Obnova Národnej kultúrnej pamiatky Kláštor kartuziánov v Červenom Kláštore – stavebná obnova

Obnova Národnej kultúrnej pamiatky Kláštor kartuziánov v Červenom Kláštore – stavebná obnova

Predmetom tejto zákazky a obstarávania je stavebná obnova objektov kláštora, a to objektov E & F. Hlavným cieľom stavebnej obnovy týchto objektov kláštora je predovšetkým renovovať zničené a poškodené strechy objektov čiastočne, ale niekde aj v plnom rozsahu (krytina, vikiere, klampiarske prvky, podbíjanie rímsy, bleskozvod a pod.). Obnovované budú vonkajšie fasády a steny oboch objektov, ktoré sú poškodené a opotrebované vplyvom dlhoročných náročných poveternostných podmienok. Súčasťou projektu obnovy objektov je aj výmena/repasovanie vonkajších dverí a okien, vrátane obnovy ich parapet a kovových mreží, ale napr. aj obnova/výmena drevenej pavlače a pod.
Veřejná zakázka vložena:
09.03.2023 10:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31755194

Zadavatel ulice:
Cesta na Červený most 6

Zadavatel PSČ:
814 06

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Branislav Rezník

Zadavatel telefon:
+421 220 464 334


Zadavatel web:
http://www.pamiatky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212314-0
Stavebné práce na objektoch historických pamiatok alebo pamätníkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce a obnova kulturních památek, PRACOM s.r.o.

Rekonstrukce a obnova kulturních památek, PRACOM s.r.o.

Kvalitní práce v oblasti rekonstrukcí a obnovy kulturních památek vám nabízí společnost PRACOM s.r.o. Zavedená stavební, štukatérská, sochařská a restaurátorská společnost PRACOM s.r.o. se věnuje rekonstrukcím a obnově kulturních památek již řadu let. V portfoliu služeb stavební společnosti PRACOM s.r.o. naleznete interiérové i exteriérové práce včetně uměleckořemeslných prací. Sochařské, štukatérské, štukatérsko-restaurátorské, restaurátorské, kamenické, kamenicko-restaurátorské, kovářské, kovářsko-restaurátorské, pozlacovačské práce.


Kamenosochařství, kamenictví, restaurátorské práce, výroba solitérů, pomníků a hrobů

Kamenosochařství, kamenictví, restaurátorské práce, výroba solitérů, pomníků a hrobů

Poptáváte kamenické, štukatérské nebo restaurátorské práce? Představujeme společnost Kamenosochařství Emil Müller se sídlem v Ludmírově v okrese Prostějov. V naší nabídce naleznete výrobu solitérů, pomníků, kopií soch, obecní a státní znaky, grafity, kašny, dlažby, krby a obklady. Dále také vyrábíme hroby, pomníky, záklopy, písma, hrobové doplňky, schody, zahradní dekorace a plno dalších kamenných prvků. Nabízíme také pozlacování předmětů. Zpracováváme všechny druhy kamene. Na přání klienta zpracujeme také 3D projekci. Na naše práce poskytujeme až 4 roky záruku. Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme Vám maximálně vstříc.


Restaurování historických předmětů, kulturních památek i zhotovení kopií - PhDr. Daniel Ebel

Restaurování historických předmětů, kulturních památek i zhotovení kopií - PhDr. Daniel Ebel

Kulturní památky, historické předměty, mobiliáře a mnohé další na nichž se podepsat zub času je někdy potřeba znova opravit. Pokud hledáte odborníka, který se touto tématikou zabývá pak se obraťte na pana PhDr. Daniela Ebela z Prahy, který má Restaurátorský ateliér. V něm se zabývají nejrůznějšími restaurátorskými činnostmi mezi něž patří i opravy historických oken a dveří a zhotovení jejich kopií. Nebo výroba individuálních řemeslně - truhlářských výrobků. Zaměřují se na restaurování: - kulturní památky - historické interiéry - mobiliáře - dřevořezby - a zlacení historických předmětů ze dřeva Pokud budete chtít tedy něco restaurovat, nebo potřebujete s restaurováním poradit či soudně znalecký posudek, neváhejte se na pan PhDr. Daniela Ebela obrátit.


Restaurátorské práce, obnova a renovace historických památek, stavebněhistorické průzkumy

Restaurátorské práce, obnova a renovace historických památek, stavebněhistorické průzkumy

Hledáte společnost, která se zabývá restaurátorskými pracemi, rekonstrukcí a záchranou kulturních památek, uměleckých nebo uměleckořemeslných děl? Firma Pastiglia společnost pro obnovu památek, s.r.o. je specialistou ve svém oboru. Provádíme stavebněhistorické a stratigrafické průzkumy, obnovujeme stavební architekturu. Nabízíme restaurátorské práce i odborné konzultace. Dále rekonstruujeme historické interiéry, zaměřujeme a dokumentujeme současný stav objektů. Samozřejmostí je odborný stavební dozor, projekční práce a inženýring. Vypracujeme žádosti o dotace a granty v oblasti obnovy kulturních památek a restaurování. Naším mottem je: Zachovat minulost pro budoucnost! Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo nás navštivte v Brně na ulici Bašty 2.


Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Chcete Váš domov co nejvíce zkrášlit a zútulnit? Nevíte jak na to? Potřebujete poradit ohledně maleb, technik a materiálu? Firma Jiří Sika s.r.o. se sídlem v Liberci Vám vytvoří krásný domov podle Vašich představ! Naší specializací jsou dekorativní práce, které realizujeme v soukromém i státním sektoru. Zaměřujeme se i na historické a památkové práce. Využít lze fládr, mramor, benátské štuky, pohledové betony atd. Domov lze domov zútulnit malbou, nátěrem, tapetou nebo naprosto originálně vymalovat třeba i s ruční kresbou. Využít lze i Airless techniky neboli bezvzduchové stříkání. K naší činnosti bezesporu patří i renovace a restaurování nábytku. Každému starému kousku vdechneme nový život. S renovací máme bohaté zkušenosti.


Restaurování památkově chráněných objektů Praha, renovace historických fasád, kamenné výzdoby

Restaurování památkově chráněných objektů Praha, renovace historických fasád, kamenné výzdoby

Představujeme Vám firmu Enerfina, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na rekonstrukce a renovace památkově chráněných objektů. Restaurátorské práce zahrnují renovace historických fasád, restaurování památkově chráněných objektů, restaurování kamenné výzdoby, fasády včetně uměleckých štuků, renovace reprezentativních prostor, pozlačovačské práce, stavební a restaurátorské průzkumy. Pokud Vás rekonstrukce a renovace památkových objektů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na zástřelu 118/13, Praha.