Likvidácia odpadov – rok 2023

Likvidácia odpadov – rok 2023

Predmetom zákazky je likvidácia odpadov bez úpravy odpadu pred skládkovaním .
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technické služby, príspevková organizácia mesta

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické služby, príspevková organizácia mesta

Zadavatel IČ:
00163988

Zadavatel ulice:
Rybničky 6

Zadavatel PSČ:
972 01

Zadavatel obec:
Bojnice

Kontaktní osoba:
Ing. Dušan Hnáth

Zadavatel telefon:
+421 465 430 843

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90510000-5
Likvidácia a spracovanie odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


EKO-KOM, a.s. - nejvýznamnější hráč na trhu s obalovými odpady

EKO-KOM, a.s. - nejvýznamnější hráč na trhu s obalovými odpady

A od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s obalovými odpady. EKO-KOM, a.s. se zaměřuje na sběr a recyklaci plastů, papíru, kovů a skla. Společnost se snaží minimalizovat dopad obalových odpadů na životní prostředí a podporovat principy cirkulární ekonomiky. Snaží se také o vzdělávání veřejnosti o správném třídění odpadu a o důležitosti recyklace. EKO-KOM, a.s. má rozsáhlou síť sběrných míst po celé České republice, kde mohou lidé odevzdat své obalové odpady. Ty jsou poté transportovány do sběrných center, kde jsou tříděny a připraveny k dalšímu zpracování. S námi pro lepší budoucnost s méně odpadem!


Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Potřebujete se zbavit svého starého vozidla, ale nemáte ani odvoz a někoho, kdo by se postaral o likvidaci? V tom případě se obraťte na pracovníky společnosti Autovrakoviště Šenk poskytující své služby v okolí Letovic. Autovrakoviště Šenk se zaměřuje na provoz autovrakoviště, zajišťuje odvoz vraků a postará se o ekologickou likvidaci. K té je zapotřebí občanský průkaz a velký a malý technický průkaz. Následuje podání žádosti o vyřazení vozidla z evidence, ke které se přikládají i registrační značky. Přenechejte tyto starosti nám a kontaktujte nás!


Infoservis EKO-KOM - rady a doporučení pro odpadové hospodářství

Infoservis EKO-KOM - rady a doporučení pro odpadové hospodářství

Věděli jste, že byl v posledních dvou letech výrazně omezen školní sběr papíru? Teď se situace vrátila do normálu a oblíbená aktivita hlásí návrat. Takových novinek a informací je o odpadovém hospodářství hodně a vy si je můžete přečíst na stránkách EKO-KOM, a.s. v sekci infoservis. Podrobné analýzy, povinnost měst a obcí v roce 2022, počet sběrných dvorů v ČR a mnoho dalšího je zde k dispozici. Tato obalová společnost se zabývá provozem systému třídění odpadu a jeho využití už neuvěřitelných 25 let a stále se zdokonaluje, podívejte se na webové stránky společnosti a přesvědčte se sami.


Kovošrot Lanškroun, vykupujeme použité olověné baterie, železo, kabely

Kovošrot Lanškroun, vykupujeme použité olověné baterie, železo, kabely

Kovošrot poblíž Lanškrouna je nejvyhledávanější široko daleko. Zde můžete odložit nepotřebný šrot a další kovový odpad. Ten postupuje dál ke zpracování nebo k případné likvidaci. Dále si snadno poradíme i s likvidací kabelů, železa, konstrukcí i velkých kovových celků. Naše sběrna šrotu je dostupná z Lanškrouna nebo z České Třebové a z dalších okolních měst z regionu. Už nemusíte pracně shánět, kde se nepotřebného odpadu zbavíte. Náš kovošrot Michal Pirkl je vám připraven podat pomocnou ruku.


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.


Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Předcházejte problémům ze strany ČKP - České kanceláře pojistitelů. Pokud je Vaše auto po havárii nepojízdné, nechejte si vystavit doklad o ekologické likvidaci vozu a co nejdříve proveďte odhlášení z registru vozidel, vyřazení vozidla z provozu. V případě, že neprojdete STK alespoň odneste SPZ do depozita. Pokud Váš vůz nesplňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích a nehodláte dále platit povinné ručení, obraťte se v regionu Uherské Hradiště na Autovrakoviště Kunovice - firmu Salvage-UH s.r.o., poskytují služby v oblasti likvidace nepojízdních vozů a autovraků. Vše je nutné řešit rychle, jinak hrozí pokuta od ČKP a musíte dohledávat doklady a prokazovat, proč povinné ručení neplatíte. Areál vrakoviště najdete nedaleko Uherského Hradiště - v Kunovicích, Na Záhonech 1467.