Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Vývoj a výroba konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily patří k jedné z hlavních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která je v oblasti gumárenského průmyslu nepřehlédnutelným dodavatelem pryžových výrobků na domácí i zahraniční trh.

Chlieb, pečivo

Chlieb, pečivo

Predmetom obstarávania je pravidelné zabezpečovanie dodávok čerstvého chleba a ostatných pekárskych výrobkov .
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
FOR REGION, n.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
FOR REGION, n.o.

Zadavatel IČ:
35583479

Zadavatel ulice:
Nadabula 256

Zadavatel PSČ:
048 01

Zadavatel obec:
Rožňava

Kontaktní osoba:
Mgr. Mariana Bollová

Zadavatel telefon:
+421 587 340 012

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15810000-9
Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podmáslový chléb - tradice v novém kabátě s nádechem podmáslí

Podmáslový chléb - tradice v novém kabátě s nádechem podmáslí

Pekárna IVANKA představuje: Podmáslový chléb. Tento jedinečný chléb je výsledkem pečlivého výběru a smíchání tří druhů mouky s kvalitním podmáslím, které dodává chlebu jeho charakteristickou světlejší střídu a mírně nakyslou chuť. Každý kousek je pečen s láskou a dbáním na nejvyšší kvalitu, která je pro nás v Pekařství IVANKA samozřejmostí. Nenechte si ujít možnost ochutnat chléb, který je pečený podle tradičních metod, ale zároveň reflektuje moderní gastronomické trendy. Podmáslový chléb je dostupný každé pondělí, středu a pátek - ideální pro začátek týdne, překonání středečního kopce nebo jako odměna na konec pracovního týdne. Navštivte naše prodejny a nechte se unést vůní čerstvého chleba, který je synonymem pro domácí pohodu a spokojenost. Přijďte a objevte, proč je náš podmáslový chléb tou pravou volbou pro Vaše stoly!


Sedlácký chléb z žitné mouky - tradice pečení spojená s moderními trendy

Sedlácký chléb z žitné mouky - tradice pečení spojená s moderními trendy

Rádi zkoušíte nové druhy chleba a máte rádi různé semínka? V tom případě navštivte v úterý nebo čtvrtek Pekárnu IVANKA ve Znojmě, Ivančicích, Oslavanech a Moravském Krumlově, případně některou prodejnu i v Hrušovanech nad Jevišovkou, Pohořelicích či Brně, kde jsou zajišťovány dodávky. Sedlácký chléb, pečený z kvalitní žitné mouky s příměsí pšeničné, je obohacen o mix zrn - slunečnice, len a jáhly z prosa. Tato kombinace dává chlebu nejen bohatou chuť, ale i řadu zdravotních benefitů. Tento chléb má tmavou střídu a tmavší kůrku, které jsou znakem autenticity a ruční práce. Ochutnejte výborný žitný chléb a navštivte naši pekárnu co nejdříve!


Společnost KOMPEK - mistr ve výrobě mraženého pečiva pro každý den

Společnost KOMPEK - mistr ve výrobě mraženého pečiva pro každý den

V Kompek se specializujeme na mražené pečivo, které přináší kombinaci pohodlí a kvality přímo do vašeho domova nebo podnikání. S naším mraženým pečivem můžete kdykoliv nabídnout čerstvé a lákavě voňavé produkty, ať už se jedná o snídani, oběd nebo speciální příležitost. Proč si vybrat naše mražené pečivo? Široká nabídka: Naše portfolio zahrnuje vše od tradičních croissantů, baget, až po sladké dezerty a speciality. Každý produkt je pečlivě připravovaný, aby splnil očekávání našich zákazníků. Vysoká kvalita: Používáme pouze ty nejlepší suroviny a nejmodernější technologie mražení, díky čemuž je naše pečivo nejen chutné, ale i dlouho čerstvé. Pohodlí: Mražené pečivo od Kompek je připravené k pečení, což znamená, že můžete mít čerstvé pečivo kdykoliv bez zbytečné přípravy nebo odpadu. Udržitelnost: Díky mražení je možné naše pečivo skladovat dlouhodobě bez nutnosti použití konzervantů, což přispívá k snížení potravinového odpadu. Jak využít naše mražené pečivo? Pro domácnosti: Užijte si luxus čerstvého pečiva bez nutnosti ranního vstávání nebo dlouhého pečení. Pro kavárny a restaurace: Nabídněte svým zákazníkům čerstvé pečivo kdykoliv během dne bez zbytečné práce a s minimálním odpadem. Pro speciální příležitosti: Zpříjemněte jakoukoliv oslavu nebo setkání nabídkou čerstvého pečiva, které ohromí vaše hosty. Zavádějící novinky: Kromě tradičních produktů neustále rozšiřujeme naši nabídku o nové a inovativní varianty, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Spojte se s námi: Pro objednávky nebo více informací o našem sortimentu mraženého pečiva navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost zpříjemnit vaše gastronomické zážitky s naším kvalitním mraženým pečivem.


Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Pokud hledáte práci na Zlínsku v oblasti potravinářství, můžete začít pracovat v perspektivní firmě Mogador s.r.o. z Otrokovic na pozici pekaře, skladníka, seřizovače strojů nebo řidiče. Firma je významným výrobcem müsli, instantních kaší a dalších produktů racionálního stravování. Nábor zaměstnanců pořádáme celoročně. Na trhu působíme více než 20 let, naši zaměstnanci získávají mnohé benefity: - nástupní bonus - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - cafeterie, nápoje zdarma - zaměstnanecké nákupy.


Chléb na italský způsob s olivami – výborná chuť Focaccia s posypem cherry rajčat a rozmarýnem

Chléb na italský způsob s olivami – výborná chuť Focaccia s posypem cherry rajčat a rozmarýnem

Máte rádi italské potraviny včetně pečiva? Chcete vyzkoušet chléb, který je podobný těstu na pizzu? V tom případě navštivte jednu z prodejen Pekárna IVANKA s.r.o. - ve Znojmě, Ivančicích, Oslavanech, Brně, Pohořelicích a Horních Kounicích. Pekárna IVANKA s.r.o. peče chléb na italský způsob s cherry rajčaty, olivami, rozmarýnem a mořskou solí. Výborný chléb je možné si dopřát k snídani, svačině i večeři a to jak samostatně, se sýrem a vínem nebo připravit jako bruschettu. Dopřejte si lahodnou chuť pečiva, které si zamilujete a navštivte některou z našich prodejen v úterý a pátek!


Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo

Pekařství a cukrářství Jarolímek je rodinná firma, která se již od roku 1993 věnuje tradiční ruční výrobě cukrářských a pekařských výrobků. Z pekařských výrobků u nich naleznete škvarkový, žitný a pšeničnožitný chléb a také velké množství slaného pečiva, např. rohlíky, housky, bulky, žitné bochánky či bagety. Všechny jejich výrobky jsou vyrobeny z kvalitních surovin, jako jsou mouka, voda, droždí, sůl, cukr, vejce a další, a pečené v pecích na dřevo nebo plyn.