Poptávám výměnu čerpadla ve studni

Poptávám výměnu čerpadla ve studni

Poptávám výměnu čerpadla ve studni.

Dobrý den, potřebovali bychom vyměnit čerpadlo ve studni. Jedná se o kopanou studnu o hloubce asi 15 metrů v Přerově - Újezdci. Prosím o cenovou nabídku, děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
06.03.2023 10:39

Platnost poptávky:
06.04.2023 10:27

Kontaktní osoba:
Blanka Běhalíková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 561 797

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a servis tepelných čerpadel pro rodinné domy - optimální systém vytápění

Dodávka a servis tepelných čerpadel pro rodinné domy - optimální systém vytápění

Chcete vyřešit tepelnou pohodu ve vašem rodinném domě? S tím vám pomůže firma Klimastyle z Hodonína. Zajistíme dodávku, odbornou montáž i servis tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo je ekologicky šetrný systém vytápění. Je to investice, která se vrátí ve formě nízké spotřeby energie na jeho provoz. V oboru máme bohaté zkušenosti a specializujeme se na tepelné čerpadla vzduch/vzduch a vzduch/voda ověřených a spolehlivých značek Toshiba, Panasonic, Sinclair, Mitsubishi a další. Obraťte se na nás, poradíme vám s výběrem a navrhneme vám optimální řešení za rozumnou cenu.


Čerpací agregát – výroba mobilního odvodňovacího a zavodňovacího čerpadla se snadnou manipulací

Čerpací agregát – výroba mobilního odvodňovacího a zavodňovacího čerpadla se snadnou manipulací

Zaujalo Vás mobilní odvodňovací a zavodňovací čerpadlo poháněné 85 kW diesel motorem DEUTZ? Tento čerpací agregát, sloužící pro zásobování vodou vysokovýkonného čerpacího zařízení pro tlakování vodovodů a plynovodů, vyrobila společnost AQ PUMPY s.r.o. se sídlem v Hranicích v okrese Přerov. Agregát se používá k servisu potrubních systémů pro dopravu a rozvod plynů, ropným produktům či chemických látek. Je možné jej ale použít i při jiných běžných vodohospodářských činnostech jako je odvodnění nádrží či zavodnění potrubí. Čerpací agregát je poháněn 85 kW dieselovým motorem DEUTZ s manuálním řízením otáček, s odstředivým čerpadlem je spojen pomocí pružné spojky. Čerpací jednotka je umístěna v ocelovém svařovaném rámu. Díky záchytné vaně, která zabraňuje úniku provozních kapalin, a kapotáži, je možný i provoz v náročných (polních) podmínkách bez přístupu elektrické energie. Sání a výtlak čerpadla je řešeno připojením potrubního systému prostřednictvím spojení VICTAULIC. Plynulý rozběh čerpacího soustrojí zajišťuje manuální řízení otáček spalovacího motoru a nastavení požadovaných parametrů umožňuje dále také škrtící ventil, kterým je umístěn na výtlačném řadu za čerpadlem. Konstrukce čerpadla usnadňuje snadnou manipulaci se zařízením, kdy pomocí jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku lze agregát snadno přemísťovat. Řídicí systém se skládá se základních ovládacích prvků a průběžně monitoruje chod motoru a čerpadla. V případě potřeby jej odstaví z provozu. Porucha je signalizována příslušnou kontrolkou na řídicím panelu tak, aby obsluha mohla překážku v chodu snadno a rychle odstranit. Pro více informací navštivte naše stránky. Máte-li zájem o podobnou realizaci kontaktujte přímo naše pracovníky.


Návrh, diagnostika, opravy a servis chladících zařízení – komplexní služby prováděné specialisty

Návrh, diagnostika, opravy a servis chladících zařízení – komplexní služby prováděné specialisty

Chcete navrhnout a vyrobit chladící zařízení přímo Vám na míru? Hledáte spolehlivou společnost zaměřující se na servis a opravy? V tom případě využijte služeb společnosti Břetislav Matějíček kompresory s.r.o. Břetislav Matějíček kompresory s.r.o. provádí drobné opravy do 24 hodin, servisuje různé druhy kompresorů a chladících zařízení a navrhuje a vyrábí chladící zařízení podle projektu nebo návrhu klientů. Nechte si navrhnout chladící zařízení nebo provést jejich servis, kontaktujte nás!


Instalace a servis tepelných čerpadel Toshiba pro rodinné domy

Instalace a servis tepelných čerpadel Toshiba pro rodinné domy

S výběrem a instalací vhodného typu tepelného čerpadla pro Váš rodinný dům zajistí společnost LEDO servis, která sídlí ve Znojmě. Naše společnost je dodavatelem tepelných čerpadel TOSHIBA ESTIA. Kromě dodávky zajistíme i odbornou instalaci a záruční a pozáruční servis. Proč si zvolit právě vytápění tepelným čerpadlem? Vytápění pomocí tepelného čerpadla je moderní a vysoce efektivní způsob ohřevu teplé vody a vytápění obytné jednotky, který navíc zajistí výrazně nižší spotřebu energie. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Servis a diagnostika polohermetických kompresorů – značky Bitzer, Copeland, Frascold a mnoho dalších

Servis a diagnostika polohermetických kompresorů – značky Bitzer, Copeland, Frascold a mnoho dalších

Jste vlastníkem polohermetických kompresorů a hledáte firmu zaměřující se na jejich servis a diagnostiku? V tom případě se spolehněte na specialisty společnosti Břetislav Matějíček kompresory s.r.o. Břetislav Matějíček kompresory s.r.o. provádí opravy různých typů polohermetických kompresorů značek Bitzer, Copeland, Frascold, Daikin, McQuay, RefComp nebo York. Nejčastěji se jedná o kompresory šroubové, pístové a rotační. Svěřte svůj kompresor do péče odborníků a kontaktujte nás!


Spolehlivý záruční a pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů v Moravskoslezském kraji

Spolehlivý záruční a pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů v Moravskoslezském kraji

Jsme kvalifikovaný servis kompresorů. Obraťte se na tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků ve společnosti OSPOL TECH s.r.o., kteří se postarají o spolehlivý servis pístových a šroubových kompresorů. Ať už jste z Ostravy, Havířova nebo z jiného koutu moravskoslezského kraje, rádi Vám nabídneme naše služby. V rámci servisu Vám poskytneme opravy, kontroly a periodické servisy: - stacionárních, mobilních, olejových, bezolejových pístových kompresorů - elektrických, dieslových stacionárních a mobilních šroubových kompresorů - opravy a repase šroubových bloků - náhradní díly na šroubové i pístové kompresory - generální opravy pístových kompresorových jednotek. O vše se postará tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků V našem servisním středisku se nachází montážní a servisní dílna, kde je Vám k dispozici: - sklad náhradních dílů - plně vybavená servisní vozidla - garance na opravy do 12 hodin od nahlášení poruchy - záruka spolehlivého provozování zařízení na dodávku stlačeného vzduchu - povinnost sledování period technického preventivního servisu za Vás přebíráme my - zajistíme náhradní zdroj stlačeného vzduchu v případě delší odstávky