Nový transformátor 400/110kV a nová R110 kV v ESt Križovany - inžinierska a projektová činnosť

Nový transformátor 400/110kV a nová R110 kV v ESt Križovany - inžinierska a projektová činnosť

Predmetom zákazky je zabezpečiť inžinierske a projektové služby s cieľom nadobudnutia právoplatných povolení potrebných pre realizáciu stavby "Nový transformátor 400/110kV a nová R110 kV v ESt Križovany" a vypracovanie dokumentácie pre výber zhotoviteľa uvedenej stavby v nasledovnom rozsahu:
- demontáž T401, 400/231/34 kV, 400 MVA a súvisiacich zariadení,
- nový transformátor T401, 400/121/33 kV, 350 MVA,
- výstavba stanovišťa pre nový T401 na mieste existujúceho stanovišťa T401, vrátane novej havarijnej nádrže pre nový T401,
- demontáž technologických zariadení a demolácia stavebných objektov R220 kV v rozsahu polí č. 4 - 14 vrátane DO R220 kV,
- demontáž T202 a súvisiacich zariadení a demolácia stanovišťa T202,
- demontáž R10, 5 kV,
- demolácia havarijnej nádrže (HN) pre T401,
- výstavba novej vonkajšej R110 kV v rozsahu 6+1 polí, vrátane poľa merania napätia na prípojniciach a nevyzbrojenej rezervy,
- výstavba domčekov ochrán (DO) pre nový T401 a novú R110 kV,
- výstavba vonkajšej R33 kV v rozsahu 3 polí s priestorovou rezervou pre 2 polia,
- výmena transformátorov vlastnej spotreby (TVS) T11 (T202) a T15 (T202) za nové TVS T36 a T37,
- výstavba vzdušného lanového prepojenia medzi novou R110 kV SEPS a R110 kV ZSD,
- výstavba koncového stožiara na pripojenie V8279 do novej R110 kV SEPS vrátane vzdušného prepojenia fázovými vodičmi a kombinovaným zemným lanom (KZL) medzi koncovým stožiarom existujúceho V279 a vstupným portálom v poli č. 7 R110 kV SEPS kV,
- výmenu batérií ATB1 a ATB2 spolu s úpravou miestnosti akumulátorovne,
- výmena diesel agregátu (DA).

Zabezpečiť vstupné podklady - bod 3.3.1.1 Sadzobníka pre navrhovanie ponukových cien projektových prác a inžinierskych činností, ktorý vydala spoločnosť UNIKA v roku 2021 (ďalej len "Sadzobník").
- Vykonať inžiniersko-geologický a hydrogeologický prieskum a služby v rozsahu potrebnom pre spracovanie projektovej dokumentácie.
- Zabezpečiť výkon geodetických a kartografických služieb, vypracovanie geodetickej dokumentácie stavby pre výstavbu diela, v zmysle Vyhlášky č. 300/2009 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 215/1995 Z. z. o geodézii a kartografii v znení neskorších predpisov.

Bližšie v bode II.2.4) oznámenia.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2023 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Zadavatel IČ:
35829141

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 59/A

Zadavatel PSČ:
824 84

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Adriana Kleinová

Zadavatel telefon:
+421 250 692 502


Slovník veřejné zakázky (CPV)

71323100-9
Projektovanie silnoprúdových sústav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce elektřiny v bytech Praha

Rekonstrukce elektřiny v bytech Praha

Rekonstrukce elektřiny je poměrně složitá a vyžaduje zásah odborníka. Chcete mít opravdu bezpečný domov? Pak nepodceňujte opravy a rekonstrukce elektřiny a rozvodů. Pro tyto případy je tu elektrikář Tomáš Erben z Prahy. Nabízíme kompletní rekonstrukci elektřiny v bytech, kancelářích, ale i obchodech a školách. U nás ve firmě přesně víme, co je k úspěšné rekonstrukci potřeba, a s námi vám tak nehrozí nepříjemné komplikace a výpadky proudu. Částečná úprava, ale i kompletní elektroinstalace v nových bytech, pro nás není problém. Instalaci provádíme pod omítku i v lištách. Nabízíme vám ale také další doplňkové služby, které při rekonstrukci elektřiny v bytě oceníte. Využít můžete například opravy a výměny zásuvek, světel, spínačů, jističů a bytových rozvaděčů. Rekonstrukcí elektroinstalace to u nás ale nekončí. V naší firmě víme, že kompletní rekonstrukce elektřiny často vyžaduje velké zásahy do omítky bytu. Na rozdíl od ostatních elektrikářů vám tak nabízíme také kompletní začistění stěn. Vaše omítka tak i po náročné rekonstrukci elektřiny bude upravená do původního stavu a vy si ušetříte starosti s následnými opravami. Plánujete rekonstrukci elektřiny v bytě či kanceláři? Pak se obraťte na elektrikáře Tomáše Erbena a nebudete litovat.


