, ale i na zahrady mateřských a základních škol.


Opěrné stojany a přístřešky na kola – městský mobiliář s možností různého nastavení a s dlouhou zárukou

Opěrné stojany a přístřešky na kola – městský mobiliář s možností různého nastavení a s dlouhou zárukou

Hledáte pro své město či obec designové opěrné stojany a přístřešky na kola? Chcete mít možnost variabilního nastavení a kvalitního dodavatele? V tom případě se obraťte na společnost Městský mobiliář e-shop PONTTE.CZ. Stojany jsou určeny k pokládce na zem a uchycení předního kola nebo jako opory. Použitý materiál je žárově zinkovaná ocel se zárukou 10 let na prorezavění a lak se zárukou 5 let. Dopřejte cyklistům kvalitní stojany a kontaktujte nás!


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Jezdí Vaši zaměstnanci více na kolech a rádi by jste v areálu firmy postavili přístřešek na kola? Sháníte firmu, která by do města dodala přístřešek na kola i v hůře dostupných místech? Uvítali by jste i dodávku parkových laviček? Obraťte se na společnost Přidal s.r.o., která sídlí v Kralicích na Hané, v Olomouckém kraji, ale s působností po celé České republice. Díky montované konstrukci přístřešku je možné jej dopravit i na hůře dostupná místa. Konstrukce je ze žárově zinkovaného profilu. Základní rozměr přístřešku je 4 m a lze jej i na přání rozšířit o další jednotky na libovolnou délku přídavnými 2m moduly, čímž by přístřešek mohl mít 8 m i více. Vše záleží na požadavku klienta. Pokryt je z vrstvy polykarbonátových komůrkových desek. Přístřešek musí být montován na vyzrálých betonových patkách. Montované celopozinkované přístřešky na kola jsou dodávány na paletách, systém je velmi jednoduchý na sestavení, vše je přichystáno v IKEA stylu. Také si u nás můžete objednat parkovou lavičku, která je vyrobena ze svařované konstrukce z ohýbaných ocelových profilů. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Traplast – kvalitní recyklovaný plast od firmy Transform a.s. Lázně Bohdaneč

Traplast – kvalitní recyklovaný plast od firmy Transform a.s. Lázně Bohdaneč

Naše společnost Transform, a.s. Lázně Bohdaneč vyrábí moderní materiál Traplast z recyklovaného plastu. Náš materiál má vynikající užitné vlastnosti, které ho předurčují jako výrobek pro budoucí generace. Pokud sháníte materiál, který odolá povětrnostním podmínkám, vypadá stále jako nový, nemění barvu ani vzhled a není na něm vidět léta užívání, pak jste správně u nás. Traplast si zachovává své užitné vlastnosti a stále vypadá jako nový, nepoškozený, má stálost barvy i mechanických vlastností. Náš materiál Traplast splňuje všechny požadavky kladené na výrobky z plastu. Jako bonus pro vás má velmi přijatelnou cenu v porovnání s konkurencí. Pokud vám není lhostejné životní prostředí, to v jakém stavu předáme naši planetu vlastním dětem, měli byste vědět o Traplastu. Je to ideální řešení pro vaše výrobky, které mají odolat zubu času, a přitom vypadat stále jako nové. Věřte profesionálům v oboru, a podívejte se na parametry našeho materiálu. Jsme na trhu již více než 30 let a máme bohaté zkušenosti. Výrobky z našeho materiálu, ať již se jedná například o ploty, nášlapy, palisády, zahradní nábytek, nebo další výrobky pro využití venku, vypadají stále jako nové. Materiál nemění vzhled ani strukturu či barvu. Výrobky z Traplastu můžete nalézt nejen v exteriéru, ale i v interiéru, využití se meze nekladou. Traplast je odolný proti slunečnímu záření, vodě, povětrnostním vlivům, mrazu, plísním, nebo houbám. Je odolný vůči běžným chemikáliím. Mluví za nás léta používání tohoto materiálu. Do výrobků z Traplastu můžete vrtat, řezat, šroubovat, opracovávat běžnými nástroji na kov či dřevo. Tyto výrobky vydrží běžné opracování, jako jste zvyklí při práci se dřevem, nebo s kovem. Nic z toho nemění jeho výdrž, barvu ani vzhled. Traplast je skvělá volba. Uvidíte, že nebudete litovat, až vám výrobky z našeho materiálu budou dělat roky radost. Můžete se na ně spolehnout, a být si jistí, že nebude potřebovat žádnou nákladnou údržbu. Traplast všechno zvládne za Vás. Naším největším cílem, je spokojený zákazník, který dostane výrobek, který mu bude roky sloužit a přitom přinášet jen radost a užitek. Všichni se rádi obklopujeme hezkými věci, a výrobky z recyklovaného plastu Traplast splňují tuto podmínku. Mluví za nás stovky spokojených zákazníků, kteří už využívají výhody výrobků z našeho materiálu.