Fotovoltický zdroj elektrickej energie ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou, Partizánska 6, - 64,2 KW

Fotovoltický zdroj elektrickej energie ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou, Partizánska 6, - 64,2 KW

Predmetom zákazky je Dodávka technických zariadení, ich montáže, ako aj všetkých súvisiacich prípravných a elektroinštalačných prác pre projekt FOTOVOLTICKÝ ZDROJ ELEKTRICKEJ ENERGIE ZŠ PARTIZÁNSKA BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, PARTIZÁNSKA 6, - 64, 2 KWP

Všetky potrebné informácie k vypracovaní ponuky a následnej realizácií zákazky sú súčasťou prílohy výzvy na predkladanie ponúk a jej príloh.
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Bánovce nad Bebravou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Bánovce nad Bebravou

Zadavatel IČ:
00310182

Zadavatel ulice:
Námestie Ľudovíta Štúra 1/1

Zadavatel PSČ:
957 80

Zadavatel obec:
Bánovce nad Bebravou

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrej Zelenák

Zadavatel telefon:
+421 907 745 169

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31712331-9
Fotovoltické články

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní realizace fotovoltaiky s dotací od návrhu až po revizi

Kompletní realizace fotovoltaiky s dotací od návrhu až po revizi

Chcete si pořídit fotovoltaickou elektrárnu? Hledáte v okolí Havířova a Frýdku-Místku firmu, která se postará o kompletní realizaci fotovoltaiky pro vaši domácnost? Obraťte s ena firmu UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o., která zajistí instalaci fotovoltaiky včetně vyřízení dotace. Elektrárnu zrealizujeme komplexně a to od návrhu, projektu přes instalaci až po vyřízení dotací a revizi. Navrhneme nejoptimálnější řešení pro Vaši potřebu. Návrh a cenovou kalkulaci zpracujeme do dvou pracovních dnů. Naše společnost je registrovaným dodavatelem Nová zelená úsporám, jako naši klienti můžete získat dotaci až 225 000Kč.


Kompletní řešení v oboru fotovoltaika - návrh fotovoltaické elektrárny pro dům, firmu

Kompletní řešení v oboru fotovoltaika - návrh fotovoltaické elektrárny pro dům, firmu

Pokud je pro Vás v dnešní době důležitá energetická soběstačnost a nezávislost, nechejte si pro Váš dům či firmu zpracovat vhodný návrh řešení fotovoltaické elektrány u společnosti GIENGER, spol. s r.o. Napajedla, která poskytuje kompletní řešení v oboru fotovoltaika - návrh FVE zpracujeme na míru, pomůžeme s vyřízením dotace z programu Nová zelená úsporám a provedeme kompletní instalaci včetně veškerých komponentů FVE. Také Vám připravíme ekonomický model návratnosti. FVE elektrárna již od 205 000,- Kč. Celková výše dotace dle lokality až 301 000,- Kč. Při jejím pořízení se vám náklady vrátí formou úspor za energie do 5 let. Realizujeme zakázky po celé ČR, nejen v regionu Zlín, Zlínský kraj. V případě zájmu můžete využít naši Zelenou linku - 800100680.


Fotovoltaické ostrovní systémy, řešení na míru - ideální pro chaty nebo domácí spotřebiče

Fotovoltaické ostrovní systémy, řešení na míru - ideální pro chaty nebo domácí spotřebiče

Ušetřete náklady na drahou elektřinu, zařiďte si vlastní fotovoltaickou elektrárnu - oslovte zkušenou firmu PV Solution z Medlic v okrese Znojmo, která provedla své realizace ostrovních fotovoltaických systémů nejen na Znojemsku, ale také v Třebíči a Ivančicích. Ostrovní fotovoltaické systémy (OFF-GRID systémy) nejsou připojeny k distribuční síti a veškerou elektrickou energii ukládají do baterií. Systém je vhodný především pro letní měsíce, kdy je dostatek slunečního svitu. Ostrovní fotovoltaické systémy jsou ideálním řešením pro chaty nebo zahradní domky, ale také pro menší domácí elektrické spotřebiče jako jsou ledničky, televizory, elektrické osvětlení a další. Pokud je systém vybaven dostatečně velkým bateriovým systémem, může být i ostrovní fotovoltaická elektrárna naprosto soběstačná a využita pro běžný rodinný dům. Naši pracovníci jsou zkušení v oboru fotovoltaiky, proto se neváhejte na cokoliv zeptat. Zajistíme Vám návrhy řešení FVE na míru včetně energetického vyhodnocení FVE a cenové kalkulace.


