Rekonštrukcia strešných okien v átriu budovy DaRZ Pavčina Lehota

Rekonštrukcia strešných okien v átriu budovy DaRZ Pavčina Lehota

Predmetom zákazky s názvom Rekonštrukcia strešných okien v átriu budovy DaRZ Pavčina Lehota je zabezpečenie
demontáže pôvodných strešných okien, vyspravenie omietok a fasády, montáž nových strešných okien. Podrobný opis
predmetu zákazky je v časti B1 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
24.01.2023 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Zadavatel IČ:
30807484

Zadavatel ulice:
29. augusta 8 a 10

Zadavatel PSČ:
813 63

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea Frídová

Zadavatel telefon:
+421 906 179 703


Zadavatel web:
http://www.socpoist.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44115400-3
Strešné okná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Naše firma Střechy Reiner vám provede kompletní montáž střešních oken značek Velux, Roto a Prima fenestra. Konkrétně u firmy Velux jsme regionálním smluvním partnerem a dokážeme pro vás instalovat také jejich zastiňovací doplňky, které jsou ve slunných dnech nepostradatelnou součástí. Máme bohaté zkušenosti a nabízíme kvalitní služby v regionu Liberec. Ovšem to není vše naše firma se nezabýva pouze montáží střešních oken, ale provádíme kompletní realizace všech druhů střech, montáž vzduchotechnických zařízení a také různé stavební práce jako například pokládku dlažby nebo zateplování fasád. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem a pokud chcete vidět naší odvedenou práci navštivte naše webové stránky kde máme spoustu referenci. Těšíme se na vaši návštěvu.


Plastová okna - nové okenní systémy PIXEL a PROLUX pro více světla v interiéru

Plastová okna - nové okenní systémy PIXEL a PROLUX pro více světla v interiéru

Chystáte měnit stará okna za nová? Pak kontaktujte výrobce plastových oken společnost EVOokna, která zajišťují výrobu, prodej, montáž i servis plastových oken nedaleko Ivančic a Pohořelic. Představujeme vám nejnovější okenní systémy, které vynikají svým unikátním hranatým tvarem profilu a zasklívacích lišt. Spojení elegance, estetičnosti a moderních technologií ještě výrazněji dotvoří charakter vašeho interiéru. Snížená výška sestavy a větší plocha skla umožňuje větší průnik sluneční energie, což pozitivně ovlivňuje pohodu členů domácnosti a zajišťuje úsporu nákladů na vytápění. Okno PIXEL můžeme zasklít dvojsklem nebo trojsklem. Při použití trojskla a teplého rámečku Warmatec dosahuje okno vynikajících parametrů. U oken PROLUX můžeme aplikovat technologii ColorFull, díky které docílíme jednolité barvy a struktury na celém povrchu okna. Neváhejte a vyzkoušejte tuto nejnovější technologii u plastových oken!


Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Potřebujete v podkroví Vašeho domu vytvořit další obytné prostory? Hledáte v okolí Vyškova a Brna firmu, která zajistí montáž střešních oken a zateplení podkroví? Kompletní realizaci podkroví zajistí firma Josef Opluštil – tesařství, pokrývačství, klempířství. Postaráme se o veškeré úpravy střechy. Do střechy namontujeme střešní okna podle Vašeho výběru (spolupracujeme s výrobcem střešních oken značky Velux) a následně provedeme i tepelnou izolaci podkroví, aby se Vám v nově vzniklých obytných podkrovních prostorech příjemně bydlelo v zimě i v létě. Položíme i podlahu a zrealizujeme i podhledy a stěny.


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Montáže dveří Pardubice – dveře a zárubně ověřených značek Porta, Erkado

Montáže dveří Pardubice – dveře a zárubně ověřených značek Porta, Erkado

Společnost STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z okresu Pardubice zajišťuje kompletní služby a vše okolo montáže dveří. Na naší prodejně nabízíme montáže interiérových i exteriérových dveří a zárubní co budou ladit s Vaším stylem. Součástí služeb je celkové zajištění montáže dveří hladkého provedení, montáže dveří s povrchovou úpravou, montáže dveří s různými výplněmi. Jsme profesionálové a dokážeme si hravě poradit s celou řadou používaných materiálů. Dveře a zárubně, montážní služby: interiérové dveře exteriérové dveře zárubně Pokud Vás montáže dveří zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rohovládova Bělá 143, Pardubice.


Dřevěná eurookna, výroba kvalitních oken - vodotěsnost, vysoká životnost a tepelná izolace

Dřevěná eurookna, výroba kvalitních oken - vodotěsnost, vysoká životnost a tepelná izolace

Dřevo je už od pradávna nejvěrnější, nejpřirozenější a přírodní materiál, který v sobě skrývá mnoho dobrých vlastností, které oceníte především při pořízení dřevěných oken. Ve spojení s moderní technologií a zručností zaručeně poskytnou vysoký komfort bydlení, přirozený vzhled. Neváhejte a navštivte firmu Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy, která nejen prodává, ale také vyrábí tyto dřevěná okna, která v sobě skrývají vodotěsnost, vysokou životnost a tepelnou izolaci. Naše dřevěná okna mají vysokou životnost, vynikající vodotěsnost a jsou neprovzdušné. Vyrábíme eurookna pro: - rodinné domy - panelové domy - průmyslové objekty - restaurace, hotely - sportovní objekty - školní a zdravotnická zařízení. V nabídce si můžete vybrat z těchto designů eurooken: - AL TERMO akustic vyrobené ze dřeva z dlouholetou životností, které nemusíte natírat - PASIV vhodné pro pasivní i nízkoenergetické domy - TERMO acustic vhodné pro domy památkově chráněné - TERMO acustic RUSTIKAL kvalitní eurookna s výbornou tepelnou i zvukovou izolací. Pořiďte si okna od firmy Baran-FMB, spol. s r.o., protože s námi je radost stavět.