Zabezpečenie ubytovania a stravovania počas internátnych kurzov v ZSSK Akadémii

Zabezpečenie ubytovania a stravovania počas internátnych kurzov v ZSSK Akadémii

Predmetom zákazky je zabezpečiť ubytovanie a stravovanie pre zamestnancov obstarávateľa, ktorí sa budú zúčastňovať vzdelávacích kurzov v ZSSK Akadémii na adrese Zelená 2, 036 08 Martin-Priekopa, Slovenská republika. Z tohto dôvodu uchádzač prispôsobí ubytovanie a stravovanie vzdelávaciemu programu v ZSSK Akadémii, ktoré v ZSSK Akadémii prebieha v kurzoch v čase od 8:00 16:50 h.
Ubytovacie zariadenie musí byť dostupné zo ZSSK Akadémie do 25 minút chôdzou (1, 6 km), alebo kombináciou chôdza a železničná doprava do 45 minút. V prípade, ak tomu tak nie je, uchádzač zabezpečí prepravu účastníkov vzdelávania z ubytovacieho zariadenia do ZSSK Akadémie (a aj späť) na vlastné náklady a tak, aby doba prepravy z ubytovacieho zariadenia do ZSSK Akadémie nepresiahla 45 minút, rovnaký časový rozsah i pre spätnú prepravu.
Podrobný opis predmetu zákazky je definovaný v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 10:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Zadavatel IČ:
35914939

Zadavatel ulice:
Rožňavská 1

Zadavatel PSČ:
832 72

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Štancel


Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

V Klášterním pivovaru Strahov nejenže vaše chuťové buňky dostanou svůj díl nejlepšího piva, ale také se můžete těšit na skvělé prostředí a možnost pořádat své nezapomenutelné akce. S kapacitou na pořádání malých i velkých skupin, nabízíme samostatné prostory, které jsou vhodné pro různé typy akcí, jako jsou rodinné oslavy, svatby, teambuildingy nebo firemní večírky. Navíc pravidelně pořádáme také Pivní slavnosti a další společenské akce. Kromě skvělého prostoru a piva, můžete také využít dalších služeb, jako jsou prohlídky pivovaru a ochutnávky piva, živá hudební a taneční vystoupení nebo přizpůsobené služby dle vašich potřeb. A s bezbariérovým přístupem, možností parkování a WIFI připojením, si můžete být jisti, že všechny vaše potřeby budou splněny. Takže pokud hledáte nezapomenutelné místo pro svou další akci a vynikající pivo, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme naplánovat perfektní událost v našem Klášterním pivovaru Strahov.


Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Sportovní zázemí, ubytování, restauraci i regeneraci naleznete na jednom místě, ve Wellness hotelu Holzberg v Jeseníkách. Nemusíte tak přejíždět na různá místa. Wellness hotel Holzberg je díky svému zázemí a modernímu prostoru oblíbeným místem pro pořádání sportovních soustředění všeho druhu. Sportovní soustředění si u nás užijete v letním i zimním období. V našem areálu je venkovní i vnitřní sportoviště vhodné pro většinu sportů. Po tréninku můžete zregenerovat a relaxovat v našem wellness centru, v bazéně nebo v sauně. K dispozici je také moderně vybavená posilovna. Poskytujeme ubytování v oblasti Karlova Studánka, Malá Morávka, Bruntál, Andělská hora, Světlá hora a zázemí pro celé sportovní kluby a jejich sportovní soustředění. V naší restauraci vám připravuje kvalitní domácí kuchyni.


Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Chystáte se na rodinnou dovolenou do Telče? Sháníte vhodné ubytování pro rodinu s dětmi? Pak vsaďte na hotel Antoň, který je situovaný nedaleko historického jádra města Telč. Hotel přímo sousedí se zámeckým parkem, takže se nemusíte obávat ruchu města a můžete si dosyta vychutnat odpočinek po náročném výletě. Moderně a stylově zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem, rádiem a volně přístupným Wi-Fi. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky. Využít můžete také online rezervaci ubytování na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Plánujete dovolenou se svými dětmi nebo vnoučaty v Jeseníkách? Chcete si se svou drahou polovičkou užít příjemný wellness pobyt? Objednejte si wellness pobyt v Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o. v Rýmařově, kde si užijí spoustu pohody, vodních radovánek i poznávání páry, Přijeďte k nám strávit příjemný wellness víkend nebo dovolenou v kterémkoliv ročním období. Můžete se těšit na whirpool vanu, horkou páru a finskou saunu, perličkovou koupel i plavecký bazén. Na své si přijdou i děti, na které čeká dětské brouzdaliště. Senioři u nás najdou pohodu, klid, dobré jídlo, poznávání i pohyb. V letních měsících navíc máme pro páry, rodiny s dětmi i seniory připravené pobyty za velmi příznivé ceny, kdy je v ceně pobytu zahrnutý i neomezený vstup do wellness.


Wellness hotel  - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Wellness hotel - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Chystáte se na dovolenou a hledáte pro celou svou rodinu příjemné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi? Hledáte komfortní hotel v centru Brna s wellness pro pořádání firemních akcí? Hotel Avanti je ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak i firemní akce. Náš hotel se nachází v klidném prostředí nedaleko parku Lužánky v těsné blízkosti centra Brna. Hotel Avanti svým hostům poskytuje: - Prostorné pokoje s pohodlnými postelemi - Možnost pobytu s domácími mazlíčky - Parkování a připojení k wifi zdarma - Ideální výchozí bod pro poznávání krás a historických památek města Brno Za návštěvu také stojí naše wellness centrum na střeše hotelu, kde na Vás čeká: - vířivka (s tlakovou i bublinkovou masáží) - finská, aroma sauna - skotská sprcha - reflexologická zóna - vyhřívané lavice a podlahy - venkovní vířivku - masážní zóna


Pobytové relaxační a víkendové balíčky – ubytování ve stylových pokojích vhodné pro rodiny s dětmi

Pobytové relaxační a víkendové balíčky – ubytování ve stylových pokojích vhodné pro rodiny s dětmi

Uvažujete o rodinné dovolené v Litomyšli? Chcete si dopřát prodloužený víkend plný odpočinku? Dopřejte si odpočinek i příjemné strávené dny s dětmi v Hotelu Zlatá Hvězda v Litomyšli v okrese Svitavy, který poskytuje ubytování ve stylových pokojích a je vhodný i pro rodiny s dětmi. Pobytový balíček Prodloužený víkend zahrnuje ubytování na čtyři noci za cenu tří, navíc si sami můžete vybrat pokoj, případně apartmán, který se stane vaším útočištěm po celou dobu pobytu. Prodloužený víkend navíc můžete využít pro poznávání krás historické Litomyšle a okolí. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici Rodinný pobytový balíček, který zahrnuje vstup na zámek nebo bruslení na zimním stadionu dle sezóny. V ceně je také zahrnuta úschovna lyží nebo kol a možnost zapůjčení společenských her pro děti. Máte-li v úmyslu relaxovat, pak je pro Vás vhodný Relaxační balíček, v rámci kterého si můžete vybrat na dvě noci pokoj s vířivou vanou, saunou, parní kabinkou nebo hydromasážní vanou. Den plný odpočinek pak můžete zakončit výbornou večeří v hotelové restauraci, která je zahrnuta v ceně.