Elektronické propagačné materiály KKC Hviezda

Elektronické propagačné materiály KKC Hviezda

Predmetom zákazky je výroba audiovizuálneho materiálu vrátane natáčania na mieste, obhliadky miesta, práce režiséra, práce s hlavnými predstaviteľmi, zvukovýroba vrátane hlasového komentáru, sprievodnej hudby a štúdiové posprodukčné strihové spracovanie video spotov z natočených lokácií, tvorba a vkladanie grafických prvkov do videa a podobne.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2023 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Zadavatel ulice:
Mierové námestie 2

Zadavatel PSČ:
911 64

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Bc. Adriana Benková

Zadavatel telefon:
+421 326 504 277


Zadavatel web:
https://trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92100000-2
Filmové služby a videoslužby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tvůrčí videoprodukce a virtuální studio v Praze - naše služby budou přínosem pro vaše projekty

Tvůrčí videoprodukce a virtuální studio v Praze - naše služby budou přínosem pro vaše projekty

Polas Video studio Praha je vynikající volba pro tvorbu videí a live streamů pro vaše projekty. S více než 30 lety zkušeností nabízíme všechny druhy videoprodukce: videopořady, spoty, virální i instruktážní videa, dokumenty, jingly či videa pro web a sociální sítě. Využít je možné animace, 3D modely a další nejnovější technologie. Vše na klíč a podle vašich přání. V poslední době je klienty velmi vyhledávanou službou tvorba v prostředí virtuální reality, ať již se jedná o e-learning, webové tematické seriály, reklamy a mnoho dalšího. S využitím virtuality nabízíme i on-line přenosy, odborné konference na dálku a další hybridní eventy v nejvyšší kvalitě. Nejen v této oblasti se můžeme pochlubit skvělými referencemi z celé Evropy. Mezi další oblíbené služby patří lokalizace videí do češtiny i všech dalších jazyků, včetně překladu, korektur textů, dabingu, titulkování i reanimace, dále digitalizace analogových audio a videozáznamů či technické a lektorské zajištění mediálních tréninků v našem TV studiu či dabingové kabině pro rozhlasové účely. Prostory studií s řízenou cirkulací vzduchu v klidné vilové čtvrti Hanspaulka v Praze 6 nabízejí příjemné a stálé pracovní klima, ať už je venku parno či deset pod nulou. Chcete-li za své peníze opravdu kvalitní službu a skvělou klientskou péči, náš tým specialistů udělá i pro Váš projekt maximum. Napište, zavolejte, přijďte se poradit.


Live Stream projekty – skvělá řešení pro bezpečnou komunikaci na dálku

Live Stream projekty – skvělá řešení pro bezpečnou komunikaci na dálku

Budeme-li hledat něco trochu pozitivního na dnešní době, bude to patrně rychlý rozvoj technologií, mimo jiné také komunikačních. I my v POLASu jsme intenzivně pracovali a máme pro vás připravena skvělá řešení na bázi LiveStream videa v kombinaci s virtuální realitou a dalšími vychytávkami. Kromě jiného umíme: Live Stream z našeho virtuálního studia, kde komunikují hosté v něm přítomní s na dálku připojenými diskutéry včetně jejich prezentací, to vše v pohyblivém, 3D grafickém prostředí. Části programu se dají předtočit, zpracovat a kombinovat s živým přenosem, což ocení klienti s menšími zkušenostmi s vystupováním v médiích. Nejlepší poměr ceny a výkonu zde přináší cyklicky opakované přenosy s využitím již jednou vytvořeného prostředí. On-line konference na dálku, v nichž se propojí například několik odborníků z různých částí světa se svými prezentacemi ve zvláštních kanálech s následnou diskusí, vše zasazené do vyladěné grafiky. Výsledek lze sledovat na běžných serverech (YT, Vimeo…), na webech klientů, zaheslovaných kanálech atd. Součástí jsou odpovědi na dotazy odborné veřejnosti a archivace pro off-line sledování. Live Stream tiskové konference, které mohou kombinovat materiály předem připravené a on-line přenos a jejichž součástí je prostor pro dotazy novinářů a další možnosti rozšíření. Podobně lze realizovat představení nových produktů, start-upů, vzdělávacích i dalších institucí a mnoho dalšího. Velké virtuální studio pro větší počet diskutujících s on-line přenosem je již příklad většího projektu včetně zajištění spojených profesí, maskérky, cateringu a dalších prvků. Popsané technologie lze skvěle využít i pro další oblasti komunikace, blogy, e-learning, firemní intranet, pro potřeby obchodních komor, klubů či sdružení, kulturní akce, koncerty, divadla atd. V případě zájmu máme připraveny názorné ukázky, jak může LiveStream řešení vypadat, a k nim odpovídající cenové relace, abyste se v problematice rychle zorientovali. Jsme vám k dispozici pro nezávazné konzultace. Více na www.polas.cz.


Filmový a seriálový dabing a tvorba titulků od dabingové společnosti DW Agentura, s.r.o.

