Nakladač s doplnkovým príslušenstvom

Nakladač s doplnkovým príslušenstvom

Predmetom zákazky je modernizácia zberného dvora a kompostárne s dôrazom na obstaranie materiálno-technického vybavenia na podporu triedeného zberu a spracovania BRKO v meste Spišská Stará Ves.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Spišská Stará Ves

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.04.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Spišská Stará Ves

Zadavatel IČ:
00326526

Zadavatel ulice:
Štúrova 228/109

Zadavatel PSČ:
061 01

Zadavatel obec:
Spišská Stará Ves

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavol Krajči

Zadavatel telefon:
+421 907 409 793


Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/460516

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144710-8
Nakladače na kolesách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Představujeme Vám firmu ZVU Servis a.s. z Hradce Králové, která svoji činnost zaměřila na opravy a renovace mostových a portálových jeřábů do 50 t. Součástí našich služeb jsou i akreditované prohlídky a kontroly jeřábů a drah. Také provádíme přípravy jeřábů na revizní zkoušky a odstranění revizních závad. Naší specializací jsou opravy starších typů především značek Vudut, Vihorlat Snina a Balkancar. Disponujeme velkou zásobou náhradních dílů. Renovujeme jeřábová kola, brzdy, motory a provádíme celkové repase mechaniky a elektra. Pokud Vás naše opravy jeřábů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská třída 322/4, Hradec Králové.


Půjčovna stavebních strojů Zdeněk Vorlický Praha - nabízíme širokou nabídku strojů a servis

Půjčovna stavebních strojů Zdeněk Vorlický Praha - nabízíme širokou nabídku strojů a servis

Půjčovna stavebních strojů Vorlický je vaším spolehlivým partnerem při realizaci stavebních projektů. Nabízíme širokou nabídku stavebních strojů, přídavných hydraulických zařízení a lehké stavební mechanizace. Naše stroje jsou pravidelně servisovány, mají všechny potřebné revize a jsou plně připraveny k dodání maximálního výkonu. Pokud potřebujete stroj na delší dobu, nabízíme individuální výhodné ceny dle domluvy. Zjistěte více o ceníku půjčovného na našich stránkách nebo přímo u jednotlivých produktů.


Kompletní jeřábnické práce s autojeřáby o nosnosti do 100 t

Kompletní jeřábnické práce s autojeřáby o nosnosti do 100 t

Potřebujete pomoc při stěhování nebo při zvedání či převozu těžkých břemen? Hodil by se vám autojeřáb? Oslovte spolehlivou firmu REKOS Olomouc spol. s.r.o., která vám zajistí kompletní jeřábnické práce s autojeřáby o nosnosti do 100 tun. Pronájem autojeřábu s vyškolenou obsluhou - na výběr máme z těchto autojeřábů: - GROVE GMK 4100 L, nosnost 100t/3m - GROVE GMK 4080, nosnost 80t/3m - LIEBHERR 1060/2, nosnost 60t/3m - LIEBHERR 1030/2, nosnost 35t/3m - DEMAG AC 25 CITY, nosnost 25t/3m - TATRA AD 20 T, nosnost 20t/3m. Jeřábnické práce s autojeřáby provádíme po celé České republice - Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice, Litovel, Uničov, Šternberk, Hranice, Šumperk, Kroměříž, Moravská Třebová, Svitavy, Vyškov a Blansko. Naši zaměstnanci vždy odvedou profesionální práci s pomocí autojeřábů. Neváhejte se na nás obrátit i vy.


Pronájem autojeřábů – spolehlivá technika včetně obsluhy a kompletního vybavení

Pronájem autojeřábů – spolehlivá technika včetně obsluhy a kompletního vybavení

Hledáte spolehlivého pronajímatele autojeřábů a potřebujete i jeřáby s vyšší výškou zdvihu a nosností? V tom případě se obraťte na společnost Promi Moving s.r.o. Společnost Promi Moving s.r.o. má ve své flotile autojeřáby TEREX DEMAG AC 40L a autojeřáb AD20, AD20T. Tyto jeřáby se liší nosností, která je 40 nebo 20 tun a výškou zdvihu 47 a 27,8 metrů. V obou případech se mezi výhody řadí přesun velkých hmotností, rychlost a zajištění obsluhy pro bezstarostný provoz. Zjednodušte si práce pomocí autojeřábů a kontaktujte nás!


Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T  - pronájem

Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T - pronájem

Ať už jste stavební firma nebo soukromník a hledáte pronájem jeřábu i s obsluhou (jeřábnikem), pak se obraťte na spolehlivou firmu AUTOJEŘÁBY PYTELA s.r.o. v Brně - máme dlouholeté zkušenosti v oboru, díky čemuž zajistíme komplexní jeřábnické práce včetně pronájmu jeřábu po celém území České a Slovenské republiky. K dispozici máme mobilní jeřábové zařízení - jeřáb Tatra AD-20T se čtyřdílným teleskopickým výložníkem délky 21,3 cm s možností montáže stavebního nástavce. Jeřáb má plně otočný vršek a sklopný výložník, který umožňuje zdvihání a přemisťování břemen na měnitelném vyložení. Jeřáb Tatra AD-20T je spolehlivý a vhodný i do náročného terénu - maximální zátěž 20 tun, délka teleskopu 21 metrů, dosah 22 metrů, zdvih výška 29 metrů, příhradová špička 7 metrů.


Pozáruční servis stavebních strojů značek Volvo, Cat, Komatsu

Pozáruční servis stavebních strojů značek Volvo, Cat, Komatsu

Pozáruční servis stavebních strojů zajišťuje společnost Rubber Steel Construction s.r.o. Nabízí pozáruční servis stavebním strojům značek Volvo, Cat, Komatsu. Servisní a dílenská zázemí jsou v Plzni a v Olomouci, odkud v případě potřeby vyjíždí se servisními vozidly za zákazníky. Servisní služby zahrnují údržbu a pravidelný servis stavebních strojů, kontrolu elektrických a hydraulických systémů pomocí diagnostiky Volvo Tech tool, opravy hydraulických agregátů a komponentů, výměnu podvozků a opravy koncových převodů pásových rypadel, opravy startérů a alternátorů, GO opravy převodovek a motorů, GO opravy diferenciálů a náprav.