Dozorný zabezpečovací systém

Dozorný zabezpečovací systém

Predmetom zákazky je dodávka a montáž dozorného zabezpečovacieho systému
a zariadenia (ďalej len DZS), ktorý bude zabezpečovať monitoring a kontrolu perimetra a vstupu osôb do areálu a objektov prostredníctvom uzavretého televízneho okruhu (ďalej len UTVO), zabraňovať vstupu nepovolaných osôb a chrániť vyhradené priestory prostredníctvom elektrického zabezpečovacieho systému (ďalej len EZS).
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30810710

Zadavatel ulice:
Štefanovičova 3

Zadavatel PSČ:
810 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Viliam Beňo

Zadavatel telefon:
+421 257 485 216


Zadavatel web:
https://www.normoff.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35120000-1
Dozorné a zabezpečovacie systémy a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž EZS na míru Vašim potřebám, záruční a pozáruční servis EZS, Praha

Montáž EZS na míru Vašim potřebám, záruční a pozáruční servis EZS, Praha

Byty, kanceláře, výrobní prostory nebo chaty ochrání EZS, který navrhne na míru a odborně namontuje společnost ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Moderní EZS lze uzpůsobit požadavkům jednotlivých klientů pro získání maximální ochrany majetku. Naši odborníci Vám po analýze rizik a prohlídce objektu připraví návrh rozmístění detektorů pohybu, tepelných a opticko-kouřových detektorů i požárních hlásičů na míru, po Vašem odsouhlasení se postaráme o montáž a samozřejmě také o záruční i pozáruční servis. Nedejte zlodějům šanci, kontaktujte společnost ELZA-TECH s.r.o. a žádejte montáž EZS.


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Profesionální elektronické zabezpečení Zlín (EZS) - montáž, servis, revize

Profesionální elektronické zabezpečení Zlín (EZS) - montáž, servis, revize

Elektronické zabezpečení můžete využít pro ochranu svého domu, firmy či garáže. Naše služby v této oblasti zahrnují: - projekci, - montáž, - servis, - revize. U nás máte jistotu kvality, která se zrcadlí v odvedené práci našich kvalifikovaných pracovníků a použitých systémech těch nejlepších značek: - Paradox, - DSC, - Siemens, aj. Systém elektronického zabezpečení si můžete nechat připojit na pult centrální ochrany (PCO) nebo zajistit zasílání sms přímo na Váš telefon. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě. Kontaktujte nás již dnes!


Profesionální elektronický zabezpečovací systém AJAX – detekce vniknutí, vody i požáru

Profesionální elektronický zabezpečovací systém AJAX – detekce vniknutí, vody i požáru

Chcete zvýšit svůj pocit bezpečí a zajistit majetek před poškozením v důsledku přírodních katastrof jako je povodeň a požár? V tom případě si pořiďte elektronický zabezpečovací systém AJAX od společnosti AD SECURITY s.r.o. poskytující své služby po celé České republice. Bezdrátový zabezpečovací systém AJAX detekuje vniknutí, požár, oxid uhelnatý i vodu. V případě zjištění problému, systém aktivuje sirény a vyžádá si pomoc od bezpečnostní agentury. Neváhejte a zabezpečte svou rodinu i majetek bezdrátovým systémem AJAX!


Kamerové systémy pro karavany a dodávky Praha 9 – hlídací pes ve vašem automobilu

Kamerové systémy pro karavany a dodávky Praha 9 – hlídací pes ve vašem automobilu

Naše firma TopServis Holan vám poskytne tu nejlepší speciální výbavu do vašich vozidel. Od autodoplňků jako jsou houkačky, autorádia, koberce nebo rampy přes kamerové systémy. Chcete mít své auto pod kontrolou a vědět co se okolo něj děje v případě vaší nepřítomnosti? Kamerový systém pro karavany a dodávky či nákladní automobily je tak trochu jako hlídací pes ve vašem automobilu, a nejen to jeden z hlavních důvodů je pořízení především z důvodů dopravní nehody. Kamerový systém vás dokáže ochránit před nespravedlností a její nahrávku můžete například využít pro pojišťovnu. Zajímá vás více? Podívejte se na naše webové stránky a vyberte si z naší nabídky.


Prodej a montáž elektromateriálů, satelitní techniky a antén od Petr Vlačuha

Prodej a montáž elektromateriálů, satelitní techniky a antén od Petr Vlačuha

Pokud sháníte nějaký elektromateriál či někoho, kdo Vám prodá tu správnou anténu nebo satelitní techniku pro vás, pak se neváhejte obrátit na pana Petra Vlačuhu. Společnost pana Petra Vlačuhy se zaměřuje na prodej a montáž elektromateriálu, antén a satelitní techniky. Všichni víme, že bezpečnost je na prvním místě, a chránit svůj domov je priorita každého z nás. Společnost Vám tak dále může pomoci s výběrem a instalací: - zabezpečovacích systémů - protipožárních systémů - revize - montáže podlahových topení - montáže počítačových sítí Pro více informací ohledně prodeje materiálů, satelitů či antén či ohledně instalace a montáže jej neváhejte kontaktovat.