Fotovoltaika na střechu rodinného domu, na klíč - kvalitní dodávka fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaika na střechu rodinného domu, na klíč - kvalitní dodávka fotovoltaické elektrárny

Školení specialisté Vám ochotně poradí a pomůžou s výběrem fotovoltaických systémů a to včetně jejich údržby a také servisu. Firma PV Solution provádí kvalitní a stabilní dodávku fotovoltaiky pro dlouholeté využívání elektrické energie. Své realizace jsme již uskutečnili v okolí Znojma, Třebíče i Ivančic. Soustředí se na více možností fotovoltaických systémů na klíč - připojené pouze k síti, ostrovní fotovoltaické systémy nebo hybridní fotovoltaické systémy. Vše z kvalitních elektrotechnických součástek od ověřených německých výrobců. Fotovoltaické elektrárny realizuje nejen pro rodinné domy, ale také pro firmy nebo větší výrobní provozovny. Dále také zpracuje projektovou dokumentaci, vypočítá a navrhne nejvhodnější systém právě pro Vás. Firma PV Solution Vám pomůže i s vyřízením dotace.


Fotovoltaické elektrárny s dotací Zelená úsporám - dodávka, montáž, revize i servis solárních systémů

Fotovoltaické elektrárny s dotací Zelená úsporám - dodávka, montáž, revize i servis solárních systémů

Díky fotovoltaickým systémům se nemusíte starat o zvyšování cen energií a budete nezávislí na elektroenergetických společnostech. V regionu Zlínský kraj dodává fotovoltaické elektrárny společnost UV servisní, spol. s r.o. z Lípy u Zlína. Zajistí montáž, revize i servis solárních systémů. Neváhejte se na nás obrátit, jsme připraveni doporučit pro váš dům nebo firmu nejvhodnější řešení. Pomocí solární energie ušetříte až 80% nákladů. Ivestice do vlastní elektrárny se tedy vyplatí. Nechte vše na nás a ušetřete s dotací Zelená úsporám, vyřešíme i veškerou legislativu s distributorem sítě. Vaše náklady na energii tak budou dalších zhruba 25 let výrazně nižší než doposud, po celou dobu Vám naše firma poskytne i záruční a pozáruční servis.


Fotovoltaika Turnov - vyrobte si své vlastní slunce - čistá energie pro vaši budoucnost

Fotovoltaika Turnov - vyrobte si své vlastní slunce - čistá energie pro vaši budoucnost

Společnost SEENUS s.r.o. navrhuje fotovoltaiky - fotovoltaické elektrárny či chcete-li solární elektrárny tak, aby co nejvíce plnily požadavky zákazníků a výborně fungovaly. Realizují modulární fotovoltaiky, fotovoltaiky main stream, fotovoltaiky nadstandardní, hybridní i fotovoltaiky pro boiler. Každá instalace je originální v souvislostech dané situace. Například: Modulární systém Victron Energy umožňuje rozmístit fotovoltaické panely na více míst s různými parametry osvitu a systém je následně dobře rozšiřitelný. Díky robusnosti modulů Victron Energy je pak celý systém předurčen k dlouhé životnosti. V případě eventuální poruchy nebo poškození jsou hlavní komponenty servisovatelné v ČR. K fotovoltaickým elektrárnám dodávájí ručně montované baterie z jednotlivých odzkoušených a balancovaných článků s osazením permanentní diagnostikou. V budoucnu je zde opět možné případně provést servisní práce, a to uvnitř baterie. Hodnotou je pro ně taktéž estetika umístěných solárních panelů, kde v základu dodávájí panely v barvě celočerné matné a s majitelem vždy dolaďují výsledný dojem na nemovitosti. Zajímá je také příjemný vzhled instalace i v interiéru. Využijte zkušeností a expertízy společnosti SEENUS s.r.o. pod vedením pana Milana Frice a nechte si instalovat fotovoltaiku s garancí kvality a spokojenosti.