Špeciálny automobil N3G Rýpadlo

Špeciálny automobil N3G Rýpadlo

Automobil špeciálny N3G Rýpadlo
Univerzálny dokončovací stroj je samohybný pracovný stroj/zariadenie - lopatové rýpadlo na automobilovom podvozku. Je určený na vykonávanie zemných prác predovšetkým na dokončovacie zemné práce a s použitím vhodného nástroja aj na výkopové a iné zemné práce (napr. budovanie a údržbu inžinierskych sietí, hĺbenie základových rýh, kanálov).
Požadované zariadenie za normálnych okolností ťaží nad aj pod úrovňou stanovišťa stroja pri pohybe lopaty smerom k sebe; lopata zdvíha, prenáša a vysýpa materiál, pričom podvozok stroja sa nepohybuje, ťaží materiál, prenáša a vysýpa na vzdialenosť pracovného ramena.
Vozidlo/Zariadenie má umožňovať otáčanie nadstavby a nástroja v plnom rozsahu n x 360° pri výkopových prácach alebo pri použití prídavných zariadení, napr. kladivo, svahovacia lopata a iné.
Vozidlo/Zariadenie musí umožniť bezpečný a efektívny presun po cestných komunikáciách na väčšie vzdialenosti so spevneným a nespevneným povrchom a v stredne ťažkom teréne, za normálnych a sťažených poveternostných podmienok.

Súčasťou predmetu zákazky sú služby ako: doprava predmetu zmluvy na miesto dodania, montáž jednotlivých technologických prvkov v mieste dodania a uvedenie do prevádzky, inštalácia predmetu zmluvy, jeho odskúšanie a uvedenie do prevádzky, zabezpečenie základného zaškolenia zamestnancov kupujúceho s obsluhou, údržbou a ošetrovaním tovaru, záručný servis vykonávaný v mieste dodania, t.j. Areál Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie, rozpočtová organizácia Ministerstva obrany Slovenskej republiky, sídlo organizácie: 905 24 Senica.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 11:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.10.2022 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Kontaktní osoba:
Ing. Hilda Regulová Gajdošová, E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 82102

Zadavatel telefon:
+421 903 400 529


Zadavatel web:
http://www.vtsu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34000000-7
Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Nákup dílů na stavební nebo zemědělské stroje z bazaru Vám může ušetřit nemalé investice. V regionu Uherské Hradiště se zaměřuje na prodej nových i bazarových náhradních dílů na bagry a stroje všech známých značek pan Miroslav Kyselý. Také servisujeme stavební a zemní stroje po celé ČR. Bazar s náhradními díly pro stroje: - příslušentví a zánovní součástky na stroje CAT, JCB, New Holland, Case, Volvo, Komatsu - svahovací a podkopové lžíce všech velikostí, drapáky, nůžky, vstřikovací čerpadla, zuby, čepy řízení, turasa, silentbloky aj. Originální díly: - motory, části motoru, předvodovky, podvozkové díly, kabiny, skla na kabinu, filtry a oleje, těsnění, radlice - další příslušenství.


Půjčovna stavebního nářadí, stavebních strojů-na den, víkend, dlouhodobý pronájem

Půjčovna stavebního nářadí, stavebních strojů-na den, víkend, dlouhodobý pronájem

Půjčovna stavebního nářadí a stavebních strojů Kunovice pronajme techniku na den, víkend i déle, výhodné ceny na dlouhodobý pronájem. Firma TUFÍR, spol. s r.o. nabízí pronájem, zapůjčení stavebního nářadí a stavebních strojů. Klientelu máme především v okrese Uherské Hradiště i v regionu Zlínský kraj. Pronajímáme firmám i koncovým zákazníkům. V naší půjčovně si můžete zapůjčit vše, co potřebujete pro stavebnictví od strojů až po nářadí: - vibrační, hutnící technika – vibrační desky, pěchy, lišty, válce neboli žaba, žehlička, dusadlo, pěchovadlo. Tato technika se používá pro hutnění základů, udusání zeminy, štěrku nebo betonu a také zavibrování zámkové dlažby. - kompresory a jejich příslušenství - pneu sbíjecí kladiva, kompresory - elektrické bourací kladiva a kanga - drážkovačky, brusky na dřevo a na parkety, flexa, rozbrušovačka - elektrické vrtací kladiva - řezačky a lámačky na keramickou dlažbu - elektrocentrály a rozvaděče - vibrátory pro hutnění betonových směsí - pily řetězové elektrické, okružní, kotoučové a pily na YTONG - míchačky a strojní omítačky - stavební vrátky, elektrické stavební výtahy, shozy, stojky - průmyslové vysavače - vysokotlaký čistič a stroj na mytí podlah - vysoušeč zdiva a topidla neboli teplovzdušné agregáty - svářečky, paletové vozíky - zátarasy pro ohraničení výkopů - lešení - měřící stroje.


