Rožňava – rekonštrukcia haly TOV – bud. č. 37 dielne, šatne  – projektová dokumentácia

Rožňava – rekonštrukcia haly TOV – bud. č. 37 dielne, šatne – projektová dokumentácia

Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavebné konanie a realizáciu stavby.
Cieľom investičnej akcie je rekonštrukcia budovy č. 37 haly TOV. Rekonštrukcia bude pozostávať z opláštenia budovy, výmeny okien, novej elektroinštalácie, inštalácie vykurovania, výmeny podláh, rekonštrukcie šatní, dielní, kancelárskych priestorov, zväčšenie haly pre možnosti opravy nadrozmernej techniky. Priestory plánované na rekonštrukciu predstavujú výmeru 3460 m3.
Rekonštrukciu je potrebné vykonať z dôvodu zabezpečenia vhodných a bezpečných pracovných podmienok pre údržbu, ošetrovanie a opravy PVaT. Priestory objektu slúžia ako opravárenská hala pre motorové vozidlá, mechanické dielne, elektrodielne, zvarovňa, kompresorová stanica, kancelárie, sklad materiálu a sociálnej časti. Objekt je jednopodlažný bez podpivničenia. Nosnú časť tvorí oceľová konštrukcia stĺpy a väzníky, obvodový plášť a strecha pre plechy VSŽ profilové. V priestore oprav motorových vozidiel sú zriadené dve montážne jamy. Sociálna časť je murovaná, strecha prikrytá trapézovým plechom.
Hala TOV je v zlom technickom stave, nezateplená s oceľovými výplňami otvorov a nezateplenými oceľovými vrátami. Hala TOV v súčasnosti neposkytuje dostatočné pracovné podmienky hlavne v zimnom období, dostatočné odsávanie plynov a jedovatých alebo zdraviu škodlivých výparov a dostatočné hygienické podmienky na výkon práce profesionálnych vojakov a zamestnancov. Požaduje sa asanácia časti budovy č. 37 a následne vybudovanie novej haly TOV s garážovými stániami montovaná výstavba. Výhodou vybudovania novej haly TOV (ktorá by bola v jednej časti rozšírená oproti súčasnému stavu) je jej výstavba podľa požiadavky užívateľa s dostatočným priestorovým objemom pre opravy PVaT a zabezpečením podmienok pre prácu PrV a zamestnancov, realizácia svetelného a zásuvkového rozvodu s využitím LED osvetlenia (vonkajšie aj vnútorné) a inštalácia kamerového systému a oprava nádvoria pred halou TOV. Taktiež je potrebná renovácia sociálnych zariadení (WC a sprchy), šatní PrV a zamestnancov, administratívnych a skladových priestorov a dielni potrebných pre činnosť TOV
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Králik

Zadavatel telefon:
+421 960 327 588


Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71250000-5
Architektonické a inžinierske služby a dozor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace

Kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace

Brněnská firma PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o. Vám zapracuje projektovou dokumentaci od provedení stavby přes rozpočet a průzkum projektu a až po stavební povolení. V současné době se firma zaměřuje především na průmyslové stavby a stavby v oblasti veřejného sektoru. Ale své služby poskytujeme i pro: - provozní a výrobní objekty - objekty občanské vybavenosti - bytové a rodinné domy - projekty pro vodovody, kanalizace a veřejné osvětlení Nabízíme kompletní služby mezi něž patří: - architektonická dokumentace - statické výpočty - zaměření stávajícího stavu objektu - stavebně technické průzkumy - tendrové a prováděcí dokumentace Kompletní nabídku našich služeb najdete na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte pomocí emailové adresy. Naši odborní zaměstnanci Vám rádi odpoví na Vaše dotazy.


