Elektronické propagačné materiály KKC Hviezda

Elektronické propagačné materiály KKC Hviezda

Predmetom zákazky je výroba audiovizuálneho materiálu vrátane natáčania na mieste, obhliadky miesta, práce režiséra, práce s hlavnými predstaviteľmi, zvukovýroba vrátane hlasového komentáru, sprievodnej hudby a štúdiové posprodukčné strihové spracovanie video spotov z natočených lokácií, tvorba a vkladanie grafických prvkov do videa a podobne.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2023 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Zadavatel ulice:
Mierové námestie 2

Zadavatel PSČ:
911 64

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Bc. Adriana Benková

Zadavatel telefon:
+421 326 504 277


Zadavatel web:
https://trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92100000-2
Filmové služby a videoslužby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kopírování a přepis videokazet, digitalizace VHS, převod na DVD, Praha

Kopírování a přepis videokazet, digitalizace VHS, převod na DVD, Praha

Součástí našich služeb je: - bezplatné odborné poradenství - vyrábíme pořady a spoty na klíč, i nízkorozpočtové varianty - navrhneme odpovídající obsah i cílový formát podle typu užití - další službou je výroba nebo zpracováním souborů s audiovizuálním obsahem, možnost „revitalizace“ jinde nesprávně zpracovaných a zakódovaných záznamů, tvorba videí pro web - transkodujeme mezi barevnými normami PAL, NTSC a SECAM. - magnetofonové pásky a MGF kazety na CD - gramofonové desky na CD. Pokud tedy hledáte profesionální služby v oblasti kopírování a digitalizace VHS a DVD, obraťte se na Polas Video studio se sídlem na Praze 6!


Dronování objektů a pozemků, snímkování nemovitostí, fotogrametrie, snímky a videa termokamerou, panoramatické snímkování

Dronování objektů a pozemků, snímkování nemovitostí, fotogrametrie, snímky a videa termokamerou, panoramatické snímkování

Představte si, že můžete svůj projekt prezentovat z ptačí perspektivy, zachytit každý detail s neuvěřitelnou přesností a poskytnout zákazníkům vizuální zážitek, který je doslova odnese. To vše a ještě více nabízí Midvest s.r.o. se svými profesionálními službami dronování. Profesionální snímkování a videa nemovitostí: Získejte komplexní a živé vizuální materiály, které vaše projekty představí v nejlepším světle. Ať už potřebujete snímky pro marketing, prodej nemovitostí, nebo jen chcete zdokumentovat průběh stavby, Midvest s.r.o. vám to umožní. Fotogrametrie: S pomocí nejnovějších technologií vytváříme 3D modely a geodetické zaměření pozemků s nevídanou přesností. Každý detail vašeho projektu bude zachycen a vy můžete plánovat s důvěrou. Panoramatické snímkování: Nabízíme širokoúhlé pohledy, které poskytují komplexní přehled o vašich pozemcích. Ideální pro monitorování rozsáhlých ploch a rychlé hodnocení terénu. Ověřování viditelnosti LOS: Optimalizujte umístění komunikačních zařízení sledováním objektů až do vzdálenosti 15 km. Zlepšete efektivitu komunikace a minimalizujte překážky v přenosu signálu. Termokamera: Odhalte neviditelné úniky tepla a zvyšte energetickou efektivitu vašich projektů. Naše termokamery poskytují cenné informace, které pomohou k úsporám a udržitelnosti. Midvest s.r.o. je vaším partnerem pro inovativní dronové služby. Společně můžeme dosáhnout nových výšek a přinést vašim projektům nový rozměr. Kontaktujte nás a podnikněte krok vpřed s moderními technologiemi, které vám nabízíme.


Tvůrčí videoprodukce a virtuální studio v Praze - naše služby budou přínosem pro vaše projekty

Tvůrčí videoprodukce a virtuální studio v Praze - naše služby budou přínosem pro vaše projekty

Polas Video studio Praha je vynikající volba pro tvorbu videí a live streamů pro vaše projekty. S více než 30 lety zkušeností nabízíme všechny druhy videoprodukce: videopořady, spoty, virální i instruktážní videa, dokumenty, jingly či videa pro web a sociální sítě. Využít je možné animace, 3D modely a další nejnovější technologie. Vše na klíč a podle vašich přání. V poslední době je klienty velmi vyhledávanou službou tvorba v prostředí virtuální reality, ať již se jedná o e-learning, webové tematické seriály, reklamy a mnoho dalšího. S využitím virtuality nabízíme i on-line přenosy, odborné konference na dálku a další hybridní eventy v nejvyšší kvalitě. Nejen v této oblasti se můžeme pochlubit skvělými referencemi z celé Evropy. Mezi další oblíbené služby patří lokalizace videí do češtiny i všech dalších jazyků, včetně překladu, korektur textů, dabingu, titulkování i reanimace, dále digitalizace analogových audio a videozáznamů či technické a lektorské zajištění mediálních tréninků v našem TV studiu či dabingové kabině pro rozhlasové účely. Prostory studií s řízenou cirkulací vzduchu v klidné vilové čtvrti Hanspaulka v Praze 6 nabízejí příjemné a stálé pracovní klima, ať už je venku parno či deset pod nulou. Chcete-li za své peníze opravdu kvalitní službu a skvělou klientskou péči, náš tým specialistů udělá i pro Váš projekt maximum. Napište, zavolejte, přijďte se poradit.


