Dodávanie pekárenských výrobkov do ŠJ

Dodávanie pekárenských výrobkov do ŠJ

Predmetom obstarávania je dodávanie pekárenských výrobkov / dodanie, vyloženie/ podľa objednávok do školskej jedálne na Račianskej 105, v Bratislave.
Veřejná zakázka vložena:
09.03.2023 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola beauty služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola beauty služieb

Zadavatel IČ:
17314895

Zadavatel ulice:
Račianska 105

Zadavatel PSČ:
831 02

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Gorcsakovszká

Zadavatel telefon:
+421 948 701 097

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15810000-9
Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Podmáslový chléb - tradice v novém kabátě s nádechem podmáslí

Podmáslový chléb - tradice v novém kabátě s nádechem podmáslí

Pekárna IVANKA představuje: Podmáslový chléb. Tento jedinečný chléb je výsledkem pečlivého výběru a smíchání tří druhů mouky s kvalitním podmáslím, které dodává chlebu jeho charakteristickou světlejší střídu a mírně nakyslou chuť. Každý kousek je pečen s láskou a dbáním na nejvyšší kvalitu, která je pro nás v Pekařství IVANKA samozřejmostí. Nenechte si ujít možnost ochutnat chléb, který je pečený podle tradičních metod, ale zároveň reflektuje moderní gastronomické trendy. Podmáslový chléb je dostupný každé pondělí, středu a pátek - ideální pro začátek týdne, překonání středečního kopce nebo jako odměna na konec pracovního týdne. Navštivte naše prodejny a nechte se unést vůní čerstvého chleba, který je synonymem pro domácí pohodu a spokojenost. Přijďte a objevte, proč je náš podmáslový chléb tou pravou volbou pro Vaše stoly!


Chléb na italský způsob s olivami – výborná chuť Focaccia s posypem cherry rajčat a rozmarýnem

Chléb na italský způsob s olivami – výborná chuť Focaccia s posypem cherry rajčat a rozmarýnem

Máte rádi italské potraviny včetně pečiva? Chcete vyzkoušet chléb, který je podobný těstu na pizzu? V tom případě navštivte jednu z prodejen Pekárna IVANKA s.r.o. - ve Znojmě, Ivančicích, Oslavanech, Brně, Pohořelicích a Horních Kounicích. Pekárna IVANKA s.r.o. peče chléb na italský způsob s cherry rajčaty, olivami, rozmarýnem a mořskou solí. Výborný chléb je možné si dopřát k snídani, svačině i večeři a to jak samostatně, se sýrem a vínem nebo připravit jako bruschettu. Dopřejte si lahodnou chuť pečiva, které si zamilujete a navštivte některou z našich prodejen v úterý a pátek!


Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Pokud hledáte práci na Zlínsku v oblasti potravinářství, můžete začít pracovat v perspektivní firmě Mogador s.r.o. z Otrokovic na pozici pekaře, skladníka, seřizovače strojů nebo řidiče. Firma je významným výrobcem müsli, instantních kaší a dalších produktů racionálního stravování. Nábor zaměstnanců pořádáme celoročně. Na trhu působíme více než 20 let, naši zaměstnanci získávají mnohé benefity: - nástupní bonus - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - cafeterie, nápoje zdarma - zaměstnanecké nákupy.


Sedlácký chléb z žitné mouky - tradice pečení spojená s moderními trendy

Sedlácký chléb z žitné mouky - tradice pečení spojená s moderními trendy

Rádi zkoušíte nové druhy chleba a máte rádi různé semínka? V tom případě navštivte v úterý nebo čtvrtek Pekárnu IVANKA ve Znojmě, Ivančicích, Oslavanech a Moravském Krumlově, případně některou prodejnu i v Hrušovanech nad Jevišovkou, Pohořelicích či Brně, kde jsou zajišťovány dodávky. Sedlácký chléb, pečený z kvalitní žitné mouky s příměsí pšeničné, je obohacen o mix zrn - slunečnice, len a jáhly z prosa. Tato kombinace dává chlebu nejen bohatou chuť, ale i řadu zdravotních benefitů. Tento chléb má tmavou střídu a tmavší kůrku, které jsou znakem autenticity a ruční práce. Ochutnejte výborný žitný chléb a navštivte naši pekárnu co nejdříve!


Společnost KOMPEK - mistr ve výrobě mraženého pečiva pro každý den

Společnost KOMPEK - mistr ve výrobě mraženého pečiva pro každý den

V Kompek se specializujeme na mražené pečivo, které přináší kombinaci pohodlí a kvality přímo do vašeho domova nebo podnikání. S naším mraženým pečivem můžete kdykoliv nabídnout čerstvé a lákavě voňavé produkty, ať už se jedná o snídani, oběd nebo speciální příležitost. Proč si vybrat naše mražené pečivo? Široká nabídka: Naše portfolio zahrnuje vše od tradičních croissantů, baget, až po sladké dezerty a speciality. Každý produkt je pečlivě připravovaný, aby splnil očekávání našich zákazníků. Vysoká kvalita: Používáme pouze ty nejlepší suroviny a nejmodernější technologie mražení, díky čemuž je naše pečivo nejen chutné, ale i dlouho čerstvé. Pohodlí: Mražené pečivo od Kompek je připravené k pečení, což znamená, že můžete mít čerstvé pečivo kdykoliv bez zbytečné přípravy nebo odpadu. Udržitelnost: Díky mražení je možné naše pečivo skladovat dlouhodobě bez nutnosti použití konzervantů, což přispívá k snížení potravinového odpadu. Jak využít naše mražené pečivo? Pro domácnosti: Užijte si luxus čerstvého pečiva bez nutnosti ranního vstávání nebo dlouhého pečení. Pro kavárny a restaurace: Nabídněte svým zákazníkům čerstvé pečivo kdykoliv během dne bez zbytečné práce a s minimálním odpadem. Pro speciální příležitosti: Zpříjemněte jakoukoliv oslavu nebo setkání nabídkou čerstvého pečiva, které ohromí vaše hosty. Zavádějící novinky: Kromě tradičních produktů neustále rozšiřujeme naši nabídku o nové a inovativní varianty, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Spojte se s námi: Pro objednávky nebo více informací o našem sortimentu mraženého pečiva navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost zpříjemnit vaše gastronomické zážitky s naším kvalitním mraženým pečivem.