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V premium 2021 - nový výkonný stroj s příslušenstvím

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V premium 2021 - nový výkonný stroj s příslušenstvím

Pokud hledáte ke koupi výkonný teleskopický nakladač s příslušenstvím, kontaktujte společnost AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště, Na prodej je aktuálně teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V PREMIUM. Jde o nový stroj z roku 2021, s nadstandardním výškovým dosahem a výkonem motoru pro tuto třídu. Výbava - klimatizace, ofuk ventilátoru, paletizační vidle, pracovní světla, motor Deutz 115, 40 km, hydraulické posouvání vidlí, bez vzduchových brzd, Vario převodovka, vzduchová sedačka. Možnost přihlášení na SPZ Dosah 7m, nosnost 3t. Cena 2,250,000 bez DPH . Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Pronájem, půjčovna lešení pro stavební firmy-HAKI, trubkové, rámové

Pronájem, půjčovna lešení pro stavební firmy-HAKI, trubkové, rámové

Půjčovna lešení Staré Město, nabízí pro stavební firmy pronájem HAKI lešení, moderní rámové i trubkové lešení. Řemeslníkům i kutilům zapůjčíme i stavební nářadí a mechanizaci. Chybí Vám lešení na Vaši stavbu? Potřebujete pomocnou stavební konstrukci pro práci ve výškách? Pak se obraťte na společnost Josef Brucháček, kde mají rozsáhlou nabídku lešení a stavební mechanizace. Kontaktovat nás můžete na tel.:602507222. Zapůjčení, půjčovna, pronájem a servis: - lešení HAKI - trubkové lešení - rámové lešení - systémové lešení - hliníkové lešení - pojízdné lešeňové věže – lešeňové konstrukce - malá stavební mechanizace - stavební nářadí - stavební míchačky - stavební vrátky - čerpadla - ruční nářadí - kladiva - vibrátory na beton. Pronájem lešení poskytujeme pro stavební firmy i soukromé osoby.


Půjčovna systémového rámového bednění Peri Domino

Půjčovna systémového rámového bednění Peri Domino

Potřebujete spolehlivou firmu pro zapůjčení bednění pro betonování základů? Pronájem systémového rámového bednění PERI Vám umožní Půjčovna TUFÍR, spol. s r.o. Kunovice u Uherského Hradiště. Společnost má více než 20letou existenci. Lehké rámové bednění PERI DOMINO je vhodné pro bytovou výstavbu a průmyslové stavby s ocelovými a hliníkovými rámy panelů. Bednění se používá při betonáži základů domu, sloupů, stropů, opěrných zdí, zídek. Výhody: - jednoduchá montáž - snadné čištění lakovaných rámů - panely mají různé šířky, jsou použitelné pro jakýkoliv půdorys. - zámek DRS. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.: 724122307.


E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

Široký sortiment hliníkových a dřevěných žebříků i schůdku jak pro domácí, tak profi použití naleznete na e-shopu firmy HROMEK s.r.o. Zakoupit si u nás můžete jak kloubové, jednodílné opěrné, tak i teleskopické hliníkové žebříky v různých velikostech. Naskladněny máme také víceúčelové třídílné či dvoudílné výsuvné žebříky opatřené lanem. Co se týče dřevěných žebříků, ty jsou dostupné v opěrné variantě v délce 2-6 metrů. Prodáváme i komfortní, lehké bezpečné schůdky s protiskluzovou úpravou. Ty disponují dvěma až osmi stupni a jsou dostupné v jednostranné nebo oboustranné variantě. Dřevěné schůdky jsou oboustranné a jsou opatřeny dvěma až dvanácti nášlapnými příčkami. Můžete si také u nás pronajmout hliníkové žebříky a schůdky, které jsou určené jak pro domácí, tak profesionální použití.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.