Výroba a dodanie betónových kvetináčov - opakovaná

Výroba a dodanie betónových kvetináčov - opakovaná

Výroba a dodanie 1ks oceľovej formy na odliatie kvetináča z betónu, kužeľový tvar, horný okraj široký 2m, výška kvetináča 2m, spodný okraj 1, 5m, budúce rozmery kvetináča sú konečné vrátane hrúbky steny. Termín dodania max. do 6 týždňov od podpísania zmluvy.
Výroba a dodanie 7ks betónových kvetináčov kužeľového tvaru v rozmeroch horný okraj široký 2m, výška kvetináča 2m, spodný okraj 1, 5m. Termín dodania max do 3.mesiacov od podpísania zmluvy.

Uchádzač musí samostatne oceniť formu, ktorú odovzdáva a samostatne oceniť kvetináče vrátane dopravy do Centrálnej mestskej zóny v Žiari nad Hronom.

Predpokladaná hodnota zákazky je vyjadrená množstvom / počtom - 1 ks forma a 7 ks betónové kvetináče.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
31609651

Zadavatel ulice:
A. Dubčeka 380/45

Zadavatel PSČ:
965 01

Zadavatel obec:
Žiar nad Hronom

Kontaktní osoba:
Marcela Turčanová

Zadavatel telefon:
+421 908 225 248

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tszh.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44114200-4
Betónové výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Plánujete postavit prefabrikovanou halu? Se vším Vám pomůže firma Leube Beton s.r.o. z Jihlavy. Naše kvalitní komponenty Vám usnadní jakoukoliv realizaci výstavby, zejména v průmyslovém odvětví. Vyrábíme různé konstrukční betonové prvky, jež splňují bezpečnostní předpisy a funkční požadavky. Jednoduše u nás objednáte vazníky, vaznice, prosté a sendvičové stěny, základové patky a kalichy, sloupy, ztužidla, panely, stropní systémy a další standardní i atypické prvky. Nejste si jisti, zda jsme pro Vás správným řešením? Pak nás kontaktujte, rádi Vám v rámci konzultace poradíme.


Betonové svršky pro pozemní komunikace - panely, kamenná a zámková dlažba

Betonové svršky pro pozemní komunikace - panely, kamenná a zámková dlažba

Plánujete výstavbu trvalé nebo dočasné pozemní komunikace? Spolehlivým partnerem při realizaci jakékoliv zakázky Vám bude společnost Leube Beton s.r.o. z Jihlavy. Vyrábíme prefabrikátové prvky pro firmy a velké developery z oblasti dopravního stavitelství. Jako základové konstrukce, zpevnění svahů, zátěžové a podkladové prvky se skvěle hodí silniční panely s rychlou montáží a možností opakovaného použití. Máte specifické požadavky? Rádi Vám panely vyrobíme v atypickém provedení. Máte-li zájem o jinou alternativu, naleznete u nás také kamennou a zámkovou dlažbu. Pro více informací a zajištění konkrétní projektové dokumentace nás kontaktujte.


Betonové prvky pro bytové stavby - schody, výtahové šachty, závěsné fasádní panely

Betonové prvky pro bytové stavby - schody, výtahové šachty, závěsné fasádní panely

Železobetonové a betonové prefabrikáty, které usnadní stavbu bytových domů, dodává společnost Leube Beton s.r.o. Z Jihlavy. Potřebujete pro realizaci stavebního projektu betonové výtahové šachty nebo schody? Zajistíme veškeré betonové prefabrikáty, od schodů, výtahových šachet, přes fasádní panely až po stropní systémy. Dodáváme prostorové prefabrikáty pro vytvoření samonosných i nosných výtahových šachet s běžnými půdorysovými rozměry. Objednat si u nás můžete prefabrikované fasádní panely, které jsou většinou hladké, ovšem v závislosti na architektonickém návrhu je možné panely probarvit nebo upravit pískovaným vzorem, případně matricí. Pro bytové objekty jsme schopni zajistit dodávku schodišťových ramen včetně podest i mezipodest. Schodiště je možné použít v interiéru i exteriéru.


Skládané betonové ploty jsou hitem letošní doby - rychlá stavba, dlouhá životnost, dostupná cena

Skládané betonové ploty jsou hitem letošní doby - rychlá stavba, dlouhá životnost, dostupná cena

Výběr betonového plotu není jednoduchý. Ve firmě NOJA betonové ploty mají ale univerzální řešení, které bude po vzhledové i funkční stránce odpovídat nárokům na moderní oplocení. Hitem letošní doby se stávají skládané betonové ploty, které jsou oblíbené pro jejich rychlou stavbu, dlouhou životnost i dostupnou cenu. Skládané betonové ploty jsou ideální nejen pro rodinné domy, ale také pro průmyslové objekty nebo komerční prostory. Mají elegantní vzhled, jsou odolné vůči mnoha vlivům a postarají se o pocit soukromí a bezpečí. Navíc jsou bezúdržbové, nevyžadují žádnou péči a jejich životnost a odolnost je bezkonkurenční. Každému zákazníkovi dokážeme při výrobě betonového plotu vyjít vstříc v jeho požadavcích na barevné provedení či povrchovou strukturu. Naše úspěšné realizace betonových plotů si můžete prohlédnout na našem na webu. Skládané betonové ploty zajistíme pro klienty z okolí Znojma a Třebíče. Zdarma vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci vašeho nového plotu a také rádi poradíme s výběrem nevhodnějšího druhu oplocení. NOJA betonové ploty nejen pro Vaši zahradu.


Železobetonové prefabrikáty pro samostatné, vícečetné, přízemní a patrové garáže

Železobetonové prefabrikáty pro samostatné, vícečetné, přízemní a patrové garáže

Uvažujete o stavbě garáže ze železobetonových prefabrikátů? Železobetonové prefabrikáty pro realizaci garáží objednávejte u společnosti Leube Beton s.r.o. z Jihlavy, která dodává kompletní sortiment železobetonových prefabrikátů pro výstavbu různých typů garáží. Dodáváme plošné garážové prefabrikáty konstrukčně řešené jako stěnové panely, které jsou doplněné o střešní, stropní a atikové železobetonové panely. Pomocí těchto panelů je možné postavit samostatné, vícečetné, přízemní a patrové garáže. Dokážeme systémově vyrobit i garáže skeletového systému.


Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Chcete omezit vznik smykových trhlin na stavební konstrukci? Hledáte šetrný způsob, pomocí kterého zpevníte stavební konstrukci nebo podpěrné sloupy? Zesilování stavebních konstrukcí externí aplikací uhlíkových lamel a tkanin zajišťuje firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Tímto šetrným způsobem zpevníme betonové, zděné, ocelové i dřevěné konstrukce. Uhlíkové lamely a tkaniny omezují vznik smykových trhlin a zvyšují ohybové pevnosti. Podpěrné sloupky obalujeme uhlíkovou tkaninou, která poskytuje ztužení a zvýšení prostorové tuhosti konstrukce. Bezespornou výhodou externí aplikace uhlíkových lamel a tkanin je i velice rychlá montáž.