Teráriá, akváriá

Teráriá, akváriá

Dodávka terárií a akvárií. Bližší opis sa nachádza v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
02.03.2023 11:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Zadavatel IČ:
00397474

Zadavatel ulice:
Komenského 73

Zadavatel PSČ:
041 81

Zadavatel obec:
Košice-Sever

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucia Verebová

Zadavatel telefon:
+421 918 922 023

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39150000-8
Rôzny nábytok a vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna hospodářských, chovatelských potřeb, krmiva, ochranných pracovních pomůcek

Prodejna hospodářských, chovatelských potřeb, krmiva, ochranných pracovních pomůcek

Komplexní služby pro chovatele hospodářských zvířat i zemědělským družstvům poskytuje firma Seprom - Milan Topič z Kyselovic u Kroměříže. K dispozici je také prodejna hospodářských a chovatelských potřeb, krmiva i OOPP pro zájemce z regionu Zlínský kraj. Maloobchod: - potřeby pro hospodářství - misky, kýble, lopaty, násady, vidle, metly - potřeby pro chovatele holubů, králíků, slepic - chovatelské potřeby - náhubky, vodítka, kartáče, značkovače a další - krmiva pro psy, kočky, ptáky, domácí zvířectvo - doplňky stravy pro hospodářská zvířata a domácí mazlíčky - osobní ochranné pracovní pomůcky - obuv, oděvy, holínky, rukavice, ponožky, montérky, košile, vesty, pláště apod.


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Montáž, servis, rekonstrukce stájových technologií pro skot, drůbež, vepřový dobytek - krmné automaty, napáječky

Montáž, servis, rekonstrukce stájových technologií pro skot, drůbež, vepřový dobytek - krmné automaty, napáječky

Pro chovatele skotu, vepřového dobytka i drůbeže na Moravě zajistí dodávku návrhů pro nové stájové technologie i rekonstrukce stávajících firma Seprom - Milan Topič z Kyselovic u Kroměříže. Jsme výhradním zástupcem Farmtec a. s. pro střední Moravu. Stájové technologie: - pro hovězí dobytek - vše pro napájení a krmení ... žlaby, krmné automaty, automatické napáječky, držáky lizů, dávkovače, zásobníky, dopravníky, dále stájové klima, osvětlení, technologie pro vážení, v ustájení lehací boxy, hrazení, zábrany, sloupky, drbadla, kartáče - technologie pro prasata - zásobníky krmiv, automatické krmné boxy, napáječky, tekuté či suché krmení, stájové klima, osvětlení, koryta, rošty, hrazení, klece, výhřevné desky - technologie pro drůbež - pro rozmnožování chovu, chov nosnic, odchov kuřic, výkrm kuřat.


Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Potřebujete nařezat skleněné tabule? Vyvrtat dírky na šrouby pro uchycení zrcadla? Nebo obrousit ostré hrany na skle? Potom navštivte sklenářství Josef Müller. Naši sklenářskou dílnu najdete v Uničově nebo Šumvaldu. Pomůžeme Vám s opracováním skla nebo zrcadel. Provádíme sklenářské práce, jako je řezání, vrtání nebo broušení skla. Z dalších sklenářských prací Vám také rádi poskytneme pískování skel a zrcadel.


Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Chcete, aby byl Váš interiér reprezentativní? Skvělou volbou je v tomto případě obklad stěny smaltovaným sklem, který zvolili architekti pro Ferrari autosalon Scuderia v Praze. Kromě krásného vzhledu má skleněná stěna řadu dalších výhod. Proto se velmi často využívá také v kancelářských prostorech. Pro obklad smaltovaným sklem můžete vybrat jakoukoliv barvu, která se bude dokonale hodit do Vašeho interiéru. Zkušení sklenáři dokážou navíc obložit sklem stěny velkých rozměrů… Nejenže vzniknou moderní a reprezentativní prostory, ale také jejich údržba bude velmi snadná. Pokud se Vám stěny obložené smaltovaným sklem líbí, doporučuje obrátit se na profesionály, které najdete například v pražské společnosti ACERA SKLO, jež má v této oblasti bohaté zkušenosti a může se pochlubit mnoha referenčními zakázkami včetně již zmíněného Ferrari autosalonu Scuderia.


Moderní skleněné obklady za kuchyňskou linku nebo do koupelny – jednobarevné, s grafickým motivem

Moderní skleněné obklady za kuchyňskou linku nebo do koupelny – jednobarevné, s grafickým motivem

Líbí se Vám skleněné obklady za pracovní plochou kuchyňské linky s grafickým motivem? Chcete mít v koupelně sprchový kout obklady z tvrzeného skla? Skleněné obklady v okolí Ostravy dodává firma Sklenářství Kohoutek s.r.o. Skleněné obklady jsou snadno omyvatelné a díky jednolitému povrchu neumožňují zatékání nečistot do spár – odpadnou Vám takto starosti se špínou nebo plísněni ve spárách. Z obkladů si u nás mohou zákazníci vybrat běžná lakovaná 4mm silná skla, která jsou dostupná ve 30 odstínech. Na výběr máme i tepelně tvrzená skla o síle 5 a 6 mm v barevné škále dle RAL vzorníku. Posledním typem pak jsou tvrzená skla s grafickým motivem dle vlastního výběru zákazníka.