Poptávám vyčištění batohu

Poptávám vyčištění batohu

Dobrý den, potřebuji vyčistit batoh.
Poptávka byla vložena dne:
08.11.2022 08:58

Platnost poptávky:
08.12.2022 08:34

Kontaktní osoba:
Veronika Doležalová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 361 234 56789

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné místo v prádelně na praní i žehlení - práce vhodná pro ZP, ženu i muže

Volné místo v prádelně na praní i žehlení - práce vhodná pro ZP, ženu i muže

Zájemci o práci v Otrokovicích se mohou domluvit na osobní setkání V prádelně Janča, aktuálně máme volné místo na praní a žehlení, vzhledem k tomu, že fungujeme jako chráněná dílna, je práce vhodná i pro ZP. V prádelně používáme moderní technologie, pereme pro soukromé osoby, domovy důchodců i ubytovací zařízení, nemocnice nebo gastro provozy. Nového pracovníka zaškolíme.


Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Pokud si chcete ušetřit starosti s těmito domácími pracemi, tak vám přijdou vhod naše služby. Naše prádelna se kompletně postará o vaše prádlo. Zajišťujeme praní, čištění oděvů a hlavně také žehlení prádla i obávaných košilí. Vypereme zcela vše: - Ložní prádlo - Stolní prádlo - Osobní prádlo - Deky, polštáře - Zimní bundy - Autopotahy - Sedáky - Záclony, závěsy - Potahy na pohovku - Oblečení na sport - A mnoho dalšího… Na praní používáme produkty od osvědčené švýcarské společnosti van Baerle, která je zárukou kvality. Prádlo si můžeme vyzvednout zcela kdekoliv, stačí pouze předem zavolat na číslo 776606382 a sdělit nám své požadavky na místo a čas přívozu i odvozu.


Praní a chemické čištění oděvů Praha 8 -  Nově otevřená prádelna a čistírna

Praní a chemické čištění oděvů Praha 8 - Nově otevřená prádelna a čistírna

Najdete nás v obchodním a kulturním komplexu Ládví, Kyselova 1657 přímo u stanice metra. Pokud jste si ušpinili své oblečení a flek se Vám nedaří odstranit, zaneste je do nově otevřené prádelny na Praze 8. Od prvního prosince 2015 jsme zde pro Vás, abychom vyčistili všechnu špínu, která odolávala domácím pračkám a čističům. Oděvy, které je možné čistit chemicky, jsou označovány symbolem kruhu. Takové oblečení Vám vyčistíme do 90 minut. Máte proto čas si zajít nakoupit a poté si své čisté a vysušené oděvy u nás vyzvednout. Zbavte se dlouhodobého a otravného praní, drhnutí špíny a nakupování drahých a někdy neefektivních čisticích prostředků na textil. Ušetřete svůj čas a zaneste své prádlo do prádelny na Praze 8 a odneste si perfektně čisté, provoněné a vyžehlené oblečení.


Praní a žehlení prádla pro firmy, domácnosti, seniory - dovoz i odvoz prádla zajišťuje prádelna

Praní a žehlení prádla pro firmy, domácnosti, seniory - dovoz i odvoz prádla zajišťuje prádelna

Praní a žehlení prádla může být komplikací jak pro seniory, plně zaměstnané ženy i firmy, které zajišťují praní oblečení pro své zaměstnance. Na Zlínsku Vám starosti ušetří Prádelna, mandlovna Janča Otrokovice, kterou provozuje Jana Ondrová. Také Vám ušetříme čas nutný pro dovoz a odvoz prádla, dopravu v lokalitě Zlínský kraj řešíme my. Pro firmy jsme schopni poskytnout náhradní plnění, naše prádelna Janča funguje jako chráněná dílna. Praní, žehlení prádla: - pro fyzické osoby - firmy, podnikatele - pro soukromé osoby - rodiny, důchodce - pro zdravotnická zařízení - pro penziony, hotely a jiná ubytovací zařízení.


Prádelna, mandlování a žehlení prádla Praha  8 - 100% garance spokojenosti

Prádelna, mandlování a žehlení prádla Praha 8 - 100% garance spokojenosti

Dále pak praní outdoorového vybavení, šití dek a drobné opravy oděvů. Naší provozovnu najdete na Praze 8 v obchodním a kulturním komplexu Ládví, Kyselova 1657, přímo u stanice metra. Otevírací doba: Po 7 – 15; Út 7 – 18; St 7 – 15 Čt 7 – 18; Pá 7 – 15 Poskytuje profesionální služby nejen domácnostem, ale také firmám. V tomto oboru působíme již více než 10 let a mezi naše zákazníky patří především řada hotelů, restaurací, penziónů, mateřských školek, potravinářských, výrobních provozů nebo sportovních areálů. Prádlo pereme vždy pro každého zákazníka samostatně a skládáme dle požadavku, včetně balení do perforovaných PE fólií, které zamezují případnému znečištění. Vyžehlené a voňavé prádlo Vám dovezeme na místo určení ve Vámi stanovený čas. Například košile žehlíme po vzoru našich babiček. Jsme prádelnou v České republice s dlouholetou historií a zkušenostmi....


Žehlení a mandlování Praha – voňavé a vyžehlené prádlo - prvotřídní servis

Žehlení a mandlování Praha – voňavé a vyžehlené prádlo - prvotřídní servis

Nemáte v dnešní uspěchané době čas na žehlení? Máte rádi vůni čistého prádla? Chemická čistírna a prádelna Ládví na Praze 8 - Vyžehlená košile Praha nabízí své služby ručního žehlení a mandlování prádla jednotlivcům, hotelům, restauracím nebo nemocničním zařízením. Vyžehlené nebo vymandlované prádlo je nejen příjemně voňavé, ale také hygienické a připravené pro své další použití. Chemická čistírna a prádelna Ládví na Praze 8 - Vyžehlená košile Praha Vám vyžehlené prádlo uloží podle Vašeho přání na ramínka nebo do plastových obalů pro bezpečnou přepravu nebo uskladnění.