Změna těsnění hermetických uzávěrů na Jaderné elektrárně Temelín a Jaderné elektrárně Dukovany

Změna těsnění hermetických uzávěrů na Jaderné elektrárně Temelín a Jaderné elektrárně Dukovany

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a následná instalace nových těsnění za účelem za účelem zajištěním diverzity v nainstalovaných těsněních na hermetických uzávěrech v Jaderné elektrárně Temelín a v Jaderné elektrárně Dukovany
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 09:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Zdeněk Hrb

Zadavatel telefon:
+420 381 102 182

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34312500-2
Těsnění

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pogumování technických válců, kladek, kol - rychle, snadně a kvalitně

Pogumování technických válců, kladek, kol - rychle, snadně a kvalitně

Guma je pro své vlastnosti stále velmi oblíbený a využívaný materiál, a to napříč obory. Služby, jako je například pogumování válců nebo pogumování kladek tak můžete využít i vy. Stačí se obrátit na společnost AGT Zlín. Asociace gumárenské technologie Zlín, tak přesně to se skrývá pod zkratkou AGT Zlín. Naše společnost se již od roku 1995 zabývá vývojem, konstrukcí i výrobou v gumárenské oblasti. Můžeme vám tak nabídnout pogumování válců, pogumování kladek ale i další služby jako je například dodávka náhradních gumových dílů pro konfekční stroje. Guma je velmi pružná, ale zároveň pevná, velmi odolná a také se snadno udržuje. Pro tyto i další vlastnosti je guma stále velmi oblíbená a užívaná nejen v průmyslu. Ve společnosti AGT Zlín to víme, pogumování válců i pogumování kladek je proto jednou z našich specializací. Při pogumování válců se zcela přizpůsobíme vašim požadavkům a nabízíme vám pouze ty nejkvalitnější materiály. Využít tak můžete pogumování válců mikroporézní gumou s broušeným povrchem, v případě potřeby ale zajistíme také textilní povrch válců. Chceme vám ale nabízet komplexní služby, a proto jsme vám schopni vyrobit i kompletní celý válec včetně pogumování. Ať už tak využijete pogumování válců či kladek pro soukromé účely, nebo potřebujete zajistit pogumování pro správnou funkčnost průmyslových strojů, společnost AGT Zlín je tu pro vás. My to totiž s gumou skutečně umíme.


Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Společnost MACROFLEX s.r.o. se specializuje na oblast kompenzačních prvků pro potrubní systémy. Dodávané vlnovcové, gumové, tkaninové kompenzátory, jejichž výroba probíhá v provozu Otrokovice u Zlína, jsou určené pro jaderné i klasické elektrárny a jsou navrhovány, vyráběny, zkoušeny, certifikovány v souladu s direktivou. V oblasti dodávky komponent spolupracujeme s českými i zahraničními dodavateli. Nabízíme široký výběr standardních i nestandardních kompenzátorů, zakázkovou výrobu a dodávku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové kovové hadice ROTH -gumové kompenzátory -potrubní uložení a závěsy PIHASA. Dokážeme také řešit problematiku pevnostních výpočtů a přepočtů potrubních tras a máme k tomu k dispozici dokonalý systém počítačového projektováni pro tyto potrubní výpočty.


Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a  průmyslové vody

Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a průmyslové vody

Hodila by se Vám nová hadice ke kompresoru? Hledáte v okolí Dačic a Telče prodejnu s tlakovými a hydraulickými hadicemi? Navštivte firmu DAMATECH, spol s.r.o. v Dačicích, která prodává pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a průmyslové vody. Pro naše zákazníky zhotovíme na počkání hydraulickou hadici na míru v potřebné dálce a s daným typem ukončovacího závitu. Hadici můžeme opatřit ukončovacím metrickým a trubkovým závitem, případně JIC závitem, případně hadici na konci opatříme úhlovým nebo přímým ukončením. Pomůžeme Vám s výběrem správné hydraulické hadice pro vaše potřeby.


Označovací, podlahové pásky 3M samolepící tvarové výseky

Označovací, podlahové pásky 3M samolepící tvarové výseky

Společnost G3 s.r.o. Zdounky u Kroměříže je výrobce a prodejce samolepících tvarových výseků, zabývá se zpracováním materiálů 3M™. Dodáváme označovací, podlahové pásky 3M, samolepící tvarové výseky. Jsou velmi vhodné pro značení podlahy v průmyslových, nebo sportovních halách. Výhody označovacích pásek: -tvárné -čisté odstranění -barevné kódování -odolné proti oděru, chemikáliím. Vysekávané materiály mohou být lepící či nelepící. Výseky lze provádět z široké škály materiálů jako jsou pryže, mikroporézní pryže, PUR pěny nebo plastové folie. Dle požadavku doporučíme materiál odpovídajících vlastností v různých barvách, tloušťkách, či tvrdosti.


Hydraulická těsnění SKF v nejrůznějších provedeních s vhodným příslušenstvím

Hydraulická těsnění SKF v nejrůznějších provedeních s vhodným příslušenstvím

Zabraňte průniku hydraulických kapalin pomocí hydraulického těsnění SKF - Exvalos spol.s r.o. Lanškroun Potřebujete mít jistotu, že nikde neucházejí žádné kapaliny? Zadržet hydraulické kapaliny hravě zvládne hydraulické těsnění SKF od firmy Exvalos spol.s r.o. Lanškroun. Hydraulická těsnění SKF Nabídka hydraulických těsnění SKF zahrnuje následující typy těsnění, vhodné pro jednotlivé způsoby použití: - těsnění hydraulických pístů - těsnění pístních tyčí - stírací kroužky - vodicí kroužky a vodicí kluzné pásky. Hydraulické válce rovněž vyžadují statické těsnění včetně O-kroužků a velmi často také opěrné kroužky.


Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Pro přenos dráždivých, nebezpečných tekutin a materiálů se mohou využít speciální gumové hadice. Dodavatelem průmyslových hadic Elaflex je firma MACROFLEX s.r.o. z regionu Zlín. Dodává hadice chemické, farmaceutické, tankovací i víceúčelové univerzální hadice. Sortiment: - chemické, farmaceutické, univerzální hadice - hadice pro chemické látky, rozpouštědla - kompozitní hadice FWS - uiverzální hadice UTD, UTS, UTL - univerzální hadice POLYPAL CLEAN,ELAFLON PLUS FEP, ELAFLON PTFE - tankovací hadice - bez výztužné spirály pro produkty na bázi ropy - s výztužnou spirálou - pro letectví - vysokotlaká hadice pro LPG, propan butan a jiné L.P. plyny - beztlaká hadice GPS pro odvod par - lehká hadice pro gravitační přečerpávání - LTX a LG - speciální hadice - hadice pro horký asfalt - pro horkou vodu a páru.