Teleskopická pracovná plošina na automobilovom podvozku

Teleskopická pracovná plošina na automobilovom podvozku

Uvedené vo výzve.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Ilava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Ilava

Zadavatel IČ:
00317331

Zadavatel ulice:
Mierové námestie 16/31

Zadavatel PSČ:
019 01

Zadavatel obec:
Ilava

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Bajzík

Zadavatel telefon:
+421 424 455 518

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Práce v terénu s vysokozdvižnou plošinou – pronájem plošin do 14 a 22 metrů

Práce v terénu s vysokozdvižnou plošinou – pronájem plošin do 14 a 22 metrů

Potřebujete si půjčit vysokozdvižnou plošinu pro práci v terénu, která umožňuje práci i v úzkých uličkách měst? V tom případě si vyberte zdvihací plošinu u společnosti Elektroprogres Hranice, spol. s r.o. Elektroprogres Hranice, spol. s r.o. pronajímá plošiny pro práce do 14 metrů na podvozku 4x4 Gazelle a do 22 metrů na podvozku Nissan Capstar s bočním dosahem až 10 metrů. Mezi hlavní výhody se řadí kompaktní rozměry, nízká hmotnost, jednoduché ovládaní a možnost použití v úzkých prostorách. Pronajměte si kvalitní plošiny ještě dnes a kontaktujte nás!


Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Společnost GIGA montáže, s.r.o. se zabývá výrobou zdvihací techniky. Provádí odbornou montáž elektrických, lanových a řetězových kladkostrojů a také mostových a portálových jeřábů. Výroba, dodávka, montáž zdvihací techniky: - mostové jeřáby - jednonosníkové, dvounosníkové, podvěsné - jeřábové dráhy - portálové, poloportálové jeřáby - konzolové jeřáby, pojízdné konzolové jeřáby - otočné sloupové jeřáby - zdvihací zařízení - elektrické lanové kladkostroje, řetězové kladkostroje - pojezdové jednotky a příčníky pro mostové jeřáby. Dále provádíme servis, revizi i opravy zdvihacího zařízení.


Pronájem jeřábu ČKD, Tatra 815, Liaz pro nakládku, přemístění nákladu

Pronájem jeřábu ČKD, Tatra 815, Liaz pro nakládku, přemístění nákladu

Pokud potřebujete zajistit manipulační práce jeřábem v okr. Zlín nebo Uherské Hradiště, můžete si pronájem jeřábu ČKD Liaz nebo Tatra 815, 148 domluvit u firmy Autojeřáby Blaha Staré Město. Zajistíme různé manipulační práce - přemístění, nakládku, vykládku nákladu, těžkých břemen. Ve vozovém parku máme tyto autojeřáby: -Tatra 815 AD 20, AD 28 -Liaz AD 14. Kontaktovat můžete náš dispečink - tel.: 776090019.


Osobní výtahy - rekonstrukce osobních výtahů nebo jejich modernizace

Osobní výtahy - rekonstrukce osobních výtahů nebo jejich modernizace

Potřebuje Váš výtah rekonstrukci? Pak se obraťte na společnost TREBILIFT, s.r.o., která se specializuje na rekonstrukce osobních výtahů v lokalitách jižní Moravy i jižních Čech. Kompletní rekonstrukcí Vašeho výtahu dle našeho návrhu se zvyšuje užitná hodnota a spolehlivost výtahu, zákazník získává komfortně vybavený výtah: – větší nosnost výtahu - nosnost nového výtahu 320 - 500 kg – prostorná klec - větší prostor v kabině, možnost přepravy dětských kočárků, nábytku, invalidní vozíky apod. – maximální komfort jízdy - tichý provoz, frekvenční řízení stroje zajišťuje plynulé rozjíždění a dojíždění klece do stanic včetně přesného zastavení – nadstandardní vybavení výtahu v ceně (předotevírání dveří a další nejnovější systémy, stěny klece s obložením, nerezové klecové dveře, hlášení stanic, rámeček na jména, široká škála barev k výběru -vzhled interiéru klece, šach. dveří a opláštění apod. vybíráte VY – odstranění provozních rizik výtahu - zvýšení bezpečnosti přepravovaných osob Pro více informací se obraťte na naše webové stránky, nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy. Rádi zmodernizujeme a zrekonstruujeme Váš výtah.


Elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky - pro stavební a zemědělské stroje

Elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky - pro stavební a zemědělské stroje

Poptáváte zvedací zařízení pro těžkou techniku? Firma MITERAL z Brna prodává elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky Stertil Koni s dlouholetou životností pro těžké stavební a zemědělské stroje (kombajny, traktory a návěsy). Naleznete u nás kvalitní zvedáky (ST1065) Stertil Koni s vysokou flexibilitou, přičemž nosnost jednoho sloupu je 6,5 t. Ovládat lze individuálně každý sloup nebo kompletní soupravu 2 nebo 4. Zvedáky jsou automaticky chráněny proti přetížení, disponují propracovaným ovládacím systémem ebright Smile s dotykovou obrazovkou a synchronizovaným zvedáním a spouštěním. Neváhejte a pořiďte si od nás moderní techniku, která Vám značně usnadní práci.


Vysokozdvižné vozíky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster, Yale – kompletní servis prováděný odborníky

Vysokozdvižné vozíky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster, Yale – kompletní servis prováděný odborníky

Vlastníte ve Vaší společnosti vysokozdvižné vozíky a hledáte kvalitní servisní společnost? V tom případě se obraťte na VZV DESTA SERVIS působící v Olomouci, Prostějově, Přerově, Brně, Šumperku, Šternberku a dalších oblastech. U vysokozvidžných vozíků značky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster a Yale společnost VZV DESTA SERVIS zajišťuje záruční a pozáruční servis. Běžné opravy jsou prováděny přímo u zákazníka a generální v dílně v Těšeticích. Zajistěte si kvalitní servis Vašich vysokozdvižných vozíků a kontaktujte nás!