Poptávám bazénové vody

Poptávám bazénové vody

Poptávám po Vás CN na závoz bazénové vody do lokality ÚJV Řež a.s. v objemu 50 m3.
Poptávka byla vložena dne:
16.03.2023 11:44

Platnost poptávky:
16.04.2023 11:37

Kontaktní osoba:
Patrick Burian

Kontaktní email:

Telefon:
+420 728 231 890

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jezírka na koupání, okrasný zahradní přírodní bazén - stavba a realizace na klíč

Jezírka na koupání, okrasný zahradní přírodní bazén - stavba a realizace na klíč

Máte pohlednou zahradu a stále Vám v ní něco chybí? Možná to bude voda. Jezírko se může stát skutečnou perlou Vaší zahrady. Přinese Vám relaxaci i příjemné koupání. O stavbu a realizaci se postarají odborníci ze společnosti GARD&N, která působí v regionu Zlín, Uherské Hradiště a Brno. Nabízejí podrobný návrh i realizaci veškerých okrasných vodních prvků v zahradě. Kompletní dodávka, projekt, stavba, realizace: - zahradní koupací jezírko - jezírka na koupání - okrasný přírodní bazén na klíč - vodní prvky na zahradě - fontány, kaskády a potůčky. Naše služby: - celoroční komplexní údržba jezírek - poradenská činnost - přestavba bazénů na koupací jezírka - rekonstrukce stávajících jezírek - rekonstrukce vodních prvků v zahradě. Mít na zahradě vlastní přírodní koupací jezírko, není žádným nesplnitelným snem. Kontaktujte společnost GARD&N, která Vám s tím pomůže.


Rodinný betonový bazén Desjoyaux můžete postavit vlastními silami

Rodinný betonový bazén Desjoyaux můžete postavit vlastními silami

V tomto případě dodá firma zkušeným kutilům veškeré součásti nového bazény a k nim přehledný montážní návod. Samozřejmostí je poradenství a možnost asistence od zkušených odborníků, kteří mohou v případě potřeby kdykoliv během výstavby nejen poradit, ale také vypomoci s kteroukoliv z fází stavby nového rodinného bazénu. Například je možné, že si sami zajistíte vykopání zeminy včetně jejího odvozu, postavíte konstrukci a vylijete betonem, od firmy Bazény Desjoyaux si následně necháte položit liner. Je opravdu jen a jen na Vás, kdy se rozhodnete pomoc využít... Díky tomu se nemusíte bát pustit se do stavby bazénu vlastními silami. Nikdy nezůstanete bez pomoci! Za ušetřené peníze si pak můžete například vybrat z široké nabídky praktického příslušenství k bazénům. Pro bližší informace o možnosti stavby bazénů svépomocí nás kontaktujte.


Bezpotrubní filtrační jednotky Desjoyaux - ideální řešení pro rekonstrukce bazénů

Bezpotrubní filtrační jednotky Desjoyaux - ideální řešení pro rekonstrukce bazénů

Při výměně stávající pískové či jiné filtrace s potrubními rozvody, které jsou při poškození většinou těžko opravitelné bez větších stavebních zásahů v okolí bazénu, je použití bezpotrubní filtrační jednotky Desjoyaux tím správným řešením. S minimálními stavebními úpravami získáte novou kvalitativně výkonější filtrační jednotku pro váš stávající bazén. Bezpotrubní filtrace Desjoyaux, umístěná na okraji bazénu či zabudovaná v jeho stěně nebo ve schůdcích, zajistí pro váš bazén křišťálově čistou vodu. Díky jejímu patentovanému systému čištění nejsou třeba žádné odvody a přívody vody a její filtry z netkané textilie stačí pouze jednou za čas vyprat v pračce. Filtrační schopnost je 6 µ, klasické pískové filtrace mají čistící schopnost cca 30 µ, což v praxi znamená zachycení 5 x menších nečistot. Při každoročním zazimování bazénu není potřeba u této bezpotrubní filtrační jednotky upouštět vodu v bazénu a šetříme tím nejenom svůj čas, ale i finanční prostředky . U jiných typů filtrací v některých případech vypouštíme až 2/3 původního objemu bazénu a tato činnost se každoročně opakuje. Bezpotrubní filtraci Desjoyaux navíc můžete rovněž dovybavit protiproudem, slanou úpravou vody a různými typy ohřevu. Pokud tedy uvažujete o rekonstrukci stávajícího bazénu, kontaktujte společnost Bazény Desjoyaux a seznamte se blíže s konceptem bezpotrubní filtrace.


Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Automatické lamelové zakrytí bazénu, často jednoduše nazývané roleta na bazén, může být umístěno buď na kraji bazénu, nebo může být zabudováno přímo do bazénového tělesa. Hlavní výhody rolety na bazén 1. Design Zakrytí je estetické a minimalistické, hodí se pro všechny typy bazénů 2. Bezpečnost Zaručuje bezpečnost domácích zvířat i dětí - lamelové zakrytí je testováno na zatížení do 100 kg 3. Praktičnost chrání bazén proti znečištění z okolního prostředí zabraňuje zbytečnému úniku tepla prodlužuje koupací sezónu u venkovních bazénů snižuje náklady na ohřívání vody v bazénu redukuje potřebu chemických přípravků pro udržení kvality vody Navíc je bazén s roletou připraven na plavání během 2 – 3 minut a za stejnou dobu je i spolehlivě zabezpečen proti pádu, nečistotám, ale i proti odparu vody a udržuje teplotu vody. Pokud tedy hledáte designové, bezpečné a zároveň praktické řešení pro zakrytí Vašeho bazénu, kontaktujte společnost Bazény Desjoyaux a žádejte lamelovou roletu na bazén!


Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Bazény Kostelec, tradiční český výrobce plastových bazénů, přichází s novinkou! Nově si můžete objednat plastový bazén s hloubkou až 2 metry. Takto hluboký bazén na našem trhu dosud chyběl. Ocení ho každý, kdo rád do bazénu bezpečně skáče nebo si užívá potápění… Pro výrobu bazénů je navíc využíván vylepšený plast Polystone PG a kvalitní evropská technologie, a proto Vás velmi mile překvapí jeho životnost. Pokud tedy máte zájem o kvalitní hluboký plastový bazén, obraťte se na společnost Bazény Kostelec. Bazén můžete mít vyrobený už do 14 dnů po Vaší objednávce…


Kvalitní bazény Desjoyaux - koupání pro vaše potěšení

Kvalitní bazény Desjoyaux - koupání pro vaše potěšení

Firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej bazénů, které jsou navrženy s ohledem na inovativní design a trvanlivost. Naše bazény jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby vám poskytly dlouhodobou zábavu a relaxaci. V nabídce najdete bazény různých tvarů a velikostí, ať už hledáte bazén do zahrady nebo na terasu, máme pro vás správnou volbu. Naše bazény jsou navrženy tak, aby se hodily do každého prostoru a splňovaly všechny vaše požadavky. Kromě kvalitního designu a trvanlivosti našich bazénů nabízíme i širokou škálu příslušenství, jako jsou filtry, čerpadla, ohřívače, osvětlení a mnoho dalšího. Naši odborníci vám poradí, jak správně pečovat o váš bazén, aby vám vydržel co nejdéle a vy mohli užívat si krásné chvíle plné odpočinku. Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních bazénů a objevte, jak může být koupání zábavné a pohodlné.