Chlieb, pečivo

Chlieb, pečivo

Predmetom obstarávania je pravidelné zabezpečovanie dodávok čerstvého chleba a ostatných pekárskych výrobkov .
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
FOR REGION, n.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
FOR REGION, n.o.

Zadavatel IČ:
35583479

Zadavatel ulice:
Nadabula 256

Zadavatel PSČ:
048 01

Zadavatel obec:
Rožňava

Kontaktní osoba:
Mgr. Mariana Bollová

Zadavatel telefon:
+421 587 340 012

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15810000-9
Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podmáslový chléb - novinka z pekárny IVANKA

Podmáslový chléb - novinka z pekárny IVANKA

V pekárně IVANKA s.r.o. si pro Vás připravili něco nového - podmáslový chléb. Ochutnejte ho k snídani nebo k večeři. Podmáslový chléb je vyroben ze směsi tří druhů mouky a podmáslí. Charakteristickým znakem je světlejší střída a mírně nakyslá chuť s nádechem podmáslí. Chléb bude k dostání každé pondělí, středu a pátek. Přejeme dobrou chuť.


Pekárna s bezlepkovým pečivem - prodej pečiva pro celiaky

Pekárna s bezlepkovým pečivem - prodej pečiva pro celiaky

Hledáte pekárnu, kde je možné koupit pečivo pro celiaky? Nebo pouze máti rádi bezlepkové pečivo? Široký sortiment pečiva bez lepku zakoupíte v prodejnách pekárny Ivanka. Vyrábíme bezlepkové pečivo čistě z kvásku, bez použití droždí. Pochutnat si u nás můžete na bezlepkovém kváskovém chlebu, který má nejen vynikající chuť, ale také dlouhou trvanlivost. Vyzkoušet můžete i další druhy bezlepkového pečiva.


Prodej a výroba pekařských výrobků, Pekařství Stolínovi

Prodej a výroba pekařských výrobků, Pekařství Stolínovi

Dlouholetou tradici ve výrobě a prodeji pekařských výrobků má Pekařství Stolínovi z Loun. Veškeré pečivo je vyráběno z čerstvých a kvalitních surovin. Pekařství Stolínovi má v nabídce široký sortiment slaného i sladkého pečiva. Několik druhů chleba, včetně chleba pečeného v parní peci a více než 70 druhů sladkého a slaného pečiva. Chleba, běžné pečivo, vícezrnné, tmavé pečivo pečivo, plundrové pečivo, listové pečivo, jemné pečivo, řezy, lité koláče a další pečivo. Prodejnu pečiva naleznete na adrese Karlova 612, Louny.


Sedlácký chléb z žitné mouky, čerstvý a křupavý - ochutnejte novinku z naší pekárny

Sedlácký chléb z žitné mouky, čerstvý a křupavý - ochutnejte novinku z naší pekárny

Sedlácký chléb je vyroben z žitné mouky s příměsí mouky pšeničné a mixu zrn (slunečnice, len, jáhly z prosa). Charakteristickým znakem je tmavá střída a tmavší kůrka. Sedlácký chléb je k dostání v naší pekárně v Moravském Krumlově každé úterý a čtvrtek.


Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Rádi si zamlsáte? Máte rádi sladké a nebo Vás potěší poctivě upečený chléb, který má křupavou kůrku? Pak si zajděte do Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o., které najdete ve městě Mníšek pod Brdy. Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. je tu pro Vás už od roku 1993 a peče vynikající dorty, chléb a další pečivo nebo zákusky. Chcete upéct dort na rodinou oslavu nebo svatbu? Máte rádi pečivo a chléb, který je dělaný poctivě z kvalitních surovin? Pak se můžete spolehnout, že Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. to pro Vás upeče. Dodržování správných technologických postupů, roky zkušeností a receptury starých mistrů. To je zárukou kvality všech jejich výrobků. Upečeme pro Vás dost na míru, zařídíme vynikající zákusky na každou oslavu a po domluvě můžeme i dovézt rovnou k Vám domů. Jsme Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. z Mníšku pod Brdy.


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.