Filmový a seriálový dabing a tvorba titulků od dabingové společnosti DW Agentura, s.r.o.

Říkají Vám něco seriály jako M*A*S*H, Beverly Hills 90210 nebo Pobřežní hlídka? A víte, že na jejich výrobě, tedy na českém nadabování se podílel i zakladatel firmy pan Dušan Walter, který v roce 1990 založil vlastní dabingovou společnost DW Agentura, s.r.o.. DW Agentura, s.r.o. je rodinná firma, která se již přes 30 let věnuje dabingu a tvorbě filmových titulků. Bohaté zkušenosti v České televizi, v televizi Nova nebo v i ve spolupráci se zahraničními studii (Netflix, HBO) zaručí, že budete jednat s odborníky ve svém oboru. DW Agentura, s.r.o. disponuje dvěma nahrávacími studii, které jsou vybavena nejmodernějšími technikou, která zaručí kvalitu nahrávaného zvuku v formátech 2.0 stereo a 5.1.. Pro stoprocentní kvalitu práce pro Vás zajistí rovněž překladatele, titulkáře a jazykové editory a korektory. Spolupracujte s profesionály ve svém oboru, kteří mají ve svém širokém spektru klientů zákazníky české i ze zahraničí, a kteří se za své působení podíleli na mnoha úspěšných projektech.


Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Odborné semináře, e-learning, konference, on-line přenosy či telemosty a jiná sama o sobě vizuálně nepříliš atraktivní témata je možné výrazně obohatit jejich zasazením do dokonalého virtuálního prostředí. Přednášející se pak může pohybovat třeba přímo v obsahu svého kurzu, sám si jednotlivé jeho části a prvky ovládat atd. Možnosti virtuální reality jsou i zde velmi široké a stále se objevují nová technická řešení i programy, jak výstupy dále zdokonalovat. S rozmachem sociálních sítí, chytrých telefonů i dostatečné kapacity připojení k internetu souvisí také nástup dalších forem a typů videí, vzkazů, blogů nebo přenosů, často využívajících i nové palety nástrojů k jejich ovládání a personalizaci. Audiovize zkrátka musí jít s dobou a orientace Vašeho dodavatele videí v trendech a vývoji audiovizuální tvorby je nezbytným předpokladem úspěchu. Chcete-li mít jistotu, že zvolíte dodavatele dobře, obraťte se na video studio Polas. Osobní reference jeho klientů hovoří za vše přímo na www stránkách tohoto studia s tradicí již od roku 1991!


Instruktážní videa, filmy a dokumenty - natáčení od profesionálů Praha

Instruktážní videa, filmy a dokumenty - natáčení od profesionálů Praha

Není však video jako video. Pokud chcete skutečně udělat dojem, doporučujeme obrátit se na profesionály. Video studio Polas Praha je jistě správná volba - může totiž nabídnout své dlouholeté zkušenosti. Instruktážní videa, která pro Vás natočí, budou skutečně nejlepší vizitkou Vašich produktů a služeb. Odborníci z Polasu Vám poradí a pomohou s jejich natočením skutečně od A do Z. Ve studiu je k dispozici natáčecí a klíčovací studio i odhlučněná dabingová kabina . Bohaté zkušenosti mají v Polasu také s natáčením instruktážních videí v exteriérech. Profesionálně natočené video pak můžete prezentovat na webových stránkách, ale také prostřednictvím youtube a sociálních sítí. Tato forma propagace výrobků a služeb se dnes ukazuje jako vysoce efektivní! Nejenže prozradí o produktech vše potřebné - o jeho vlastnostech a funkcích, navíc mohou být praktickým návodem pro montáž či sestavení Vašich výrobků. Dnes jsou instruktážní videa a filmy konkurenční výhodou, v brzké budoucnosti však budou nutností. Nezaspěte proto dobu a obraťte se co nejdříve na profesionály z Video studio Polas Praha!


Digitální televize Kuki TV s možností sledování na smartphonu, tabletu i notebooku včetně zpětného shlédnutí

Digitální televize Kuki TV s možností sledování na smartphonu, tabletu i notebooku včetně zpětného shlédnutí

Uvažujete o pořízení digitální televize? Rádi byste sledovali televizní programy na mobilu nebo tabletu? Poskytovatelem digitální televize Kuki TV je na Blanensku firma Alf servis. Digitální televize Kuku TV má mnoho výhod. Všechny pořady si můžete pustit zpětně až 7 dní po jejich odvysílání. Pokud nestihnete začátek filmu, díky Kuki Tv si jej můžete od začátku, ikdyž už daný film v televizi dávno běží. V průběhu přehrávání pořadu si můžete dát až na 60 minut pauzu v jeho sledování. Programy si můžete i nahrávat. Kuki Tv je možné přehrávat na televizi, mobilu, tabletu i notebooku. Na výběr máme několik balíčků s různými počty programů, v rámci kterých si můžete sami vybrat televizní stanice, které rádi sledujete. Noví uživatelé mají na prvních 30 dní Kuki Tv na zkoušku zcela zdarma.