Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Dodávka didaktických pomôcok a náradia do odborných učební

Dodávka didaktických pomôcok a náradia do odborných učební

Verejný obstarávateľ realizuje na území mestskej časti 3 projekty podporené zo štrukturálnych fondov EÚ s cieľom zlepšenia kľúčových kompetencií žiakov. Konkrétne ide o projekty:
302021K400 ZŠ Bieloruská 1 Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov
302021K422 ZŠ Podzáhradná 51 Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov
302021K474 ZŠ Biskupická 21 Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov

Predmetom zákazky je dodávka (pod pojmom dodávka sa rozumie dodanie/dovoz na miesto určenia/vynesenie do jednotlivých učební) a prípadná montáž didaktických pomôcok a náradia pre jednotlivé základné školy. Presná špecifikácia, materiálové vyhotovenie a počty kusov sú uvedené v Prílohe č. 1 Návrh plnenia kritérií.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská čast Bratislava - Podunajské Biskupice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská čast Bratislava - Podunajské Biskupice

Zadavatel IČ:
00641383

Zadavatel ulice:
Trojičné nám. 11

Zadavatel PSČ:
825 61

Zadavatel obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Zaťko

Zadavatel telefon:
+421 905 924 345

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.biskupice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38000000-5
Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a opravy pilových pásů, pilnic pro truhlárny, stolárny, nábytkáře

Servis a opravy pilových pásů, pilnic pro truhlárny, stolárny, nábytkáře

V oblasti pilových pásů a pilnic se pohybujeme již d roku 1997 - od této doby jsme získali mnoho zkušeností a dokážeme vám zajistit kvalitní servis a opravu vašich pilových pásů i pilnic. Poskytujeme i odborné poradenství včetně zaškolení k broušení pilových pásů. Provádíme také servis všech dřevonástrojů (SK kotouče, hoblovací nože, frézy na dřevo, pilové řetězy). Mezi naše spokojené zákazníky se řadí truhláři, stolaři i nábytkáři nejen na Kroměřížsku. Pokud máte zájem o naše služby, pak nás neváhejte kontaktovat - využít můžete i objednávky online na našich webových stránkách. Těšíme se na vás.


Prodej, záruční i pozáruční servis vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího elektrického i AKU nářadí

Prodej, záruční i pozáruční servis vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího elektrického i AKU nářadí

Vlastníte elektrické ruční nářadí a potřebujete jeho servis? Vypršela Vám už záruka? Nebo si chcete doplnit dílnu a potřebujete si zakoupit nové nářadí? Obraťte se na společnost Lixus Technik s.r.o. v Ostravě, kde Vám poradí s výběrem nového nářadí nebo se postarají o kompletní servis. Zaobíráme se záručním i pozáručním servisem elektrického i AKU ručního nářadí těchto značek: - Flex - Hikoki – nový název pro produkty značky Hitachi - DeWalt - Pentax - Michelin - Milwaukee - Stanley a další známé značky výrobců kvalitního ručního nářadí Přijďte k nám, opravíme Vám vrtačky, šroubováky, brusky, elektrická kladiva, frézy a atd. Navštivte naší prodejnu a vybírejte ze širokého sortimentu ručního nářadí od stejných prověřených značek.


Elektrické ruční nářadí Protool, Festool - e-shop, servis, prodej

Elektrické ruční nářadí Protool, Festool - e-shop, servis, prodej

Sháníte nářadí pro profesionály i hobby práci? Pak nakupujte u firmy H-FUCHS SERVIS, s.r.o. Na ruční elektrické nářadí značek XTline, Protool, Festool, Narex, Bosch, Kango, Ryobi, Rems a Duss exkluzivně nabízí jejich odborný servis a prodej v rámci kamenného i internetového obchodu. Největší nabídku náhradních dílů naleznete u společnosti H-FUCHS SERVIS, s.r.o. vždy skladem a v případě potřeby je pro Vás připraven záruční i pozáruční na zakoupené zboží. Pokud hledáte odborníka, který Vám pomůže vybrat to nejvhodnější elektrické nářadí právě pro Vás, neváhejte se obrátit na společnost H-FUCHS SERVIS, s.r.o. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ruční nářadí Högert pro autoopravny, zámečnické a elektrikářské dílny

Ruční nářadí Högert pro autoopravny, zámečnické a elektrikářské dílny

Ať už jste profesionál nebo domácí kutil, značka Högert Technik nabízí nářadí, které vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků. S Högert máte jistotu, že vaše práce bude nejen efektivní, ale i bezpečná a přesná. Široký sortiment ručního nářadí této značky pořídíte na prodejně firmy KVP servis z Opavy. Pro automechaniky Högert zajišťuje širokou škálu nářadí, které usnadňuje práci s automobily. Od klíčů a šroubováků až po speciální nástroje pro brzdy a diagnostické přístroje. Pro zámečníky máme k dispozici kvalitní kleště, hoblíky a sady nářadí, které jsou základem pro každého zámečníka, který chce poskytovat precizní a spolehlivou práci. Pro elektrikáře je vhodné izolované nářadí, které splňuje nejpřísnější DIN a VDE normy. Od šroubováků až po multimetry, každý produkt je testován a certifikován, aby zajistil maximální ochranu při práci s elektrickými obvody. Navštivte naši prodejnu v Opavě, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem správného ručního nářadí.


Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA

Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA

Vyberte si vybavení pro profesionální svařování - vše důležité pro svářečské firmy pořídíte od společnosti BONVARD TRADE s.r.o. z Uherského Hradiště. Firma se zabývá prodejem plazmové techniky, svařovacích materiálů, svářecího příslušenství např. od firmy Kjellberg, Finsterwalde, Lukas, Dratec, Weldas. Vše pro svařování: – metodou MIG-MAG, TIG-WIG - technologií MMA - pod tavidlem - plamenem. Poskytujeme služby v oblasti plazmové techniky. Zabýváme se i poradenstvím pro svářečské firmy.


Prodej profesionálních malířských strojů a zařízení – vysoká kvalita renomované značky STORCH

Prodej profesionálních malířských strojů a zařízení – vysoká kvalita renomované značky STORCH

Hledáte efektivní řešení pro Vaše malířské a zdící práce a zařízení, které zvládne plošné malování i aplikaci sádrových stěrek? V tom případě zapomeňte na tradiční válečky a štětce a obraťte se na společnost DUMAG barvy s.r.o. DUMAG barvy s.r.o. prodává vysavače navržené pro malíře a sádrokartonáře k odstranění brusného prachu nebo jiných nečistot, LED svítidla a reflektory pro jasnou a rovnoměrnou světlost, topné zařízení, stavební vysoušeče, parketové brusky, brusky na stěny, čistící tlakovou techniku a mnoho dalšího. Zjednodušte si práci s malířskou technikou a využijte zaškolení, profi servis i náhradní díly od nás!