Elektromontáže Pardubice - Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

Elektromontáže Pardubice - Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

Představujeme Vám firmu HC STAV s.r.o. Libišany z okresu Pardubice, která v rámci bytové výstavby provádí kompletní elektromontáže. V rámci služeb provádíme realizace a dodávky elektroinstalací slaboproudu a silnoproudu v komerční a bytové výstavbě, elektromontáže ve výstavbě domů a bytů. Elektromontáže Pardubice, naše služby: - elektroinstalační práce - dodávky silnoproudu - elektromontáže - záruční a pozáruční servis - revize elektroinstalací Pokud Vás elektromontáže zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libišany 154, Pardubice.


Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní, vnější elektroinstalace

Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní, vnější elektroinstalace

Potřebujete nové vnější nebo vnitřní rozvody? Sháníte firmu zaměřenou na silnoproudé elektroinstalace? Vyzkoušejte naši firmu ELMONT GROUP, a.s. z Brna, která provádí nové elektroinstalace a elektromontáže a také revize a opravy elektroinstalací. V oblasti elektroinstalace a elektromontáže provádíme: - plán, návrh nových elektroinstalací - kompletní elektromontáže na míru - renovace starých elektroinstalací - opravy a revize elektroinstalací Provádíme zapojení přípojek VN, NN, rozvoden a transformoven VN, systémy zajištěného napájení, provedeme montáž vnitřních a vnějších kabelových rozvoden VN i NN, zásuvkové rozvody, hromosvody a další. Provedeme výchozí revize a revize elektrických zařízení. Elektromontáže silnoproudých rozvodů se nejčastěji provádí v hotelech, průmyslu, zdravotnictví, obchodních domech, a jiných společenských zařízeních. Poskytujeme již více než 40 let komplexní služby v oblasti elektroinstalací. Neváhejte a kontaktujte nás.


Revize a kontroly elektrických spotřebičů Praha a okolí

Revize a kontroly elektrických spotřebičů Praha a okolí

Spotřebič, ruční nářadí či například prodlužovací přívod změříme, provedeme kontrolu stavu a chodu, označíme, vypracujeme protokol a revizní zprávu, případně protokol o opakované zkoušce. Díky našim dlouhodobým zkušenostem provádíme revize a zkoušky vždy s ohledem na provoz v jednotlivých objektech, učebnách a kancelářích, tak aby byl zákazník co nejméně omezen. A samozřejmě také evidujeme pro naše klienty lhůty jednotlivých revizí a kontrol, abychom zamezili jejich případnému propadnutí. Revize a kontroly provádíme pro organizace a školy po celé Praze. Jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 7:30 - 16:30 na telefonním čísle: 604 516 344, případně na mailové adrese elektrikarerben@seznam.cz .


Elektroinstalace v lištách – estetické, ekonomické a nenáročné řešení

Elektroinstalace v lištách – estetické, ekonomické a nenáročné řešení

Společnost Elektrikář Erben provádí instalaci elektrických rozvodů klasickou cestou, ale také v PVC lištách. Toto řešení bere ohled na estetické provedení, tak aby nebyl narušen vzhled bytu. Lišty se umisťují většinou u podlahy, kde jsou skryty za nábytkem, případně u stropu. Toto řešení je pro zákazníka výhodnější nejen finančně, ale také i s ohledem na snížení prašnosti prací oproti instalaci tzv. pod omítku. I samotný úklid je po provedení elektroinstalace v lištách méně náročný. Další výhodou je, že instalaci v lištách lze provádět postupně po jednotlivých místnostech, tak aby mohl zákazník i během prací byt užívat s co nejmenším omezením. Pokud tedy hledáte způsob, jak vyřešit elektroinstalaci s co nejmenší zátěží, za dobrou cenu a záleží Vám i na vzhledu, pak využijte elektroinstalaci v lištách od společnosti Elektrikář Erben z Prahy 5!


Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Hledáte společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti měření a regulace v náročném prostředí chemických provozů? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku služeb od společnosti ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou. Společnost disponuje profesionálním týmem školených zaměstnanců, kteří jsou pravidelně vzdělávaní v oblastech energetiky, chemie, petrochemie a potravinářských průmyslů. Dlouholeté zkušenosti s instalací zařízení v chemických provozech, kde jsou prostředí v nichž by mohlo dojít k nebezpečím výbuchu. Můžeme pro Vás udělat: - elektromontáže - montáže a opravy průmyslových rozvodů - montáže a opravy elektrického otápění - montáže a opravy osvětlení, hromosvodů a zemních sítí - řídící systémy a elektronické ochrany VN rozvoden Těšíme se na budoucí spolupráci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.