Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Vývoj a výroba konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily patří k jedné z hlavních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která je v oblasti gumárenského průmyslu nepřehlédnutelným dodavatelem pryžových výrobků na domácí i zahraniční trh.

Vývoz a zvážanie materiálu vrtuľníkom pri oprave turistických značkovaných chodníkov v roku 2023

Vývoz a zvážanie materiálu vrtuľníkom pri oprave turistických značkovaných chodníkov v roku 2023

Predmet zákazky je rozdelený na 2 časti ochranné obvody, na ktorých sa bude predmet zákazky vykonávať.

1. časť: Doprava materiálu na opravu technických pomôcok na TZCH na Poľský hrebeň ochranný obvod Tatranská Javorina

- Ochranný obvod Tatranská Javorina
Jedná sa o jeden letový koridor : Lúka v Bielovodskej doline Poľský hrebeň
Vývoz: lúka v Bielovodskej doline - Poľský hrebeň: 9 m3 odkôrnených 4 m smrekovcových žrdí váha cca 4, 5 t
Zvážanie: Poľský hrebeň Bielovodská dolina cca 9 m3 cca 4m starých smrekových žrdí z Poľského hrebeňa na lúku v Bielovodskej doline; váha cca 3, 5 t. Vyvážanie a zvážanie by bolo možné realizovať naraz.

Obhliadka lokalít a ďalšie potrebné informácie sú možné v pracovných dňoch v čase 7.00 15.00 hod. po dohode s Ing. Slivinským ( tel.č. 0903 987 591)


2. časť: Doprava materiálu na zhotovenie výdrevy a položenie jutových fólii ochranný obvod Zverovka

Práce sa plánujú vykonať na lokalitách kde je turistický chodník vychodený do šírky 8 10 m. Na určených lokalitách sa uložia hranoly, ktoré budú uložené do pripraveného lôžka po oboch stranách určeného koridoru chodníka na šírku 1, 2 1, 3 m. Ich spojenie bude začapovaním v priečnom smere každých 3 4 bm a spojením klincami v jeden celok. Hranoly musia byť prispôsobené terénu, obsypané kamením tak, aby sa nenachádzali vo vzduchu a zabraňovali erózii. Jutová fólia bude rozprestretá po bokoch takto vytvoreného chodníka do obidvoch strán v šírke cca 3 m, priložená skalami, prisypaná šotolinou z okolia.

- Ochranný obvod Zverovka
Letový koridor 1: Parkovisko pod zjazdovkou pod vrch Rákoň.
Vývoz 9 m3 reziva hranoly 0, 15x0, 15x4 (m) váha 5 t Vývoz jutovej fólia a spojovacieho materiálu váha 0, 7 t Váha celkom: 5, 7 ton

Letový koridor 2: Parkovisko pod zjazdovkou pod vrch Brestová.
Vývoz 4, 5 m3 reziva hranoly 0, 15x0, 15x4 (m) váha 2, 5 t Vývoz jutovej fólia a spojovacieho materiálu váha 0, 4 t Váha celkom: 3, 9 ton.

Letový koridor 3: Parkovisko pod zjazdovkou do sedla medzi vrchmi Brestová a Saľan.
Vývoz 4, 5 m3 reziva hranoly 0, 15x0, 15x4 (m) váha 2, 5 t Vývoz jutovej fólia a spojovacieho materiálu váha 0, 4 t Váha celkom: 3, 9 ton.

Zákazka je rozdelená na 2 časti:
1.Časť Doprava materiálu na opravu technických pomôcok na TZCH na Poľský hrebeň
ochranný obvod Tatranská Javorina
2.Časť Doprava materiálu na zhotovenie výdrevy a položenie jutových fólii ochranný obvod Zverovka

Uchádzač môže predložiť ponuku na každú časť samostatne (napr. časť 1 alebo 2) alebo n
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 11:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici

Zadavatel IČ:
54435293

Zadavatel ulice:
Tatranská Lomnica 14066

Zadavatel PSČ:
059 60

Zadavatel obec:
Vysoké Tatry

Kontaktní osoba:
Ing. Pavol Pitoňák

Zadavatel telefon:
+421 903 987 580

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60000000-8
Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Letecká, námořní nebo silniční doprava po celém světě od NNR Global Logistics

Letecká, námořní nebo silniční doprava po celém světě od NNR Global Logistics

Hledáte společnost, která se zaměřuje na přepravu? Potřebujete své zboží přepravovat po celém světe? Pak se podívejte na nabídku společnosti NNR Global Logistics , která nabízí přepravní služby a sídlí nejen v Evropě, ale také Americe nebo Asii. Společnost nabízí spolehlivé služby v oblasti přepravy zboží. Vybrat si můžete hned z několika druhů dopravy od letecké, po námořní nebo klasickou silniční či železniční. Nejste si jistí, který typ dopravy je pro Vás ten pravý nebo potřebujete hned několik typů dopravy, a nevíte jak jí nakombinovat? Nebojte se, zkušený personál společnosti NNR Global Logistics pro Vás vždy najde to správné řešení. Přepravované zboží můžete rovněž sledovat, a tak se ujistit, že dorazí na ta správná místa včas a v pořádku. Nechte přepravu expertům z NNR Global Logistics .


