Poptávám kotvící materiál

Poptávám kotvící materiál

Dobrý den, poptávám kotvící patky do země čtvercového tvaru - 12x12 mm dl. 70--90 cm, cca 20 ks.
Prosím o cenu.

Děkuji Marek
Poptávka byla vložena dne:
10.11.2022 09:20

Platnost poptávky:
10.12.2022 08:32

Kontaktní osoba:
Jiří Marek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 607 526 276

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Sháníte ocelové komponenty pro průmysl? Jejich vývojem se v České republice zabývá společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna. Dodáváme talířové pružiny a jiné prvky z chrom-vanadiové oceli (dle norem EN 10089 a EN 10132-4). Naše talířové pružiny mají nespočet výhod, a to dlouhou životnost, pružnou dynamiku při zatížení, montážní výšku, variabilní počet talířů a montážní způsoby dle Vašich potřeb. Standardní pružiny máme většinou skladem. Objednejte si je v našem e-shopu a za chvíli budete mít zboží připravené k odběru. Potřebujete vyrobit speciální pružiny? Pak kontaktujte naše technické oddělení, kde se Vám budou ochotně věnovat. Na základě přesných výpočtů Vám vyhotovíme vše na zakázku.


Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou pororoštů s atypickými rozměry? Potřebujete si nechat vyrobit na míru pozinkované schodišťové rošty? Obraťte se na firmu FERRUM z Moravských Budějovic. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních pozinkovaných pororoštů i schodišťových roštů: - možnost vyhotovení v atypických nebo klasických rozměrech - výroba na zakázku – možnost speciálních komponentů - na přání zákazníka protiskluzová úprava


Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

LANA VAMBERK s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Akce - prodej skladových zásob lana Herkules za výhodné ceny. Ocelová vícepramenná lana HERKULES splňují požadavky na špičkovou kvalitu. Lana Vamberk jsou výrobci těch nejlepších ocelových vícepramenných lan HERKULES na českém i zahraničním trhu. Naše lana mají všechny předpoklady pro splnění těch nejnáročnějších podmínek. Nabízíme ocelové lano Herkules o průměru 14 mm. Výroba a prodej ocelových lan HERKULES – Lana Vamberk. Více informací na našich stránkách.


Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Poptáváte pružiny pro konkrétní odvětví průmyslu? Pak kontaktujte naši společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna, která vyrábí a vyvíjí průmyslové pružiny na zakázku. Dodáváme pružiny různých typů: - tlačné, tažné, torzní - ploché, tvarové, vratové - nástrojové, talířové, listové a další Většinu standardních pružin lze objednat přímo ze skladu nebo v našem e-shopu. V případě většího odběru či specifických požadavků neváhejte oslovit náš tým profesionálů. Vyrábíme také atypické pružiny na zakázku přesně podle požadavků zákazníka a rádi se podílíme na kompletní realizaci zakázky od začátku až po finální výrobu. Také vám pomůžeme s výpočtem a konstrukcí pružin a vhodným výběrem povrchových úprav včetně adekvátního postupu čištění.


Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Výpalky z plechů nabízíme z vlastních materiálů, pokud si bude zákazník přát, může mít materiál svůj. Dělení plechů provádíme několika způsoby. Plazmové řezání vysocelegované oceli, plazmové řezání konstrukční oceli a laserové dělení materiálů. Na dělení plechů používáme technologií Kjellberg HiFocus a zpracováváme oděruvzdorné plechy Diludur, Hardox, Xar, Fora a Creusabro. Zašlete nám dokumentaci a můžete se spolehnout, že do 24 hod bude zpracována cenová nabídka a doprava až k vám je samozřejmostí. Nacházíme se v Hradci Králové, ale vy můžete být odkudkoliv. Těšíme se na vás.


Profesionální tvarové pálení Hradec Králové –za použití nejmodernější technologie

Profesionální tvarové pálení Hradec Králové –za použití nejmodernější technologie

Jsme firma TVARPAL a jsme odborníky na přesné výpalky z plechů které provádíme na našich moderně vybavených pracovištích v Hradci Králové. Zpracujeme pro vás materiály o rozměrech 2500x6000 mm s maximální hmotností 5000 kg. Pro kvalitní, a hlavně přesné tvarové pálení používáme dva CNC stroje VANAD – Aréna, osazené strojními hořáky HARRIS, dále disponujeme plazmovými zdroji a nejmodernějším CNC strojem KOMPAKT Laser, který vám zaručuje přesné termické dělení materiálu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na našem telefonním čísle. Jsme vám plně k dispozici.