Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Mechatronic, spol. s r.o.

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Multipólové, unipólové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory IP54-IP68 světoznámého výrobce LEMO nabízí velkoobchodní prodejce, dovozce a distributor elektronických a pneumatických součástek společnost MECHATRONIC spol. s r.o. se sídlem v Praze. Velmi kvalitní LEMO konektory nachází široké využití v mnoha odvětvích průmyslu, ve zdravotnictví, komunikačních systémech, elektronice či informačních technologiích.

Moderné technológie v centre mesta Bojnice

Moderné technológie v centre mesta Bojnice

Predmetom zákazky je dodanie tovarov, vrátane realizácie súvisiacich služieb a stavebných prác v rámci projektu "Moderné technológie v centre mesta Bojnice", t.j. všetky dodávky a činnosti požadované v zmysle oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a súťažných podkladov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Bojnice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Bojnice

Zadavatel IČ:
00318001

Zadavatel ulice:
Sládkovičova 1

Zadavatel PSČ:
972 01

Zadavatel obec:
Bojnice

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 902 999 209

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bojnice.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35120000-1
Dozorné a zabezpečovacie systémy a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba zkušebních strojů pro  testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Výroba zkušebních strojů pro testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Každý provozovatel železničních sítí chce zajistit bezpečnost a spolehlivost železničních vozidel na dané trati. Firma LABORTECH z Opavy přináší pro provozovatele železničních sítí zkušební stroje, které přináší několik výhod, jako je prevence nehod, zvýšení spolehlivosti a nákladovou efektivnost. Pro testování statické deformace rozpor brzdových zdrží podle normy UIC CODE 833, která stanovuje technické standardy pro prvky kolejových vozidel, vyrábí firma LABORTECH zkušební stroje. Mezi tyto stroje patří zařízení LabTest 6.250, na kterých lze provádět tyto mechanické zkoušky. Pokud Vás zajímají bližší informace o zařízení LabTest 6.250, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme veškeré informace, které vás budou zajímat.


Turniketové systémy, turnikety od výrobce - Design na míru, vybavení osvětlením i další technologie

Turniketové systémy, turnikety od výrobce - Design na míru, vybavení osvětlením i další technologie

Kompletní řešení kontroly vstupu na míru řeší turniketové systémy, které dodá český výrobce, společnost COMINFO, a.s. Zlín. Turnikety přizpůsobíme dle požadavků - design na míru, v jakékoliv barvě, s různou povrchovou úpravou, vybavení osvětlením i další požadovanou technologií. Realizovali jsme turniketové systémy do administrativních budov, firemních kanceláří, škol, státních institucí, výrobních podniků, volnočasových center. Zákazníky máme nejen v lokalitě Zlínský kraj, ale po celé ČR i v zahraničí. Sdělte nám své požadavky, přizpůsobíme turnikety na míru vašim potřebám a požadavkům na funkci, vybavení, design - např. ve firemních barvách. Lze využít i naši aplikaci s rozšířenou realitou turnstileART - vytvoříte si 3D vizualizaci systému a uvidíte, jak ve vašich prostorách různé varianty budou vypadat. Turnikety na míru: - firemní design - barvy, logo - s povrchovou úpravou dle požadavku - vybavené osvětlením - včetně dalších technologií naší výroby nebo od jiných dodavatelů.


BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

Česká společnost BlackCard s.r.o. se sídlem v Ostravě se již více než 20 let zabývá výrobou plastových karet a doplňků pro zákazníky nejen v ČR, ale i v zemích EU a mimo Evropu. Zaměřujeme se především na výrobu čipových karet, karet s magnetickým proužkem, karet s čárovým kódem - 1D - lineární nebo s 2D (QR) kódem a také na reklamní a VIP karty, identifikační karty s personalizačními údaji, dárkové karty a nestandartní karty atypických formátů. Padělání nebo zneužití plastových karet umíme zabezpečit bezpečnostními prvky umístěnými na kartu (podpisové pole, embossing, hologram, a další).


E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

Na e-shopu GLOB-TRADE td naleznete širokou škálu příslušenství pro garážová vrata a pohony, které jsou ideální pro zvýšení funkčnosti a bezpečnosti vašeho domova. Mezi nabízené produkty patří: - dálkové ovladače, které umožňují pohodlné ovládání vrat a bran na dálku - bezpečnostní prvky, jako jsou například senzory a alarmy pro zvýšení bezpečnosti vašeho majetku - vedení a kolejnice zajišťující hladký a tichý chod vrat - parkovací sloupky a zábrany pro omezení přístupu vozidel do určitých zón - domovní dveře pro větší komfort a bezpečnost - pohony pro automatizaci vrat a bran 99% našich produktů ihned k dispozici, což znamená, že nemusíte čekat na doplnění zásob a vaše objednávka bude rychle zpracována. Samozřejmostí je možnost osobního odběru v Praze 9. Pokud se během 14 denní lhůty rozhodnete, že s nákupem nejste zcela spokojeni, můžete zboží jednoduše vrátit a my vám vrátíme peníze zpět.


Výroba cubingu, kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů

Výroba cubingu, kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů

Dle zadání zákazníka dodá Chropyňská strojírna cubing i kontrolní přípravky pro automobilový průmysl. Výroba cubingu, kontrolních přípravků probíhá v nejvyšší kvalitě. Návrhy, konstrukce, výroba, uvedení do provozu: - cubing, měřící a kontrolní přípravky pro optickou a rozměrovou kontrolu montážních dílů v oblasti automotive. Našimi významnými klienty jsou: - BMW MCV - Fiat - Porsche - Škoda Roomster, Fabia II, Yeti - VW Golf, New Beatle - Zeiss. Sídlo firmy: Chropyně, Komenského 75 - Zlínský kraj.


Docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců

Docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců

Pokud potřebujete zjednodušit evidenci docházky zaměstnanců ve firmě, můžete oslovit firmu COMINFO, a.s. Zlín, která dodává docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců. Získáte vždy aktuální přehled o přítomnosti zaměstnanců na pracovišti, systém připraví podklady pro zpracování mezd. Je to cesta, jak usnadnit a zefektivnit práci mzdovým účetním, personalistům i vedoucím pracovníkům – software vše eviduje, vyhodnotí a zkontroluje - okamžitě online. Nehrozí faktor lidské chyby při zpracování docházky. Mezi stávajícími uživateli SW INFOS jsou menší, velké společnosti i organizace státní správy. Výhody docházkového systému INFOS: - základní informace o docházce jsou dostupné přímo na terminálech COMINFO - pro různé pracovní skupiny lze mít libovolné modely pracovní doby - webová aplikace pro zobrazení nebo editaci docházky je uživatelsky přívětivá - okamžité zpracování datových záznamů a změn online - Workflow pro plánování a schvalování nepřítomnosti zaměstnanců - lze nastavit přístup k datům a funkcím dle organizačního zařazení nebo napříč systémem.