Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera

Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera v Liberci se specializuje na návrh a realizaci vestavěných skříní na míru. S jejich odborným přístupem a důrazem na detail získáte nejen funkční, ale i esteticky vyladěné úložné prostory. Vestavěné skříně jsou vyráběny ze stejných materiálů jako kuchyně, takže lze sladit dekor. V článku se dozvíte, jaké výhody vám vestavěné skříně od této firmy mohou přinést a proč byste měli zvolit právě je.

Skúšobná stolica pre vstrekovacie čerpadlá

Skúšobná stolica pre vstrekovacie čerpadlá

Predmetom tejto zákazky je nákup skúšobných stolíc. Jedná sa o tovar ktorým je skúšobná stolica vstrekovacích čerpadiel v počte jedna súprava a skúšobná stolica hydraulických priamočiarych motorov v počte tri súpravy (ďalej len predmet zákazky). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.2 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 11:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.04.2023 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
PhDr. Juraj Janík

Zadavatel telefon:
+421 296 031 7663

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43800000-1
Dielenské zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků

Výroba zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků

Kvalitní zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků dodá firma KOFIX Zlín-Zlínský kraj, která se zabývá výrobou průmyslového značení téměř všeho druhu. Vyrábí elektrochemické přístroje, mikrobodové stroje, razidla, razníky, gravírovací pera, vyjiskřovačky, dodává i ultrazvukové svářečky, leštičky a dílenské nástroje. Na zakázku provádí značení štítků, výrobků fiberovým laserem a značení pomocí gravírování, elektrochemie, mikrobodem či vyjiskřování. Výroba zařízení pro průmyslové značení. Pneumatické značení: - pneumatické mikroúderové stroje - stojanové, ruční - příslušenství. Gravírování: - gravírovací pera - pneumatická, elektrická - gravárivací nástroje - karbidové frézy, vrtáky Značení vyjiskřováním: - vyjiskřovačky - náhradní hroty. Elekrochemické značení: - značící jednotky - elekrolyty - zařízení pro výrobu šablon - potřeby pro výrobu šablon pro značení - šablony, fólie, vyvíjecí roztok, tiskárna štítků.


Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Pohybujete se v průmyslovém odvětví, automobilovém průmyslu či energetice? Zajímáte se o správné procesní řízení podniku a strojní zařízení? Potřebujete navrhnout nebo dodat průmyslové strojní vybavení do vašeho podniku? Jste u nás na správném místě. Odvětví strojírenství naší společností Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch se zabývá konstrukcí a výrobou strojního zařízení a náhradních dílů, a také následnou dodávkou do podniků. Celý proces probíhá od A až do Z. Vytvoříme návrh a prototyp pro vás na míru, po společném odsouhlasení jde produkt k uživateli, my ho nainstalujeme, zabezpečíme správné fungování a zapojení a nabídneme vstupní zaškolení a servis. Zabezpečíme také dodání potřebných náhradních dílů. Naše společnost vám nenabízí pouze služby, ale i hodnoty, které ocení každý spotřebitel a zákazník. Můžeme jmenovat např. multikulturní a globální zázemí, vysokou kvalitu a nejpřísnější bezpečnostní standarty, spolehlivost a široký výběr produktů. Naše výrobní artikly vyvážíme do celého světa a máme k tomu příslušné certifikace. Pokud máte zájem o naše produkty, těšíme se na následnou spolupráci. Neváhejte a můžete se také dozvědět více o dalších odvětvích, a to prodej kovů a materiálu, potravinovém průmyslu nebo chemické zpracování.


Zařízení na tepelnou montáž zálisků (závitových vložek) do termoplastu

Zařízení na tepelnou montáž zálisků (závitových vložek) do termoplastu

Společnost SIMAF CZ s.r.o., kterou najdete v Brně, se specializuje na dodávku montážních systému a spojovacích materiálů. Zabýváme se také prodejem a dodávkou zařízení na tepelnou montáž a instalaci zálisků, neboli závitových vložek, do termoplastu. Zařízení jsou dostupné v pneumatické a manuální verzi se stojanem. Zařízení dokáže instalovat různé typy zálisků: – na prvním přiloženém obrázku můžete vidět instalování zálisků SERPLAST M4 typ TH a THC pomocí zahřátí. Montáž lze urychlit použitím šablony pro umístění plastového dílu. - na druhém a třetím přiloženém obrázku je použita tepelná hlava INS2017 v kombinaci s pneumatickým lisem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na vpravo uvedených kontaktech, rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy.


3D Tiskárna ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces - výroba voskových modelů

3D Tiskárna ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces - výroba voskových modelů

Využijte nové možnosti ve firmě SPO spol. s r.o. Zlín - 3D tiskárnu ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces. Tato inovativní technologie využívá metodu nanášení tekutého materiálu na tiskovou desku, umožňující výrobu voskových modelů různého tvaru. Modely vyrobené z 100% vosku jsou hotové během několika hodin, což je ideální pro výrobu menších sérií, prototypů a unikátních dílů. Výhody tiskárny: - rychlá výroba voskových modelů - modely jsou hotové během několika hodin - mMožnost tvarového optimalizování - díky tvarové svobodě můžete optimalizovat design vašich modelů - odplavitelný podpůrný materiál - umožňuje snadnou odstranitelnost podpůrných struktur. Technická specifikace: - technologie tisku: MJP (MultiJet Printing) - stavební komora XYZ: 295 x 211 x 144 mm - výška vrstvy: 42 mikronů - rozlišení XYZ: 600 x 600 x 600 DPI - formáty souborů: STL, CTL, OBJ, PLY a další.


Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Glatt-Pharma se specializuje na zakázkovou výrobu zařízení z nerezových materiálů. Nejčastěji se jedná o vibrační třídiče, které slouží pro precizní třídění materiálů podle velikosti či hmotnosti, dále pak vibrofluidní sušárny – jedná se o inovativní sušící technologie, která kombinuje vibrace s fluidním sušením pro optimální výsledky a manipulační zařízení, což jsou systémy navržené pro efektivní a bezpečnou manipulaci s materiály v různých průmyslových prostředích. Výrobní tým je rozdělen do několika specializovaných skupin, jako jsou přípravna, svařovna, obrobna, brusírna a mořírna. Tento tým, podpořený letitou tradicí strojírenství v regionu, je zárukou vysoké kvality a odbornosti.


Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Divize MARCUS firmy REMIVA s.r.o. Chropyně zajišťuje prodej použitých, repasovaných strojů na recyklaci plastů a provádí opravy, repase drtičů, nožových mlýnů i menších granulačních linek. Aktuálně k prodeji: -Nožový mlýn Moser, Rapid, Rapid GK 2645, Dreher S42 – 65 GH -Extrudery - granulační linky -Skladová sila pro granuláty či jiné sypké hmoty. Bližší informace a technické specifikace získáte přímo na našem webu.