Stavebné úpravy strešného plášťa mestskej plavárne Považská Bystrica

Stavebné úpravy strešného plášťa mestskej plavárne Považská Bystrica

Predmetom stavebných úprav je výmena strešného plášťa exist. Mestskej plavárne, nakoľko pôvodný vykazuje poruchy, ktorých odstránenie je možné iba jeho komplexnou rekonštrukciou.
Navrhuje sa odstránenie všetkých strešných vrstiev nad strešnými žb. Panelmi (SZD a PZD) a zrealizované nových tepelnoizolačných a hydroizolačných vrstiev doplnených o kvalitnú parozábranu.
Z hľadiska Statiky sa jedná o posúdenie existujúcich stavebných konštrukcií, ktoré sa zachovajú a budú prenášať nové strešné vrstvy.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Považská Bystrica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Považská Bystrica

Zadavatel IČ:
00317667

Zadavatel ulice:
Centrum 2/3

Zadavatel PSČ:
017 01

Zadavatel obec:
Považská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klempířství– výroba žlabů, oplechování komínů, lišt, opravy klempířských prvků

Klempířství– výroba žlabů, oplechování komínů, lišt, opravy klempířských prvků

Jsou okapy na vaší střeše děravé a chcete jej nechat vyměnit? Hledáte na Vyškovsku šikovného klempíře pro oplechování komínu, střešních oken nebo štítu střechy? Veškeré klempířské práce zajistí klempíři z firmy Josef Opluštil. Zhotovíme klempířské zakázky z okolí Vyškova a Brna. Dodáváme a montujeme klempířské prvky na novostavbách, ale také při opravách a rekonstrukcích střech. Naše klempířství dodává střešní okapy, háky i svody dešťové vody. Postaráme se o oplechování střešních oken, štítů, střešních výlezů nebo balkónů. Opravujeme klempířské prvky. Zajistíme i montáž hromosvodů.


Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Máte poškozenou nebo starou střechu? Obraťte se na naši společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. V rámci služeb realizujeme opravy a kompletní rekonstrukce střech rodinných, bytových domů, hospodářských stavení a jiných objektů. Zaměřujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce a s dlouholetou tradicí působíme v Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích a v celé České republice. Příhradové vazníky a střešní konstrukce dodáváme pro všechny typy střech (ploché i sedlové). Chcete se dozvědět více? Pak nám zavolejte a domluvte si nezávaznou schůzku. Se vším ochotně poradíme a pokusíme se pro vás najít vhodné řešení.


Vipeizol s.r.o. oceněna za novátorské opláštění a izolaci pražské školky.

Vipeizol s.r.o. oceněna za novátorské opláštění a izolaci pražské školky.

Náročná stavba, která byla dokončena v roce 2014, byla uznána jako jedna z nejlepších školek v Praze, díky modernímu designu a zvýšené bezpečnosti, kterou poskytuje. Vize společnosti Vipeizol s.r.o. byla jasná od samého začátku – vytvořit unikátní a bezpečné prostředí pro děti, které by podporovalo jejich rozvoj a zároveň splňovalo náročné požadavky na izolaci a energetickou účinnost. Bylo toho dosaženo díky pečlivému opláštění křivek školky a sofistikovanému systému izolace střech. Společnost Vipeizol s.r.o. sehrála klíčovou roli v dosažení celkové vize projektu. Klempíři ze společnosti Vipeizol se zaměřil na to, co umí nejlépe – opláštění a klempířské práce, a to udělal s maximální precizností a odborností. Kvalita provedených prací a důraz na bezpečnost však nebyly jedinými faktory, které přispěly k úspěchu tohoto projektu. Společnost Vipeizol s.r.o. uplatnila svou dlouholetou zkušenost a vědomosti v oboru stavebnictví, což přineslo do projektu nespornou hodnotu a profesionální přístup. Kromě technických aspektů byla společnost Vipeizol s.r.o. také aktivní ve snaze minimalizovat negativní dopady stavby na životní prostředí. Využitím moderních materiálů a technologií, které jsou ekologicky šetrné, přispěla ke zvýšení udržitelnosti budovy a zároveň poskytla dlouhodobou hodnotu pro budoucí generace. Vipeizol s.r.o. tak slouží jako inspirace pro další společnosti ve stavebnictví, jak dosáhnout vynikajících výsledků a podílet se na tvorbě moderních a funkčních budov, které vyhovují potřebám společnosti, bez ohledu na jejich složitost.


Šikovný klempíř na oplechování střech, komínů, montáž okapů i střešních oken

Šikovný klempíř na oplechování střech, komínů, montáž okapů i střešních oken

Šikovný klempíř se v dnešní době opravdu cení. Bez kvalitní a profesionální klempířské práce se dnes neobejde žádná stavba střechy. Klempíři z firmy Kroving s.r.o. provádí oplechování střech, komínů i montáž okapů nebo střešních oken. Veškeré zakázky zpracujeme na Břeclavsku v Pohořelicích, Mikulově, Rosicích, Ivančicích a také v okolí Brna venkov. Zajistíme oplechování střech u novostaveb, při rekonstrukci rodinného domu, ale také pergol, altánů a teras. Na střechy vždy instalujeme nové okapové systémy. Provádíme montáž oplechování komínů, střešních oken, parapetů, úžlabí a ostatních potřebných klempířských prvků. U nás si klempíři poradí s různým stříháním, tvarováním i spojováním plechu. Dbají na kvalitně odvedenou práci a především na dokonalou těsnost jednotlivých dílů včetně výběru kvalitních materiálů.


Opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské a klempířské práce

Opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské a klempířské práce

Potřebujete namontovat, opravit nebo zrekonstruovat plochou či šikmou střechu? Firma SOVYM s.r.o. se sídlem v Hlušovicích má již více než 20 let zkušeností s výstavbou a opravou střech. zajišťujeme rekonstrukce střech nejen v okolí Olomouce, ale také na jakémkoliv jiném místě v rámci České republiky. Provádíme kompletní střešní systémy na klíč. Opravujeme a rekonstruujeme nejen šikmé, ale i ploché střechy. Zajistíme veškeré klempířské a pokrývačské práce. Namontujeme střešní okna a postaráme se o aplikaci všech potřebných nátěrů. Samozřejmostí je i dodávka veškerého potřebného materiálu.


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.