Zameranie plôch zelene na území Hlavného mesta SR Bratislavy v okresoch Bratislava I., III. a IV.

Zameranie plôch zelene na území Hlavného mesta SR Bratislavy v okresoch Bratislava I., III. a IV.

Predmetom mapovania budú plochy zelene, ktoré sú súčasťou verejných priestranstiev bez ohľadu na vlastnícke vzťahy (v zmysle zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov Verejným priestranstvom je ulica, námestie, park, trhovisko a iný priestor prístupný verejnosti bez obmedzenia, ktorý bez ohľadu na vlastnícke vzťahy slúži na všeobecné užívanie) a vymedzené areály vo vlastníctve, alebo správe obstarávateľa. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky sa nachádzajú v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
23.01.2023 11:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Zadavatel IČ:
00603481

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Stašjaková

Zadavatel telefon:
+421 000 000 000


Zadavatel web:
http://www.bratislava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71354100-5
Digitálne mapovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné pracovní místa a pozice geodeta –  práce s benefity v Brně nebo Boskovicích

Volné pracovní místa a pozice geodeta – práce s benefity v Brně nebo Boskovicích

Máte vystudovanou zeměměřickou průmyslovku nebo vysokou školu v oboru geodézie a hledáte si nové zaměstnání? V tom případě se staňte součástí naší společnosti ADITIS s.r.o., která hledá geodeta pro oblast Brna, Boskovic a Otrokovic. Náplní pracovní pozice je zajišťování podkladů pro projekty, mapování, vytyčování staveb a práce v katastru nemovitostí. Mezi benefity se pak řadí stravenky, firemní akce a dovolená navíc. Staňte se naším geodetem a zašlete nám životopis ještě dnes!


Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Potřebujete vypracovat hydrogeologický posudek pro stavební povolení? Hledáte odborníky a čištění studní? Pak neváhejte a oslovte společnost TALPA – RPF, s.r.o. sídlící v Ostravě. Zaměřujeme se na: - hydrogeologické posudky pro zásak dešťových vod do horninového prostředí - hydrogeologické posudky pro zásak přečištěných odpadních vod – tento posudek tvoří nedílnou součást projektové dokumentace – hodnotí možnost vypouštět přečištěné odpadní vody do horninového prostředí - hydrogeologické průzkumy - průzkumy znečištění a sanace podzemních vod, zemin a staveb - ekologické audity a analýzy rizik Provádíme čištění kopaných i vrtaných studní a regeneraci vrtů, které jsou určeny pro jímání pitné vody, dále regeneraci štěrkového filtru včetně likvidace vzniklého odpadu. V případě zájmu odebereme vzorek vody a zajistíme jeho chemický a bakteriologický rozbor v akreditované laboratoři. Čištění jímacích objektů by se dle Státního zdravotního ústavu mělo provádět v intervalu 5 - 8 let, nebo i častěji dle potřeby. Znečištění jímacích objektů způsobuje pokles vydatnosti zdroje a zhoršení kvality vody v důsledku množení se bakterii.


Geodetické práce, geodézie, zaměřování pozemků - geodetická kancelář Semily

Geodetické práce, geodézie, zaměřování pozemků - geodetická kancelář Semily

Potřebujete si nechat vytyčit pozemek, který vlastníte? Chcete znát přesnou rozlohu vašeho pozemku? Nebo Vás zajímá mapový podklad nějaké oblasti? Od toho tu jsme my Geodetická kancelář Semily. Provádíme veškeré geodetické práce, vyhotovování geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic, mapové podklady, kartografické práce v okresech Semily, Jičín, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou a blízkém okolí. Náš tým profesionálně vyškolených odborníků s úředním povolením pro činnost, pracujeme rychle, spolehlivě a po shlédnutí našeho ceníku zjistíte, že i velmi levně. Velice rádi vyřešíme všechny vaše požadavky, nebojte se nás kontaktovat.


Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Hledáte nové zaměstnání a máte vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo geografie? V tom případě se obraťte na společnost ADITIS s.r.o. Náplní pracovní pozice je zpracovávání dat do GIS, výhodou je praxe v GINIUSu, která však není podmínkou, neboť práce je vhodná i pro absolventy. Mezi řadu výhod této pracovní pozice se řadí pružná pracovní doba, možnost práce z domu a příspěvek na dovolenou. Staňte se součástí našeho kolektivu a pošlete nám svůj životopis!


Zeměměřič, zeměměřičské práce na poli inženýrských staveb

Zeměměřič, zeměměřičské práce na poli inženýrských staveb

Potřebujete vypracovat polohopis nebo výškopis pro realizaci stavby? Hledáte v okolí Olomouce zeměměřiče? Pak kontaktujte společnost Geoprofil s.r.o. z Olomouce. Zkušení zeměměřiči této společnosti se postarají o perfektní provedení všech zeměměřičských prací. V rámci zeměměřičských činností zeměměřiči zpracují polohopis i výškopis daného území. Ověří geodetickou část projektové dokumentace a navrhnou a případně také vytvoří vytyčovací síť. Zaměstnanci olomoucké firmy Geoprofil, s.r.o. také zajistí prostorové vytyčení inženýrských sítí a plochy staveb.


Zaměření inženýrských sítí Semily – dokumentace potřebná pro stavební úřady

Zaměření inženýrských sítí Semily – dokumentace potřebná pro stavební úřady

Máme bohaté zkušenosti v oboru geodézie, a proto se na nás můžete s jistotou obrátit. Zaměříme vám inženýrské sítě a připravíme dokumentaci, kterou budete potřebovat pro stavební úřady. Nenechte nic náhodě a buďte na vše řádně připraveni. Dále vám dokážeme vypracovat geometrické plány například pro rozdělení nebo změnu hranice pozemku, vytyčíme jeho hranice a mnoho dalšího. Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat a vše spolu pečlivě probereme, také se můžete podívat na naše webové stránky kde najdete plno užitečných informací.