Skúšky sterility a skúšky na bakteriálne toxíny v infúznych roztokoch

Skúšky sterility a skúšky na bakteriálne toxíny v infúznych roztokoch

Potreba zabezpečenia skúšok sterility a skúšok na bakteriálne toxíny v infúznych roztokoch pripravovaných v Nemocničnej lekárni Národného ústavu detských chorôb.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2023 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav detských chorôb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav detských chorôb

Zadavatel IČ:
00607231

Zadavatel ulice:
Limbová 1

Zadavatel PSČ:
833 40

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Oddelenie centrálneho nákupu

Zadavatel telefon:
+421 259 371 605

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nudch.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85145000-7
Služby poskytované zdravotníckymi laboratóriami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů

Problémy s akustikou vám vyřeší společnost EKOLA group, spol. s r.o. svým komplexním řešením akustiky na klíč. Provedeme aktreditované měření akustiky prostorů a vypracujeme aktustický projekt s ohledem na interiér. Navrhneme efektivní úpravy na snížení hluku. Při realizaci akustických úprav poskytneme odborný dozor a konzultace. Nakonec provedeme kontrolní měření výsledného efektu akustických úprav po realizaci. Akustika v prostorech se dá řešit nejen před výstavbou nové budovy, ale i v již fungujícím objektu.


Vyšetření párů z důvodů potíží s otěhotněním – sterilita či opakované potraty

Vyšetření párů z důvodů potíží s otěhotněním – sterilita či opakované potraty

Pokoušíte se minimálně 12 měsíců o dítě a nedaří se? Máte za sebou dva a více spontánních potratů? Čeká Vás umělé oplodnění? Pak navštivte ambulanci Genetika Ostrava s.r.o.. Jak genetické vyšetření probíhá? Klinický genetik s Vámi rozebere Váš zdravotní stav, rodinnou anamnézu a vytvoří rodokmen. Dále Vás bude informovat o tom, jaké vyšetření se u Vás bude provádět. Veškerá vyšetření se provádí z krve a není nutné být před odběrem nalačno. Po obdržení výsledků Vám lékař vysvětlí jak dále postupovat a co nálezy znamenají pro Vás a Vaši rodinu. Pro koho dále je genetické vyšetření vhodné? pro dárce spermatu pro dárkyně vajíček pro páry před umělým oplodněním Objednejte se k nám na genetické vyšetření.


Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Narazili jste správně na náš obor, v Biogen PRAHA s.r.o. je epigenetika čím dál více oblíbeným vědeckým odvětvím. V naší společnosti se zabýváme molekulární biologií a genetikou. Používáme nejrůznějších metod pro zkoumání molekulárních změn. Jednou z nich je právě výše zmiňovaná epigenetika, jejíž zásluhou dokážeme zjistit změny ve struktuře a funkci DNA. Díky tomuto oboru dokážeme tak gen aktivovat, nebo naopak. Epigenetika dokonce tvrdí, že genetické buňky a změny mohou být ovlivněny vnějšími vlivy. Pokud se chcete dozvědět více a zajímáte se o tento problém, kontaktujte naši kliniku a my Vám nabídneme možné způsoby spolupráce. Produkty pro epigenetiku jsou prodávány v naší společnosti, adrese je Ke sv. Isidoru 2293/4 a, Praha. Otevřeno máme denně od 8:00 až do 16:30.


Laboratorní vyšetření krve, moči, stolice - komplexní informace o Vašem zdravotním stavu

Laboratorní vyšetření krve, moči, stolice - komplexní informace o Vašem zdravotním stavu

Vyšetření krve či moči je nejrychlejší způsob, jak zjistit, jestli je u Vás vše v pořádku. K tomu jsou zapotřebí služby laboratoří, které tyto rozbory provádí, jako např. Vaše laboratoře s.r.o. Zlín. Naše služby zahrnují široké spektrum laboratorních vyšetření. Představujeme Vám jednotlivé obory: - klinická biochemie, hematologie, mikrobiologie a molekulární biologie, cytogenetika, patologie, průtoková cytometrie, alergologie a imunologie. Provádíme také některé testy, které neprovádí žádná jiná laboratoř v rámci zlínského regionu. Laboratoře jsou akreditovány ČIA a jsou držitelem osvědčení SÚKL, zahrnující povolení k činnosti diagnostické laboratoře pro účely testování dárců a jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi. Provozujeme vlastní odběrová pracoviště. Seznam najdete na našich webových stránkách včetně podrobného popisu každého odběrového místa. Prosím, sledujte změny v provozu odběrových místností!


Test MOJE GENY – preventivní vyšetření, které není hrazeno pojišťovnou

Test MOJE GENY – preventivní vyšetření, které není hrazeno pojišťovnou

Plánujete těhotenství, ale prodělali jste spontánní potraty? Rádi by jste si zašli na preventivní vyšetření před těhotenstvím? Jedná se ve Vašem vztahu o příbuzenský sňatek či jste adoptováni? Navštivte ambulanci Genetika Ostrava s.r.o. a nechte se preventivně vyšetřit pomocí testu MOJE GENY, které vyloučí nebo potvrdí přítomnost klíčové nejfrekventovanější mutace. Jedná se o závažná dědičná onemocnění v naší populaci, která mohou být přenášena na potomky. Co je test MOJE GENY? V základní verzi test nabízí vyšetření nejčastějších mutací v pěti genech. Jedná se o čtyři autozomálně recesivní dědičné nemoci (cystickou fibrózu, spinální muskulární atrofii, nejčastější typ vrozené hluchoty a fenylketonurii) a jednu nemoc X – recesivně dědičnou (syndrom lomivého - fragilního X chromozomu, FRAXA). Test je vhodný pro všechny partnery před plánováním těhotenství, pokud se u nich jedná: - neplodnost - spontánní potraty - nejasná zátěž dědičnými onemocněními v rodině - příbuzenské sňatky - adoptované Cena testu: 7 000 Kč pro 1 osobu Více informací naleznete na naších webových stránkách.


Profesionální rozbory vody východní Čechy - kontroly pitné, užitkové, podzemní, závlahové vody

Profesionální rozbory vody východní Čechy - kontroly pitné, užitkové, podzemní, závlahové vody

Představujeme Vám firmu Orlická Laboratoř, s.r.o. z České Třebové, která se již dlouhá léta věnuje profesionálním rozborům vody. V rámci svých služeb poskytujeme poradenství v oblasti analytiky vod. Vlastníme akreditaci, o.p.s. dle ČSN EN ISO/IEC 17025, registrovaná pod č. 1277. Veškeré metody používaných v laboratoři jsou akreditovány. Všem kdo potřebují znát kvalitu vody vyjdeme vstříc. Provádíme rozbory pitné vody, užitkové teplé vody, podzemní vody, povrchové vody, závlahové vody a technologické vody. Také stanovíme obsah aktivního chloru v komerčním chlornanu sodném používaném k dezinfekci vod. Laboratorní působnost se orientuje na východní Čechy včetně přilehlého regionu. Rozbory vod provedeme pro Vysočinu, pro okresy Ústí nad Orlicí, Svitavy, Rychnov nad Kněžnou, Chrudim. Neváhejte nás kontaktovat!