Standardní i antistatická bublinková fólie – ochranný obalový materiál

CENTROPLAST, s.r.o.

Standardní i antistatická bublinková fólie – ochranný obalový materiál

Veškeré plastové produkty, obaly na potravinové i ostatní výrobky, plastové sáčky, hadice, fólie LDPE/HDPE, ale i pytle, sáčky z bublinkové fólie vyrábí a dodává k krátkém časovém termínu společnost CENTROPLAST, s.r.o., specialista na plastové obalové materiály.

Skúšky sterility a skúšky na bakteriálne toxíny v infúznych roztokoch

Skúšky sterility a skúšky na bakteriálne toxíny v infúznych roztokoch

Potreba zabezpečenia skúšok sterility a skúšok na bakteriálne toxíny v infúznych roztokoch pripravovaných v Nemocničnej lekárni Národného ústavu detských chorôb.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2023 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav detských chorôb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav detských chorôb

Zadavatel IČ:
00607231

Zadavatel ulice:
Limbová 1

Zadavatel PSČ:
833 40

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Oddelenie centrálneho nákupu

Zadavatel telefon:
+421 259 371 605

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nudch.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85145000-7
Služby poskytované zdravotníckymi laboratóriami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Testování patron, zkoušení ručních palných zbraní a kanónů v balistické zkušební laboratoři prototypu

Testování patron, zkoušení ručních palných zbraní a kanónů v balistické zkušební laboratoři prototypu

Pokud patříte mezi výrobce zbraní nebo střeliva a hledáte balistickou zkušební laboratoř pro testování patron nebo zbraní, kontaktujte společnost Prototypa-ZM, s.r.o., která pronajímá balistickou zkušební laboratoř. V naší balistické zkušební laboratoři umožňujeme testování patron, měření disperze a elektronické simultánní měření rychlosti tlaku a doby působení. Ruční palné zbraně a kanóny je možné testovat za  standardních nebo zhoršených podmínek. K dispozici máme několik střeleckých tunelů, prachovou a klimatickou komoru. Umožňujeme také zkoušení ochranných materiálů podle norem STANAG 2920, AEP-55, NIJ 0101.


Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Narazili jste správně na náš obor, v Biogen PRAHA s.r.o. je epigenetika čím dál více oblíbeným vědeckým odvětvím. V naší společnosti se zabýváme molekulární biologií a genetikou. Používáme nejrůznějších metod pro zkoumání molekulárních změn. Jednou z nich je právě výše zmiňovaná epigenetika, jejíž zásluhou dokážeme zjistit změny ve struktuře a funkci DNA. Díky tomuto oboru dokážeme tak gen aktivovat, nebo naopak. Epigenetika dokonce tvrdí, že genetické buňky a změny mohou být ovlivněny vnějšími vlivy. Pokud se chcete dozvědět více a zajímáte se o tento problém, kontaktujte naši kliniku a my Vám nabídneme možné způsoby spolupráce. Produkty pro epigenetiku jsou prodávány v naší společnosti, adrese je Ke sv. Isidoru 2293/4 a, Praha. Otevřeno máme denně od 8:00 až do 16:30.


Autorizované měření emisí, akreditovaná laboratoř pro kontrolu emisí

Autorizované měření emisí, akreditovaná laboratoř pro kontrolu emisí

Pokud sháníte firmu provádějící v Krnově a okolí měření emisí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Detekta s.r.o., se zaměřuje přímo měřením emisí. Provádíme autorizované stanovení koncentrací emisních sloučenin dle platné legislativy. Určujeme plynné emise na všech druzích tepelných zdrojů (CO, NOX, SO2, CO2, O2, sumu organického uhlíku), stanovíme i koncentrace a emise tuhých znečisťujících látek. Určíme koncentrace a emise těkavé látky ve formě sumy organického uhlíku. Provádíme stanovení emisí těžkých kovů, anorganických sloučenin a iontů a další. Měříme vzduchotechnické a stavové veličiny. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Měření emisí, laboratoř měření emisí, odborné posudky, autorizovaná laboratoř

