DNS - Kancelárske potreby

DNS - Kancelárske potreby

Predmetom zákazky je vytvorenie DNS ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodávanie bežne dostupných kancelárskych potrieb, podľa dostupnosti jednotlivých tovarov. Podrobná špecifikácia a termín dodania budú obsahom konkrétnej výzvy podľa aktuálnych požiadaviek DPB, a.s.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 10:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.03.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Zadavatel IČ:
00492736

Zadavatel ulice:
Olejkárska 1

Zadavatel PSČ:
814 52

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Alena Morvayová

Zadavatel telefon:
+421 259 501 484

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30190000-7
Rôzne kancelárske zariadenia a kancelárske potreby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodavatel tonerů, inkoustů - originální i alternativní náplně do tiskáren v eshopu

Dodavatel tonerů, inkoustů - originální i alternativní náplně do tiskáren v eshopu

Rozšířenou dodavatelskou síť má společnost PREMO s.r.o. z regionu Zlínský kraj - Morava. V našem eshopu najdete širokou nabídku tonerů, inkoustů. Dodáváme originální i alternativní náplně do tiskáren pro firmy i úřady. Objednáváme z 10 zemí Evropy, jsme schopni sehnat i špatně dosutupné náplně pro starší typy tiskáren. Zboží objednané přes eshop doručíme v průměru do 3 dnů. Naši obchodní zástupci působí po celé České republice. Pomáháme Vám s nákupem tonerů a inkoustů.


Originální, alternativní, kompatibilní toner - hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax

Originální, alternativní, kompatibilní toner - hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax

Originální i alternativní - kompatibilní tonery pro všechny běžně používané tiskárny zakoupíte v eshopu firmy PREMO s.r.o. Najdete u nás tonerové náplně pro hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax, develop, sharp i další značky. Fungujeme jako maloobchod i velkoobchod. Pro klientelu z regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj je k dispozici naše provozovna ve Starém Městě. Tonerové náplně: - originální toner - pochází přímo od výrobce, má minimální kazivost a zaručenou kvalitu tisku - alternativní toner - neoriginální kompatibilní toner je levnější, můžete tedy při nákupu výrazně ušetřit. U nás nakupujete zdravotně nezávadné, alternativní tonery od ověřených výrobců.


Papírnictví, papírnické zboží, výtvarné potřeby, školní a kancelářské potřeby, speciální papíry

Papírnictví, papírnické zboží, výtvarné potřeby, školní a kancelářské potřeby, speciální papíry

Hledáte v Praze papírnictví se širokým sortimentem? Potřebujete vybavit dítě do školy? Nebo sháníte výtvarné či kancelářské potřeby? Představujeme Papírnictví paní Květy Vondrákové se sídlem na Praze 6. Nabízíme opravdu široký výběr papírnického zboží. Vybírat můžete z výtvarných, školních i kancelářských potřeb. Prodej: - papíry - obálky - sešity, bloky - pořadače - tiskopisy - psací potřeby - pravítka - lepidla - nůžky - ořezávátka - lepicí pásky - speciální papíry - výtvarný sortiment - sešívačky - děrovačky - a mnoho dalšího. Navštivte nás na adrese V. P. Čkalova 449/10, Praha 6 - Bubeneč.


Papírnictví - kancelářské potřeby, školní potřeby, papír, tiskopisy

Papírnictví - kancelářské potřeby, školní potřeby, papír, tiskopisy

Kompletní papírenský sortiment s odborným poradenstvím - to je Papirshop Zlín. Naleznete u nás vše pro kresbu, modelování, hobby, výtvarné, kreativní, školní i kancelářské potřeby a papír pro tisk. Prodej, e-shop: - balící potřeby - školní pomůcky - kancelářská technika - kancelářské potřeby a doplňky - kalendáře, diáře - tiskopisy - papír, papíry do tiskáren i faxů - sešity, bloky - dekorace, vše pro párty - spotřební materiál pro tisk - dopisní a poštovní obálky - tonery, CD - hygienické a drogistické zboží a mnoho dalšího. V e-shopu www.papirshop.cz najdete zboží z oboru papírnictví za příznivé ceny. Nakupujte z pohodlí domova veškeré školní a kancelářské potřeby a mnoho dalších produktů z tohoto odvětví nebo navštivte naši kamennou prodejnu Papirshop ve Zlíně v areálu Svit Zlín 51. Budova.


Homologované roličky do digitálních tachografů pro silniční, železniční dopravu - výroba v nejvyšší kvalitě

Homologované roličky do digitálních tachografů pro silniční, železniční dopravu - výroba v nejvyšší kvalitě

Pokud hledáte dodavatele certifikovaných roliček do tachografů, můžete oslovit firmu Epos spol. s r.o. ze Zlína, která vyrábí homologované roličky do digitálních tachografů pro silniční nebo železniční dopravu o šířce 57 mm, délce 8 m. Máte-li zájem stát se našim obchodním partnerem, kontaktujte nás přes formulář na webu nebo mailem. Při odběru více než 56 balení roliček do tachografů Vám připravíme cenu na míru. Vyráběny z termopapíru té nejvyšší kvality se speciální vrstvou, která zabraňuje jejich znehodnocen Roličky do tachografů od firmy Epos jsou vyrobeny z termopapíru nejvyšší kvality. Speciální vrstva zabraňuje jejich znehodnocení a mají ochranu proti: - zvýšené teplotě, vlhkosti, vodě, olejům, pohonným hmotám, PVC složkám, alkoholu i čistícím prostředkům. Roličky od Eposu splňují podmínky přílohy 1B, nařízení ES č. 1360/2002. Můžete je použít do těchto tachografů: - Siemens VDO DTCO 1381 - e1 84 - Actia SmarTach STD - e2 25, STD II - e2 30, ADR - e2 29 - Efkon AG EFAS-3 - e1 200 - Stoneridge SE5000 - e5 0002.


Kalendáře a diáře pro rok 2023 – stylové a praktické s různými motivy

Kalendáře a diáře pro rok 2023 – stylové a praktické s různými motivy

Jsme firma Mrakeš a nabízíme velké množství školních a kancelářských potřeb. Potřebujete vybavit svou kancelář v práci nebo si zařizujete novou pracovnu v teple vašeho domova? U nás si rozhodně vyberete, nabízíme sešívačky, kalkulačky, kancelářské papíry a chybět nemohou nástěnné kalendáře, které jsou velmi praktické a do vaší pracovny se budou skvělé hodit. Na výběr máme nástěnné kalendáře vázankové, pracovní nebo stolní. Pokud si potřebujete zapisovat svůj plně nabitý program neměli byste zapomenout na denní diář, který vám bude skvělým pomocníkem po celý rok. Podívejte se na naše stylové diáře a kalendáře s různými motivy na našich webových stránkách a vyberte si ten pravý.