Digitální televize Kuki TV s možností sledování na smartphonu, tabletu i notebooku včetně zpětného shlédnutí

Digitální televize Kuki TV s možností sledování na smartphonu, tabletu i notebooku včetně zpětného shlédnutí

Uvažujete o pořízení digitální televize? Rádi byste sledovali televizní programy na mobilu nebo tabletu? Poskytovatelem digitální televize Kuki TV je na Blanensku firma Alf servis. Digitální televize Kuku TV má mnoho výhod. Všechny pořady si můžete pustit zpětně až 7 dní po jejich odvysílání. Pokud nestihnete začátek filmu, díky Kuki Tv si jej můžete od začátku, ikdyž už daný film v televizi dávno běží. V průběhu přehrávání pořadu si můžete dát až na 60 minut pauzu v jeho sledování. Programy si můžete i nahrávat. Kuki Tv je možné přehrávat na televizi, mobilu, tabletu i notebooku. Na výběr máme několik balíčků s různými počty programů, v rámci kterých si můžete sami vybrat televizní stanice, které rádi sledujete. Noví uživatelé mají na prvních 30 dní Kuki Tv na zkoušku zcela zdarma.


Hybridní eventy a live-streaming od POLAS Video Studio - překonáváme hranice komunikace

Hybridní eventy a live-streaming od POLAS Video Studio - překonáváme hranice komunikace

Hybridní eventy a live-stream jsou stále více žádané v moderním světě, kde je důležité flexibilně reagovat na měnící se podmínky komunikace. POLAS Video Studio nabízí široké portfolio služeb, které zahrnují live-stream konference, telemosty, vícesměrnou komunikaci na bázi videa a online přenosy. Tato řešení poskytují efektivní alternativu k tradičním setkáním, přičemž zůstávají cenově dostupná. Firma má bohaté zkušenosti s videi pro různé účely, včetně palubních systémů, hotelových TV kanálů, firemních intranetů, provozu TV okruhů a internetových televizí. POLAS Video Studio dokáže navrhnout a odborně supervizovat i technicky náročné projekty, což z nich činí ideálního partnera pro realizaci hybridních eventů a live-streamů​. Pro ty, kteří hledají kreativní a inovativní přístupy k prezentacím a videím, nabízí POLAS Video Studio řadu možností. Firma se specializuje na telemosty, on-line virtualitu, animace, využití archivů a nápaditou režii. Tyto služby umožňují klientům přenést své diváky do jiné časové roviny, vysvětlit jim složité problematiky nebo je jednoduše pobavit a zapojit do dění​


Live Stream projekty – skvělá řešení pro bezpečnou komunikaci na dálku

Live Stream projekty – skvělá řešení pro bezpečnou komunikaci na dálku

Budeme-li hledat něco trochu pozitivního na dnešní době, bude to patrně rychlý rozvoj technologií, mimo jiné také komunikačních. I my v POLASu jsme intenzivně pracovali a máme pro vás připravena skvělá řešení na bázi LiveStream videa v kombinaci s virtuální realitou a dalšími vychytávkami. Kromě jiného umíme: Live Stream z našeho virtuálního studia, kde komunikují hosté v něm přítomní s na dálku připojenými diskutéry včetně jejich prezentací, to vše v pohyblivém, 3D grafickém prostředí. Části programu se dají předtočit, zpracovat a kombinovat s živým přenosem, což ocení klienti s menšími zkušenostmi s vystupováním v médiích. Nejlepší poměr ceny a výkonu zde přináší cyklicky opakované přenosy s využitím již jednou vytvořeného prostředí. On-line konference na dálku, v nichž se propojí například několik odborníků z různých částí světa se svými prezentacemi ve zvláštních kanálech s následnou diskusí, vše zasazené do vyladěné grafiky. Výsledek lze sledovat na běžných serverech (YT, Vimeo…), na webech klientů, zaheslovaných kanálech atd. Součástí jsou odpovědi na dotazy odborné veřejnosti a archivace pro off-line sledování. Live Stream tiskové konference, které mohou kombinovat materiály předem připravené a on-line přenos a jejichž součástí je prostor pro dotazy novinářů a další možnosti rozšíření. Podobně lze realizovat představení nových produktů, start-upů, vzdělávacích i dalších institucí a mnoho dalšího. Velké virtuální studio pro větší počet diskutujících s on-line přenosem je již příklad většího projektu včetně zajištění spojených profesí, maskérky, cateringu a dalších prvků. Popsané technologie lze skvěle využít i pro další oblasti komunikace, blogy, e-learning, firemní intranet, pro potřeby obchodních komor, klubů či sdružení, kulturní akce, koncerty, divadla atd. V případě zájmu máme připraveny názorné ukázky, jak může LiveStream řešení vypadat, a k nim odpovídající cenové relace, abyste se v problematice rychle zorientovali. Jsme vám k dispozici pro nezávazné konzultace. Více na www.polas.cz.