Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Zubní klinika DENTAL OFFICE H33 v Praze poskytuje pro Vás i Vaše děti kompletní stomatologické ošetření s klidným a profesionálním přístupem. Provádíme záchovnou stomatologii, mikroskopickou endodoncii, zabýváme se parodentologií, léčbou parodontitidy. Jsme centrum preventivní, záchovné a estetické stomatologie.

Brzdové systémy, Francie

Brzdové systémy, Francie

Zašlete mi prosím vaši nejlepší cenovou nabídku a také produktový list pro dodávku
BRZDOVÝ USMĚRŇOVAČ NAPÁJENÍ BRZDOVÝ MODUL TYP ECIAU400 QTE 02

Původní znění:
Inquiry
Hello

Please send me your best price offer as well as the product sheet for the supply of
BRAKE RECTIFIER POWER SUPPLUY BRAKE MODULE TYPE ECIAU400 QTE 02
Poptávka byla vložena dne:
06.03.2023 09:25

Platnost poptávky:
03.06.2023 11:24

Kontaktní osoba:
EUROMONDE EIE

Kontaktní email:

Telefon:
003 362 159 7847

Země:
FRANCE

Obrázek:
Brzdové systémy, Francie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizované pracoviště pro provádění montáží, záručních i pozáručních oprav kontejnerových nosičů a jeřábů

Autorizované pracoviště pro provádění montáží, záručních i pozáručních oprav kontejnerových nosičů a jeřábů

Společnost je autorizovaným pracovištěm pro provádění těchto oprav, což znamená, že má potřebné kvalifikace a zkušenosti pro tyto úkony. Kromě oprav a montáží také nabízí kompletní dodávku náhradních dílů pro tyto zařízení, což znamená, že klienti mohou požádat o náhradní díly pro svá zařízení. Vysoká kvalita a spolehlivost oprav a montáží jsou pro firmu klíčové, a proto se snaží poskytovat svým zákazníkům nejlepší služby. Vedoucím společnosti je Josef Chytil, který zároveň zastává funkci jednatele. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potřebovali s něčím pomoci, můžete se na něj obrátit přímo.


Náhradní díly pro převodovky - samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele, možnost výroby na klíč

Náhradní díly pro převodovky - samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele, možnost výroby na klíč

Jestliže hledáte kvalitní a spolehlivé náhradní díly pro převodovky, pak jste na správném místě. V sortimentu společnosti MDE - DIAGO s.r.o. z Brna najdete samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele a další komponenty pro různé typy převodovek. Ať už potřebujete čelní, kuželočelní, šnekové nebo planetové převodovky, máme pro vás řešení. Naše náhradní díly jsou vyráběny z kvalitních materiálů a splňují nejpřísnější normy. Dodáváme náhradní díly pro převodovky renomovaných značek, jako jsou TGE, SIEMENS/FLENDER, SATI, STM a GSM. Máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti převodové techniky. Zajišťujeme dodávky a výměny ozubených věnců. Vyrábíme na klíč na základě dodané dokumentace, případně díly překreslíme, nadimenzujeme a optimalizujeme podle Vašich požadavků a potřeb. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo instalací náhradních dílů pro převodovky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme najít optimální řešení pro vaši aplikaci.


Bondioli & Pavesi – odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi – odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi, založená v roce 1950, je dnes synonymem pro inovace a kvalitu v odvětví přenosu energie. S jedenácti výrobními společnostmi a čtrnácti prodejními pobočkami po celém světě je firma schopna poskytnout komplexní řešení v mechanických, hydraulických a elektronických komponentech. Co nabízíme: - Široký sortiment hnacích hřídelí - Převodovky pro různé aplikace, včetně speciálních - Hydraulické spojky a čerpadla různých typů Proč si vybrat Bondioli & Pavesi? - Globální dosah: Naše produkty a služby jsou dostupné po celém světě, podpořené silnou obchodní sítí. - Expertíza: S více než 70 lety na trhu nabízíme nejen produkty, ale i technickou podporu a konzultace. - Kompletnost nabídky: Od standardních převodovek po customizované hydraulické systémy, u nás najdete vše pod jednou střechou. Bondioli & Pavesi je vaším partnerem pro všechny potřeby v oblasti přenosu síly, od jednotlivých komponentů až po komplexní systémová řešení.


Výroba kvalitních hřídelí pro vaše stroje a motory

Výroba kvalitních hřídelí pro vaše stroje a motory

Hřídele - výroba a prodej v STAKO Zápustková kovárna s.r.o. Specializujeme se na výrobu vačkových, klikových a vyvažovacích hřídelí určených především pro stroje a motory. Pokud potřebujete opravdu kvalitní a spolehlivé hřídele všech typů obraťte se na STAKO Zápustková kovárna s.r.o. Nechte si od nás vyrobit co potřebujete. Vačkové hřídele pro pístové spalovací motory Klikové hřídele pro menší pístové stroje Vyvažovací hřídele pro stroje a motory Jsme schopni plnit rozmanitá přání našich zákazníků. Ozvěte se nám, rádi pomůžeme i Vám.


Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Nákup dílů na stavební nebo zemědělské stroje z bazaru Vám může ušetřit nemalé investice. V regionu Uherské Hradiště se zaměřuje na prodej nových i bazarových náhradních dílů na bagry a stroje všech známých značek pan Miroslav Kyselý. Také servisujeme stavební a zemní stroje po celé ČR. Bazar s náhradními díly pro stroje: - příslušentví a zánovní součástky na stroje CAT, JCB, New Holland, Case, Volvo, Komatsu - svahovací a podkopové lžíce všech velikostí, drapáky, nůžky, vstřikovací čerpadla, zuby, čepy řízení, turasa, silentbloky aj. Originální díly: - motory, části motoru, předvodovky, podvozkové díly, kabiny, skla na kabinu, filtry a oleje, těsnění, radlice - další příslušenství.


Renovace otvorů přídavných zařízení pomocí mobilního zařízení přímo u zákazníka a na místě stavby

Renovace otvorů přídavných zařízení pomocí mobilního zařízení přímo u zákazníka a na místě stavby

Pokud potřebujete renovovat otvory na přídavných zařízeních stavebních strojů a bojíte se dlouhé odstávky stroje související s demontáží přídavného zařízení, odvozem na dílnu a jeho opravou, kontaktujte společnost JL demtech s.r.o. Naše společnost provádí za pomoci mobilního zařízení Sir Meccanica WS2 renovaci otvorů přídavných zařízení přímo na místě práce daného stroje. Hlavní výhodou je, že tento přístroj umožňuje provádět opravy přímo na místě, bez nutnosti složité demontáže a převážení zařízení do dílny. S mobilním zařízením WS2 opravu provedeme rychleji a minimalizujeme tak časovou odstávku stroje. Zařízení WS2 umožňuje vyvrtávání vnitřních otvorů. Pokud jsou čepy nebo ložiska opotřebovaná nebo poškozená, lze je jednoduše opravit tím, že se vytvoří nový otvor přesně na požadovaný rozměr. Bimotor WS2 umožňuje navíc i vnější a vnitřní navařování. Pokud je potřeba opravit poškozené části, lze je navařit a přesně upravit na správný tvar.