Měření emisí, laboratoř měření emisí, odborné posudky, autorizovaná laboratoř

Hledáte firmu, provádějící měření emisí v Krnově a okolí? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Detekta s.r.o., má sídlo v Brně a pobočku v Krnově. Naše firma se zabývá měřením emisí. Laboratoř měření emisí. Zajistíme Vám odborné posudky, rozptylovou studii, vypracujeme provozní řády dle vyhlášky 4152012 Sb. Provádíme autorizované stanovení emisních sloučenin. Určíme stanovení plynných emisí na všech tepelných zdrojích CO, NOX, SO2, CO2, O2 sumu organického uhlíku a jiné. Měříme vzduchotechnické a stavové veličiny, vypočítáme také poplatky za znečišťování ovzduší, poskytujeme poradenství, týkající se problematiky zdrojů znečišťování ovzduší. Autorizovaná (akreditovaná) laboratoř pro kontrolu emisí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Rozbor a monitorování stavu oleje – kompletní laboratorní analýza všech značek olejů a maziv

Rozbor a monitorování stavu oleje – kompletní laboratorní analýza všech značek olejů a maziv

Chcete získat perfektní přehled o stavu olejů, které používáte pro své zemědělské a stavební stroje? Hledáte společnost, která zajistí laboratorní analýzu bez ohledu na značku? V tom případě se obraťte na společnost oil TEAM a.s. působící v celé České republice. Společnost oil TEAM a.s. provádí rozbor olejů a maziv u akreditovaných laboratoří, výsledkem jsou protokoly s 25 hodnocenými prvky, jedná se například o obsah nečistot a stanovení kinematické viskozity. Zjistěte stav olejů Vašich zařízení co nejdříve a kontaktujte nás ještě dnes!


Klíč k čisté vodě -  akreditovaná analýza pro každý typ vody - přesná diagnostika

Klíč k čisté vodě - akreditovaná analýza pro každý typ vody - přesná diagnostika

A to akreditované rozbory vody, rychlé a přesné výsledky přímo online. Ve Vodohospodářské laboratoři Říčany s.r.o., držiteli Osvědčení o akreditaci od Českého institutu pro akreditaci (ČIA), poskytujeme komplexní služby v oblasti analýzy vody. Naše laboratoř, akreditovaná podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018, garantuje přesnost a spolehlivost vašich výsledků. Naše služby zahrnují odběr a rozbor pitné vody pro různé účely - od kolaudací studní a vrtů po pravidelné kontroly a situace havárií. Analyzujeme také teplou vodu z individuálních i hromadných zdrojů, vodu bazénovou a z koupališť, povrchové vody i odpadní vody z čistíren a kanalizačních řadů. Díky naší dlouholeté praxi a zkušenostem, získaným od roku 1997, jsme se stali expertem na rychlé a přesné rozbory vod. Našim klientům nabízíme nejen kvalitu a operativnost, ale i individuální přístup. S profesionálními vzorkaři a oficiálním protokolem o rozboru vody poskytujeme jasný přehled o kvalitě vody a případných řešeních pro zlepšení její kvality. Proč si vybrat právě nás? Akreditace ČIA zajišťuje vysokou úroveň služeb. Více než 20 let zkušeností v oboru. Rychlé a přesné výsledky rozbory. Individuální přístup ke každému klientovi. Profesionální odběr vzorků a rychlé zpracování. Konzultace a poradenství pro řešení nevyhovujících výsledků. Náš tým odborníků je zde pro vás, aby zajišťoval bezpečnost a kvalitu vaší vody, ať už pro domácnost, veřejné zařízení, či průmyslový objekt. Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si profesionální rozbor vaší vody. Vodohospodářská laboratoř Říčany, s. r. o. Kolovratská 1476, 251 01 Říčany Tel.: 323602539, Mobil: 602363180, E-mail: laboratorkopecna@seznam.cz Příjem vzorků vody a pracovní doba laboratoře jsou uvedeny výše, abychom vyšli vstříc vašim potřebám. Věříme, že společně zajistíme nejlepší možnou péči o vaši vodu.