Stavebné úpravy kina Lumiére na Špitálskej ulici č. 4 v Bratislave – III. etapa

Stavebné úpravy kina Lumiére na Špitálskej ulici č. 4 v Bratislave – III. etapa

Stavebné úpravy kina Lumiére na Špitálskej ulici č. 4 v Bratislave III. etapa nadväzujú na predchádzajúce dve úpravy, ktoré boli uskutočnené v rokoch 2014 a 2016. Súčasný projekt úprav sa týka priestoru kinosál a vstupných i technických priestorov k sálam prislúchajúcich na 1. NP a 1. PP, pričom sa netýka priestorov Digitalizačného pracoviska v 1. PP, ktorého priestory sú sanované po požiari. Účelom úprav je vytvoriť efektívny, atraktívny priestor pre užívateľov priestoru a kultivovaným riešením vytvoriť kvalitný verejný a pracovný interiér v objekte a zároveň optimálne využiť a zhodnotiť dotknutý priestor. V rámci úprav je do projektu zahrnuté aj rozšírenie vstupov do priestorov kaviarne na 1. NP. Cielene sa rieši úprava existujúcich priestorov kina tak, aby boli odpovedajúce súčasným potrebám prevádzkovania kín z hľadiska architektonického, interiérového, prevádzkového, technologického i bezpečnostného. Z tohto pohľadu ide o takú úpravu priestorov, ktoré v prípade kinosál musia vyhovovať požiadavkám na akustiku sály, svetelnú i tepelnú pohodu pre návštevníkov, na obrazovú i zvukovú kvalitu, ako aj na funkčné a prevádzkové parametre. Zámerom je aj zvýšiť kvalitu pracovného prostredia personálu a kvalitu prevádzkovej technológie. Všetky stavebné úpravy sa týkajú vnútorných priestorov kina, teda nezasahuje sa do fasády ani nosných konštrukcií objektu.
Pozri aj bod II.2.4).
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2022 08:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský filmový ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský filmový ústav

Zadavatel IČ:
00891444

Kontaktní osoba:
Ing. Marta Šuleková, ArtD.

Zadavatel telefon:
+421 257 101 536

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sfu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212150-2
Stavebné práce na objektoch kín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Kompletní rekonstrukce rodinných domů a staveb – stavební práce prováděné specialisty

Kompletní rekonstrukce rodinných domů a staveb – stavební práce prováděné specialisty

Hledáte odborníky na rekonstrukci domu? Přáli byste si novou fasádu nebo potřebujete někoho na jiné stavební práce? V tom případě se obraťte na ZOUBEKSTAV s.r.o. působící v Prostějově, Olomouci a Přerově. ZOUBEKSTAV s.r.o. provádí rekonstrukce staveb a rodinných domů, , sádrokartonářské, izolatérské a obkladačské práce a poradí si i s projekční a inženýrskou činností, výstavbou domů a zateplováním fasád. Rekonstruujte svůj dům a kontaktujte nás!


Kompletní stavební činnost po celé České republice

Kompletní stavební činnost po celé České republice

Kompletní stavební činnost po celé České republice provádí společnost DACHFENSTER s.r.o. Zabývají se jak dílčími stavebními pracemi, tak i kompletní výstavbou. Nabízí rekonstrukce, dlaždičské a obkladačské práce, sádrokartonářské práce, zemní práce i kompletní stavby budov, bytových domů. Společnost DACHFENSTER s.r.o. sídlí na adrese Rybná 716/24, Praha - Staré město.


Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Pokud jste z okresu Chrudim a potřebujete sehnat firmu, která Vám pomůže s výstavbou bytových ale i nebytových staveb, pak se můžete obrátit na pana Ivana Horvátha, který Vám s tím velmi rád pomůže. Společnost se zaměřuje především na výstavbu bytů, ale i komerčních prostor. Mezi její škálu služeb kromě stavebních prací patří i práce zednické. Dále firma může pomoci s: - rekonstrukce bytů a domů - hrubé stavby - sanace - injektáže - odvlhčení budov - stavební mechanizace Společnost sídlí v Prosetíně 110 a poskytuje své služby v celém okrese Chrudim. Pokud chcete podrobnější informace neváhejte pana Ivana Horvatha kontaktovat.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplete svůj rodinný dům OKAL a ušetřete vaše výdaje za energie. Vše vám spolehlivě zajistí stavební firma RD KOMEX s.r.o., která je také v programu Nová Zelená úsporám a působí nejen v Jeseníku a Brně, ale také po celé České republice. Zateplení fasády rodinného domu OKAL provádíme venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s.. Za použití speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu k dosažení celkové úspory v nákladech na topení až o 30%. Termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Povrchovou úpravu termofasády provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon (strukturu, zrnitost a barevný odstín volíme dle přání zákazníka). Venkovní kontaktní zateplovací systém od firmy Weber Terranova používáme také pro zateplení přístaveb, verandy, garáží a podobně. Na zateplení fasád můžete také využít dotace z programu Nová Zelená úsporám!