Nákup setov spotrebného materiálu

Nákup setov spotrebného materiálu

Predmetom zákazky je nákup setov spotrebného materiálu a materiálu pre zabezpečenie BOZP.
Zákazka je rozdelená na 2 časti.
Časť 1. Nákup setov spotrebného materiálu
Časť 2. Nákup materiálu pre zabezpečenie BOZP

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Veřejná zakázka vložena:
25.01.2023 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technická univerzita v Košiciach

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita v Košiciach

Zadavatel IČ:
00397610

Zadavatel ulice:
Letná 9

Zadavatel PSČ:
042 00

Zadavatel obec:
Košice-Sever

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Schnitzer, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 556 024 378

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tuke.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30237310-5
Doplnkové náplne do tlačiarní

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ochrana Vašeho zdraví – pracovní overaly, respirátory či rukavice

Ochrana Vašeho zdraví – pracovní overaly, respirátory či rukavice

V nabídce má e-shop různé antistatické prodyšné ochranné overaly, např. značky tritex light, který má překrytí zdvojeného zipu, je odolný proti oděru – v balení po 50ks. Dalším typem nabízených kombinéz je protichemický secutex pro 5/6, který chrání proti proniknutí částic (typ 5) a omezeně odolný proti proniknutí postřiku kapalin. Využití najde zajisté v lakýrnictví, při postřicích v zemědělství, při sanaci staveb apod. Monotex je další pracovní oblek, který se používá při různých činnostech nebo jako kombinéza pro návštěvy. Chrání před hrubými neagresivními a nejedovatými částicemi. V sortimentu společnosti jsou i respirátory proti jemnému prachu s ventilkem v balení po 5 či 20kusech. V různých barvách se prodávají i jednorázové rukavice - vinylové, nitrilové, latexové. Také si můžete objednat montážní nylonové strečové rukavice. Navštivte e-shop, určitě si vyberete.


Výroba zdravotnických pracovních oděvů, nemocničních lůžkovin a oděvů pro pacienty

Výroba zdravotnických pracovních oděvů, nemocničních lůžkovin a oděvů pro pacienty

Firma DISTING s.r.o., kterou naleznete v Dukovanech na Třebíčsku, je výrobcem zdravotnických pracovních oděvů. Vyrábíme prvotřídní pracovní oděvy pro zdravotnický personál, které nejen se nejen příjemně nosí a dobře padnou, ale jsou především vysoce funkční. V našem sortimentu zdravotnických oděvů najdete zdravotnické kalhoty, haleny a košile, ale také komplety nebo jednorázové ochranné obleky a pláště. Vyrábíme také lůžkoviny a nemocniční oděvy pro pacienty. Námi dodávané textilní i oděvní výrobky pro zdravotnictví splňují veškeré hygienické i bezpečnostní normy.


Klasické respirátory, NANO respirátory, nákrčníky a roušky – ochrana nejen před koronavirem

Klasické respirátory, NANO respirátory, nákrčníky a roušky – ochrana nejen před koronavirem

Máte strach z nemocí a chcete zvýšit ochranu sebe i svých blízkých? Přáli byste si vlastní potisk? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. z Brna, která prodává respirátory, roušky a nákrčníky. Vybírat si můžete respirátory FFP2 a to buď bílé, s nanovláknem nebo s vlastním potiskem. Další variantou ochrany proti virům jsou NANO nákrčníky vhodné na sportování, cestování hromadnou dopravou a proti senné rýmě. Neváhejte a objednejte ještě dnes!


Výrobce certifikovaných osobních ochranných  pracovních prostředků na míru

Výrobce certifikovaných osobních ochranných pracovních prostředků na míru

Osobní ochranné pracovní prostředky jsou důležitou a zároveň nezbytnou součástí výbavy každého zaměstnanců nejen v jaderných elektrárnách, ale také v různých průmyslových oborech, kde může člověk do kontaktu s různými nebezpečnými látkami nebo předměty. Firma DISTING s.r.o. z Dukovan je výrobcem certifikovaných OOPP, které chrání zaměstnance před různými riziky v práci. Námi dodávané pracovní oblečení, ale i ochranné kryty nebo vaky, splňují veškeré předepsané zdravotní i bezpečností normy a jsou zároveň bezpečné k použití ve vybraných profesních podmínkách. Pokud potřebujete právě i pro vaše zaměstnance OOPP se specifickými požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme a vyrobíme Vám na míru ochranné prostředky, které budou nejen funkční, ale zároveň budou splňovat veškeré normy.


Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice – efektivní ochrana rukou za nízkou cenu

Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice – efektivní ochrana rukou za nízkou cenu

Jednorázové rukavice spolehlivě ochrání ruce před kontaminací nebezpečnými látkami nebo nečistotami. Velikou výhodou je i jejich nízká pořizovací cena a také fakt, že tyto rukavice po použití jednoduše vyhodíte. Potřebujete rukavice, které splňují nejpřísnější hygienické požadavky nebo rukavice odolné vůči protržení nebo chemickým látkám? Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice v různých velikostech i barvách prodává firma ZENCO CORP, a.s. z Ostravy. Pro krátkodobou ochranu rukou, například pro manipulaci s pečivem, jsou vhodné HDPE rukavice. Měkké a elastické latexové rukavice vyrobené z přírodních materiálů se nejen příjemně nosí, ale jsou odolné vůči kyselinám a zásadám. Neposkytují ovšem ochranu před oleji a rozpouštědly. Vinylové rukavice najdou uplatnění ve zdravotnictví, potravinářství i průmyslu. Nitrilové rukavice jsou oproti jiným druhům jednorázových rukavic mnohem více odolné vůči chemikáliím nebo protržení a nezpůsobují žádné alergické reakce – najdou uplatnění v kosmetice, potravinářství i zdravotnictví. Nejpřísnější požadavky na hygienu pak splňují sterilní rukavice.


Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Prodej kvalitních ochranných pracovních pomůcek, pracovních oděvů, obuvi zajišťuje společnost MOPP - Petr Müller. V sortimentu ochranných pracovních pomůcek naleznete ochranu ochranu dýchacích cest, hlavy, zraku, rukavice (kožené, kombinované, textilní, zimní, jednorázové). U pracovních oděvů si můžete vybírat z montérek, pracovních kalhot, kombinéz, mikin, triček, reflexních oděvů a mnoha dalších produktů. Naleznete zde také různé druhy pracovních bot. Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv od společnosti MOPP si můžete zakoupit na e-shopu nebo v kamenné prodejně v Kyjově.