Projekce technického zázemí budov projektová dokumentace pro rozvody vody tepla

Projekce technického zázemí budov projektová dokumentace pro rozvody vody tepla

V rámci projekčních prací firma poskytuje komplexní služby pro projekty technického zázemí budov a jeho kompletní dokumentaci pro rozvody vody tepla a to pro průmyslové objekty, budovy občanské vybavenosti, veřejné sektory i pro využití dotačních titulů. Oprava stávajícího páteřního rozvodu vody a topení včetně nezbytných stavebních úprav a oprav na instalačním kanále. Kompletní rekonstrukce kotelny. Rekonstrukce sekundárních rozvodů, otopných těles a regulace v objektu. Technické zařízení budov.


Stanovení rozpočtů, zpracování a realizace projektů pro průmyslové areály

Stanovení rozpočtů, zpracování a realizace projektů pro průmyslové areály

Jste z Vysočiny a hledáte profesionála v oblasti projekční činnosti? O vše se postará naše firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. z Pelhřimova. Zabýváme se kompletním zpracováním a realizací projektů včetně stanovení rozpočtů pro firemní provozovny, montážní haly, přístavby a jiné průmyslové objekty. Mezi naše služby patří příprava projektů pro interní instalace, rekonstrukce, stavební úpravy, provozní i výrobní části objektů. Dále se postaráme o přesné statické a položkové výpočty, průkazy energetické náročnosti a zaměření stávajících budov. V případě zájmu zajistíme stavební dozor a koordinátora BOZP na Vámi požadovaném staveništi. Chcete si prohlédnout již uskutečněné zakázky? Pak navštivte speciální sekci na webových stránkách.


Projekční a inženýrská činnost - pomůžeme Vám s výstavbou Vašeho projektu

Projekční a inženýrská činnost - pomůžeme Vám s výstavbou Vašeho projektu

Budete stavě průmyslový objekt? Potřebujete poradit, co vše potřebujete, aby se Váš projekt uskutečnil? Pak se obraťte na pelhřimovskou firmu PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o., která Vám to pomůže uskutečnit. Firma na trhu působí již od roku 1995 a má tak dlouholeté zkušenosti, které navíc každoročně doplňuje o nové absolventy škol, kteří společně s týmem zkušených pracovníků tvoří stabilní základnu firmy. Pomůže Vám s kompletní projekční činností od začátku až do konce, ať už se bude jednat od výběr pozemku, vyhodnocení investičního plánu, stavebně-technického průzkumu či vydání stavebního povolení. Nechejte starosti ohledně projekční činnosti a inženýrské činnosti na profesionálech. Kontaktuje firmu PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o., která působí po celé Vysočině a dovolte, aby se Váš projekt stal skutečností.


Projekty pro rekonstrukce závodních kuchyní a veřejného stravování

Projekty pro rekonstrukce závodních kuchyní a veřejného stravování

Uvažujete o modernizaci závodní kuchyně či veřejného stravování? Potom jste našli správně projekční ateliér PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o. Pelhřimov. Vypracují projektovou dokumentaci a poskytnou Vám komplexní služby jako jsou vyhodnocení investičního záměru, stavebně technický dozor na stavbě, koordinátora BOZP, vyřídí Vám stavební povolení. V rámci projekční činnosti vytvoří projekty na vnitřní instalaci, projektovou dokumentaci k protipožární bezpečnosti. Náš kvalifikovaný tým Vám rád poradí a pomůže s Vašim budoucím projektem.


Vodní hospodářství, hutní provozy a strojírenství – projekčně inženýrská organizace

Vodní hospodářství, hutní provozy a strojírenství – projekčně inženýrská organizace

Společnost PROSPECT spol. s r.o. zajišťuje z hlediska technologie vodního hospodářství, hutních provozů a strojírenství komplexní služby. Týkající se především těchto odvětví: - vodních zdrojů a úpravy vod - čerpacích stanic - čistíren odpadních vod - technologických procesů v hutní výrobě Kompletní dodávky lze realizovat dle individuálních potřeb a požadavků objednavatele. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.