Rekonštrukcia podláh v objekte FNsP Žilina

Rekonštrukcia podláh v objekte FNsP Žilina

Predmetom zákazky je kompletné zhotovenie podlahových vrstiev podľa špecifikácie minimálnych požiadaviek vrátane demontáže pôvodnej skladby podláh, úpravy jestvujúcich skladieb pôvodných podláh, vyspravenie podláh po vybúraných priečkach a konštrukciách zhotovenie samonivelizačnej stierky, dodávka a montáž podlahoviny na lepidlo, zhotovenie soklov vyťahovaním, dodávka a montáž prechodových profilov. Jednotlivé realizácie budú zadávané postupom podľa zákona o verejnom obstarávaní v rozsahu, min. 25m2 do 200m2
Povaha predpokladaných prác v rámci dynamického nákupného systému tvorí prílohu č. 1 opis predmet zákazky týchto súťažných podkladov. Špecifikácia predmetu zákazky bude uvedená v konkrétnych výzvach.
Veřejná zakázka vložena:
16.09.2022 11:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Zadavatel IČ:
17335825

Kontaktní osoba:
Bc. Barbora Ľachová

Zadavatel telefon:
+421 415 110 876

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnspza.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45432110-8
Kladenie podláh

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Pokud hledáte podlahu, která bude vhodná do provozů jako je chemický, potravinářský, strojírenský nebo textilní průmysl, tak jsou pro vás tou správnou volbou lité epoxidové stěrky, na které se specializuje firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Zabýváme se výrobou průmyslových podlah a aplikací speciálních, hlavně silikátových hmot. Lité epoxidové stěrky - dodáváme jako finální úpravu betonových ploch - tyto lité podlahy jsou vhodné nejen do průmyslových provozů, ale také do laboratoří či skladů. Epoxidová stěrka - epoxidová stěrka Stopox BB-OS - spojovací můstek Stopox nebo epoxidová penetrace - stávající betonový podklad nebo nová betonová deska. Lité epoxidové stěrky vám zajistí vysokou odolnost proti oděru, dobrou přilnavost k podkladu, omyvatelnost a také jsou chemicky odolné.


Rozebíratelné chemicky odolné podlahy podlahový sys­tém - PVC panely

Rozebíratelné chemicky odolné podlahy podlahový sys­tém - PVC panely

Hledáte firmu, která se zabývá opravami podlah? Pak se obraťte na společnost PODLAHY Liška, s.r.o. v Brně, která provádí renovace podlah rozebíratelným podlahovým systémem – PVC panely. Naše firmu se zabývá: - rekonstrukcí a opravou podlahových ploch - dodávkou zátěžových podlahových panelů z PVC a rozebíratelných podlahových systémů Rozebíratelné podlahové systémy jsou ideálním řešením u opravy podlah, které jsou osvědčené ve výrobních a skladových provozech, kde se používá manipulační technika. Také snesou přejezd nákladního automobilu. Panely z PVC vám dodáme i namontujeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Kvalitní strojně hlazené betonové podlahy pro podlahové vytápění

Kvalitní strojně hlazené betonové podlahy pro podlahové vytápění

Uvažujete o instalaci podlahového vytápění do vašeho rodinného domu nebo firmy a hledáte firmu, která realizuje pokládku strojně hlazených betonových podlah? Právě firma MH Beton provádí strojní pokládání betonových podlah s jejich následným vyhlazením. Připravujeme strojně hlazené betonové podlahy, na které lze následně instalovat podlahové topení. Vytváříme rovné podlahy s dlouhou životností. Zakázky realizujeme v rámci celé České republiky.


Renovace starých, zničených podlah v bytových interiérech od profesionálů

Renovace starých, zničených podlah v bytových interiérech od profesionálů

Chcete vyměnit starou podlahu za novou? Kompletní podlahářský servis vám poskytne v okolí Vysočiny firma Podlahy Pavel Kasal se sídlem ve Žďáru nad Sázavou. Vyberte si podlahu podle svého gusta. Máme širokou škálu materiálů i designů. Montujeme podlahy všeho druhu (vinylové, PVC, QUICK-STEP lamino, dřevěné, plovoucí, korkové), ale také linolea, kusové a zátěžové koberce, zkrátka cokoliv budete chtít. Provádíme související podlahářské práce, jako je nivelování, stěrkování a broušení. Klademe vysoký důraz na efektivitu prováděných prací, stejně tak dbáme na použití kvalitních materiálů, aby vám podlaha sloužila co nejlépe. Ozvěte se a my vám pomůžeme změnit domov!


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Neváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu! Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu. Vyrovnáme nerovnosti, podlahy zatmelíme a zajistíme dodej podlahových a obkladových panelů CLICK BOARD s finální povrchovou úpravou. Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejna, v naší nabídce naleznete plovoucí laminátové a dřevěné, vinylové, korkové, vodivé( elektrostatické) podlahy, dále podlahy z PVC (lino, linoleum), koberce a pomocný materiál. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kojeticích na Moravě, cca 11 km od Třebíče. Kompletní nabídku služeb podlahářství a podlahových krytin naleznete na webových stránkách.


Litá betonová podlaha pro novostavbu a rekonstrukce RD - dokonale rovná a rychle zhotovená

Litá betonová podlaha pro novostavbu a rekonstrukce RD - dokonale rovná a rychle zhotovená

Jednoduché, rychlé a kvalitní řešení podlah představuje strojně hlazený beton. Dokonale rovné a rychle zhotovené lité betonové podlahy pro novostavby a rekonstrukce v rámci celé České republiky realizuje firma MH Beton z Širokého Dolu u Poličky. Litá betonová podlaha je vhodná pro novostavby a rekonstrukce RD, ale také pro podlahové topení. Je dokonale rovná, beze spár a bez vzduchových bublin, je odolná a má dlouhou životnost. Zabýváme se betonáží novostaveb, bytových domů i rekonstrukcí stávajících podlah po celé ČR. Naše lité betonové podlahy představují rychlé řešení pro stavbu i rekonstrukci. V případě dotazů nás kontaktujte.