Ľudský fibrinogén

Ľudský fibrinogén

Predmetom zákazky je dodávka liekov dodávka liekov s účinnou látkou ľudský fibrinogén. Podrobný opis predmetu zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Zadavatel IČ:
35971126

Zadavatel ulice:
Pod Krásnou hôrkou 1

Zadavatel PSČ:
833 48

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Kramná

Zadavatel telefon:
+421 259 320 662

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33621200-1
Antihemoragiká

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba masti, kosmetické přípravky, krémy, roztoky, potravinové doplňky - volné výrobní kapacity

Výroba masti, kosmetické přípravky, krémy, roztoky, potravinové doplňky - volné výrobní kapacity

Hledáte spolehlivého a kvalitního dodavatele výrobků v oblasti léčiv, potravinových doplňků, kosmetiky a veterinárních přípravků? Pak jste na správném místě! Jsme firma s dlouholetou tradicí ve farmaceutickém průmyslu s působností v České republice, ale i zahraničí. Do našeho sortimentu patří tyto výrobky: - hořčík GLO - vápník GLO - zinek GLO - vitamin C 500 GLO - chladivé mazání - masážní mast - tekutý pudr - léky a léčivé látky (s obsahem vápníku a hořčíku, homeopatika) - potravinové doplňky - veterinární přípravky pro psy - kosmetika Nabízíme volné kapacity k výrobě. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem Galenické laboratoře Ostrava – těšíme se na Vás!


Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Máte překyselený organismus? Potřebujete rychle tělu pomoci s překyselením, abyste nebyli náchylní k nemocem? Při překyselení organismu, pro doplnění hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku zkuste zásaditou sypkou směs od společnosti Galenická laboratoř Ostrava, kterou je možnost zakoupit i na e-shopu. Připravte si nápoj ze sypké směsi zásadotvorných minerálních látek, který účinně a rychle pomáhá tělu s překyselením organismu. Překyselení napomáhá vzniku a rozvoji nemocí. Dochází k němu při konzumaci některých potravin, napětí, stresu a při pobytu v znečištěném ovzduší a také při nesprávném životním stylu. Proto je důležité do svého jídelníčku zařadit více syrové zeleniny, ovoce, česneku, bylinek, hub, podmáslí, amarantu či medu. Dále dbát na pohyb a na pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu. A také zklidnit své každodenní tempo. Pomoci si můžete i naší zásaditou směsí, která dodává tělu potřebné minerály, vápník, hořčík, sodík a draslík. Pro více informací o přípravku, či návod na jeho přípravu naleznete na našich webových stránkách, kde si jej můžete rovnou objednat.


Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Lékárna Mníšek pod Brdy je místní lékárna, která se nachází ve městě Mníšek pod Brdy v okrese Praha-západ. Lékárna poskytuje širokou škálu služeb, včetně prodeje léčiv a zdravotnických pomůcek, poradenství ohledně léčby a prevence, a také možnost vystavit léky na lékařský předpis. Lékárna také nabízí služby jako měření tlaku nebo cukru v krvi. V lékárně se mohou pacienti také dozvědět více informací o různých léčebných programech a o volně prodejných lécích. Lékárníci jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mohou poskytnout cenné rady ohledně léčby a prevence různých onemocnění. "Lékárna, kde najdete vše potřebné pro vaše zdraví"


Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Trápí Vás bolesti kloubů? Hledáte účinnou pomoc, která by přinesla úlevu od bolesti kloubů a svalů? Společnost Galenická laboratoř Ostrava prodává na svém eshopu chladivé mazání Glo s parafínem a další masážní masti či oleje, které Vám pomohou při boji s bolestmi. Mazání Glo obsahující parafín je vhodné především jako doplněk při léčbě: - bolesti svalů a kloubů, - artrózy, - sportovních úrazů, - ischias, - lumbago, aj. Zakupte si i Vy chladivé mazání nebo masážní mast, u níž máte jistotu kvality, dostupné ceny a rychlého ústupu bolesti! Neváhejte a objednávejte již dnes!


Léky, léčiva, potravinové doplňky, vitamíny, zdravotnické pomůcky - Lékárna Nepomuk

Léky, léčiva, potravinové doplňky, vitamíny, zdravotnické pomůcky - Lékárna Nepomuk

Léky na předpis i volně prodejné léky, léčiva, potravinové doplňky, vitamíny či zdravotnické pomůcky seženete v lékárně Nepomuk - PharmDr. Anna Hánová. Dále v sortimentu lékárny naleznete např. kojeneckou výživu, čaje, homeopatika, kosmetiku a kosmetické přípravky. Lékárna Nepomuk má otevřeno do pondělí do pátku 7:30 - 16:00 a naleznete ji na adrese Na Vinici II. 564, Nepomuk. V lékárně vás vždy obslouží profesionálně vyškolený personál.


Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Naše společnost se specializuje na výrobu a následný prodej léčiv i potravinových doplňků jako je bílkovinná směs, která obsahuje oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý reguluje krevní tlak, uvolňuje a rozšiřuje cévy a zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou mozkových mrtvic a srdečních infarktů. Lidský imunitní systém ho využívá k ničení infekčních virů, bakterií a parazitů. Je zjištěno, že také omezuje bujení určitých typů rakovinových buněk. Ovlivňuje funkci všech orgánů včetně srdce, plic, jater, žaludku i genitálií, pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. U nás bílkovinnou směs NO pořídíte za 220,- Kč. Při výrobě veškerého našeho sortimentu využíváme moderní technologie, vycházející z tradiční výroby. Působíme v Moravskoslezském kraji, ale distribuujeme výrobky po celé České republice.