Stavebné úpravy strešného plášťa mestskej plavárne Považská Bystrica

Stavebné úpravy strešného plášťa mestskej plavárne Považská Bystrica

Predmetom stavebných úprav je výmena strešného plášťa exist. Mestskej plavárne, nakoľko pôvodný vykazuje poruchy, ktorých odstránenie je možné iba jeho komplexnou rekonštrukciou.
Navrhuje sa odstránenie všetkých strešných vrstiev nad strešnými žb. Panelmi (SZD a PZD) a zrealizované nových tepelnoizolačných a hydroizolačných vrstiev doplnených o kvalitnú parozábranu.
Z hľadiska Statiky sa jedná o posúdenie existujúcich stavebných konštrukcií, ktoré sa zachovajú a budú prenášať nové strešné vrstvy.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Považská Bystrica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Považská Bystrica

Zadavatel IČ:
00317667

Zadavatel ulice:
Centrum 2/3

Zadavatel PSČ:
017 01

Zadavatel obec:
Považská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavoklima Liberec, s.r.o.  - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Stavoklima Liberec, s.r.o. - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Společnost byla založena v Liberci a poskytuje své služby především v této oblasti. Specializuje se na výrobu a dodávky vzduchotechniky. V jejich nabídce najdete například ventilátory, klimatizace, filtry a další vzduchotechnické zařízení. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na kvalitu a efektivitu. Dále nabízí klempířské služby, včetně oprav a rekonstrukcí střech. Tyto služby jsou vykonávány profesionálními a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni provést opravy a rekonstrukce rychle a efektivně. Poskytuje poradenství a konzultace ohledně oprav a rekonstrukcí střech. Společnost se těší dobré pověsti mezi svými zákazníky a je považována za spolehlivého a profesionálního partnera pro všechny potřeby zámečnické výroby, vzduchotechniky a klempířských služeb.


Opravy střech bez nutnosti demontáže původní krytiny

Opravy střech bez nutnosti demontáže původní krytiny

Představte si, že by vaše střecha mohla být opravena bez nutnosti demontáže staré krytiny. Žádné týdny strávené v nepříjemném hluku, žádné hory odpadu a nekonečné čekání, až bude vaše domácnost opět plně funkční. ADAPO projekt s.r.o. toto všechno umožňuje. S použitím moderních technologií a materiálů, jako je TRIARM MINERAL DESIGN, dokážeme opravit vaši střechu během několika málo dní. Tento dekorační bitumenový pás je modifikovanou směsí elastomerů a plastomerů, což zajišťuje vysokou odolnost proti extrémním teplotám a dlouhodobou životnost. A co víc? Na své práce poskytujeme záruku až 10 let. Opravy střech bez demontáže nejenže šetří čas a peníze, ale jsou také šetrnější k životnímu prostředí. Méně odpadu znamená menší zátěž pro skládky a recyklační centra. A když se k tomu přidá použití materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost, je výsledkem ekologičtější přístup k opravám.


Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Pokud nevíte na koho se obrátit v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod při stavbě nové střechy, nebo opravě té stávající, pak oslovte firmu TOM střechy z Dolního Němčí. Zajišťuje kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce i izolace střech a podkroví. V případě rekonstrukce střech odborně posoudíme stav stávající střechy a zpracujeme návrh řešení včetně izolace střech a vytvoříme cenovou nabídku. Poradíme Vám s výběrem střešní krytiny pro novou střechu. Pracujeme s více typy střešních krytin: - betonové, pálené střešní tašky - plechové krytiny - plastové krytiny.


Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Plánujete renovaci střechy? O realizaci na klíč se Vám postará naše společnost PZ TRADING s.r.o. z Přerova. Zajišťujeme poradenství a zpracování cenového rozpočtu zcela zdarma, odbornou montáž i dodávku potřebného materiálu pro výstavbu. Dodáváme střešní prvky pouze od ověřených výrobců Tondach, Mediterran, KM Beta, Eternit, Cembrit, Lindab, Satjam, Keramet nebo Vedag: - střešní tašky (keramické, betonové), krytiny (vlnité, skládané, lehké, těžké, hliníkové) - desky (fasádní, funkční), bezpečnostní doplňky, plechy, profily, izolace a další. Také dodáváme okapy a okapové systémy z různých materiálů, a to standardní měděné, pozinkované, titanzinkové, hliníkové, barvené nebo plastové. Stačí si vybrat dle vlastních požadavků či účelu použití svodů a žlabů. Nezapomeňte vše zvolit tak, aby byla Vaše střecha řádně chráněná. Chcete-li opravit nebo jen zateplit střechu, kontaktujte nás. S námi vyřešíte vše na jednom místě.


Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Máte poškozenou nebo starou střechu? Obraťte se na naši společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. V rámci služeb realizujeme opravy a kompletní rekonstrukce střech rodinných, bytových domů, hospodářských stavení a jiných objektů. Zaměřujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce a s dlouholetou tradicí působíme v Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích a v celé České republice. Příhradové vazníky a střešní konstrukce dodáváme pro všechny typy střech (ploché i sedlové). Chcete se dozvědět více? Pak nám zavolejte a domluvte si nezávaznou schůzku. Se vším ochotně poradíme a pokusíme se pro vás najít vhodné řešení.


Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Potřebujete zateplit rychle a kvalitně Vaši střechu? Jste z Prahy či okolí? Naše společnost Stop Problém, s.r.o. provádí zateplení i izolace střech. Dlouholeté zkušenosti, certifikované materiály i rychlé dodací lhůty vedou ke spokojenosti všech našich zákazníků. Ušetřete za vytápění a kontaktujte naši společnosti Stop Problém, s.r.o. z Prahy. Vyřešíme Váš problém se střechou od A do Z. Během zateplení zajistíme kotvení tepelné izolace včetně následného zapracování povlakových krytin. Provádíme nejen zateplení a izolace plochých a šikmých střech, poskytujeme např. i klempířské práce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Operativně řešíme také lokální zatékání do budov všech typů krytin.