Námořní a letecká přeprava, speciální transporty, export a import

Námořní a letecká přeprava, speciální transporty, export a import

Logistická společnost Tactical Advantage, s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá námořní a leteckou přepravou zboží. V tomto oboru poskytuje také asistenční, poradenské, školící a další služby. Pokud vyvážíte zboží do zámoří nebo prodáváte zboží dovezené ze zámoří poskytneme vám veškeré služby jako např. export a import kontejnerových zásilek včetně tzv. short sea, přepravy zboží v teplotně kontrolovaném režimu (mražené, chlazené, temperované), speciální transporty včetně nebezpečného zboží a také pro vás zajistíme dozor v průběhu nakládky či vykládky.


Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Zvládneme jakkoli náročný úkol, který před nás předložíte. Společně najdeme řešení každé výzvy. Navrhneme společně vstupní i výstupní logistiku vám na míru. Zabýváme se těmito oblastmi logistiky: - letecká, silniční, námořní a železniční doprava - přepravní a spediční řešení - řízení logistického procesu z jednoho místa - optimalizace dodavatelského řetězce - expresní zásilky - logistika akcí a průmyslových projektů - logistika vozidel na jedno kliknutí


Letecká doprava zásilek - NNR Global Logistics - okamžitá expedice zboží

Letecká doprava zásilek - NNR Global Logistics - okamžitá expedice zboží

Díky naší flexibilitě si můžete sami vybrat službu, která Vám bude naprosto vyhovovat. Vyberte si let, kterým chcete svou zásilku poslat, tak, jako byste si vybírali let sami pro sebe. Pro balíky, které mají pouze limitovaný čas pro přepravu, můžete zvolit řešení předání z ruky do ruky, či okamžitou expedici. Provozujeme pravidelnou leteckou dopravu po celém světě. Naše ekonomika Vám dovoluje těžit z nejlépe dostupné ceny na trhu přeprav zásilek. Zakládáme si na diskrétnosti, opatrnosti a rychlosti při expedování zásilek.


Zážitkové seznamovací lety nebo pilotem na zkoušku - to je letecká akademie SKY Academy s.r.o.

Zážitkové seznamovací lety nebo pilotem na zkoušku - to je letecká akademie SKY Academy s.r.o.

Přemýšlíte jak někomu udělat radost nebo toužíte sami po netradičním zážitku? A co takhle si zkusit pilotovat letadlo nebo aspoň se proletět nad malebnou krajinou Středočeského kraje. To vše můžete zažít se společností SKY Academy s.r.o. z Příbrami, která je leteckou a pilotní školou, která má pro Vás zajímavé letecké nabídky. Zážitkové seznamovací lety až pro tři osoby. Proletět se můžete nad hrady, zámky nebo přehradami. Zážitkové seznamovací lety jsou v časovém rozmezí dvaceti až šedesáti minut. Staňte se na jeden den Pilotem na zkoušku a zkuste si, jaké to je pod dozorem zkušeného lektora řídit letadlo. Můžete si sebou vzít i doprovod. A pokud se Vám to zalíbí, není nic snazšího než se přihlásit do letecké školy, kde Vás naučí vše podstatné o tom, jak se stát pilotem letadla. Toto a mnohé další služby jako tandemové seskoky, půjčovna letadel, oprava letadel, poradenství a prodejna pilotních potřeb na Vás čeká na letišti v Příbrami od společnosti SKY Academy s.r.o..


Tuzemská i zahraniční doprava silniční, letecká, námořní, přeprava malých i větších zásilek

Tuzemská i zahraniční doprava silniční, letecká, námořní, přeprava malých i větších zásilek

Odborníky na logistiku naleznete u energické společnosti Cargologix s.r.o. sídlící v Říčanech-Jažlovice. Specializujeme se na tuzemskou i zahraniční dopravu zásilek nejrůznějších velikostí. Společně s Vámi nalezneme optimální způsob přepravy, ať už se jedná o dopravu silniční, leteckou či námořní. Poradíme si s přepravou malých balíčků, palet i objemnějších zásilek, u kterých navíc vyřídíme veškerou nutnou dokumentaci včetně celních úkonů. V rámci našich logistických služeb disponujeme rozsáhlými a moderně vybavenými sklady s možností uskladnění i nebezpečného zboží. Náš flexibilní a naprosto profesionální tým se postará o to, aby Váš balíček dorazil vždy včas a na místo, které si sami určíte.