Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026

Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026

Predmetom zákazky je realizácia služieb ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch takým spôsobom a v takom rozsahu, aby sa uchovala ich biologická diverzita, odolnosť, produkčná a obnovná schopnosť, životnosť a schopnosť plniť funkcie lesov. Ide o diferencované hospodárenie v lesoch, pri ktorom sa zohľadňujú rozmanité prírodné, porastové, hospodárske, ekonomické a spoločenské podmienky a požiadavky uplatnené pri vyhotovení a realizácií programu starostlivosti o lesy a postupy podľa osobitných predpisov pri odstraňovaní následkov mimoriadnych okolností a nepredvídaných škôd na lesoch.
Opis predmetu zákazky je pre všetky časti (pre časť 1- VC1 Zubenské, pre časť 2 - VC3 Jablonka, pre časť 3- VC3 Iľovnica, pre časť 4- VC4 Jabloň, pre časť 5- VC5 Veské, pre časť 6- VC6 Krosná, pre časť 7- VC7 Brestov, pre časť 8- VC8 Hubková, pre časť 9 -VC9 Kamenica, pre časť 10-VC10 Píla, pre časť 11- VC11Čabiny, pre časť12- VC12 Magura, pre časť 13- VC13 Svetlice, pre časť 14-VC14 Výrava, pre časť 15-VC15 Ňagov, pre časť 16-VC16 Danová, pre časť 17-VC17 Remetské Hámre sever, pre časť 18-VC18 Remetské Hámre juh, pre časť 19-VC19 Bačkov, pre časť 20-VC20 Dargov, pre časť 21-VC21 Veľaty, pre časť 22-VC22 Bodrog, pre časť 23-VC23 Strážske, pre časť 24-VC24 Ubľa, pre časť 25-VC25 Porúbka, pre časť 26-VC26 Potašňa, pre časť 27-VC27 Korunková, pre časť 28-VC28 Repejov, pre časť 29-VC29 Havaj, pre časť 30-VC30 Poľana, pre časť 31-VC31 Jablonovec, pre časť 32-VC32 Rybník, pre časť 33-VC33 Potočky, pre časť 34-VC34 Pakostov, pre časť 35-VC35 Vlčie, pre časť 36-VC36 Hučok, pre časť 37-VC37 Karná, pre časť 38-VC38 Ohradzany, pre časť 39-VC39 Petrovec, pre časť 40-VC40 Dubová, pre časť 41-VC41 Šimonka, pre časť 42-VC42 Laš, pre časť 43-VC43 Lipová, pre časť 44-VC44 Makovica, pre časť 45-VC45 Diel, pre časť 46-VC46 Vyžnik, pre časť 47-VC47 Oľšava, pre časť 48VC 48 Obora, pre časť 49-VC49 Ciganov, pre časť 50-VC51 Domaša, pre časť 51-VC51 Inoc ) rovnaký.

Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2022 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.10.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. Igor Nemec

Zadavatel telefon:
+421 918 333 822

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77211000-2
Služby súvisiace s ťažbou dreva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Těžba dřeva Sokolov – kvalitní řezivo na míru za výhodné ceny

Těžba dřeva Sokolov – kvalitní řezivo na míru za výhodné ceny

Potřebujete vyrobit prkna, latě nebo trámy přesně na míru? Přemýšlíte o nové pergole, zahradním nábytku nebo prostě jen potřebujete palivové dřevo na blížící se zimní sezónu? Tohle všechno, a ještě mnohem víc vám nabízí naše společnost DREMOT, která se nachází u Sokolova. Poskytujeme kvalitní služby za výhodné ceny, dopravíme vám dřevo kamkoliv budete potřebovat, a ještě vám ho i vyložíme. Máme bohaté zkušenosti a snažíme se, aby zákazník od nás odcházel vždy spokojený. Nevěříte? Přesvědčte se sami a ozvěte se nám na telefonním čísle +420 702 026 484.


Komplexní služby v lesnictví, dřevařství, lesnické inženýrství, lesní práce, těžba dřeva

Komplexní služby v lesnictví, dřevařství, lesnické inženýrství, lesní práce, těžba dřeva

Hledáte spolehlivou společnost na lesnické práce, těžbu dřeva, štěpkování, lesní údržbové práce či jiné práce spojené s lesnictvím, dřevařstvím a lesnickým inženýrstvím? Neváhejte se obrátit na diplomovaného odborníka Ing. Radka Linka, který je držitelem profesních certifikací v oboru lesnictví, dřevařství, lesnické inženýrství a prací s nimi spojených. Služby: - oplocení lesních kultur - úklid a pálení klestu - zalesňování výsadbou - prořezávky, probírky, vyžínání - odstranění škodících dřevin - chemické ochranné nátěry - kácení (běžné, rizikové, výškové) - frézování pařezů - těžba dřeva, štípání a štěpkování - prodej dřeva - lesní údržbové práce - poradenství v oboru lesnictví. Firma působí především v Královehradeckém kraji, ale lze se domluvit i na jiné lokalitě.


Lesnické služby pro obce i občany, kácení stromů, prodej palivového dřeva

Lesnické služby pro obce i občany, kácení stromů, prodej palivového dřeva

Hledáte odborníka, který by se postaral o veškerou zeleň u Vás na zahradě či na ulici? Jan Stuchlík - Lesnická činnost je menší firma z Háje ve Slezsku, která svým zákazníkům poskytuje širokou škálu lesnických služeb od kácení stromů až po prodej palivového dřeva. Zaměřujeme se na veškeré práce týkající se okolní zeleně, tedy na její údržbu včetně rizikového kácení stromů poblíž elektrického vedení nebo cest. Důležitou součástí našich činností jsou lesnické služby, kdy vlastníkům lesů pomáháme s pěstováním lesa, prořezávkami i těžbou a odkupem vytěženého dříví. Zakládáme si na profesionálním a poctivém přístupu k práci za dodržování všech bezpečnostních předpisů. Naše služby poskytujeme nejen občanům, ale také obcím.


Lesnické a arboristické práce, Olomoucký kraj, těžba a přibližování dřeva, palivové dříví, rizikové kácení stromů

Lesnické a arboristické práce, Olomoucký kraj, těžba a přibližování dřeva, palivové dříví, rizikové kácení stromů

Společnost LesArbo se zabývá komplexními lesnickými a arboristickými pracemi v Olomouckém kraji. V rámci lesnických prací provádíme těžbu a přibližování dřeva, a to buď vlastními silami nebo službami smluvních partnerů. Nabízíme palivové dříví, které dodáváme štípané, rovnané nebo sypané. Dříví vykupujeme a následně zpracováváme. Dále provádíme rizikové kácení stromů v obcích a městech za pomocí lanové techniky, popř. plošiny. Disponujeme také mobilní pásovou pilu s vlastním naftovým agregátem, pomocí které zpracováváme kulatinu na trámy, desky, prkna i latě.


Těžba dřeva Mladá Boleslav - precizní plnění zakázky

Těžba dřeva Mladá Boleslav - precizní plnění zakázky

Těžbou dřeva označovanou také jako "sklizní" se zabýváme od roku 1992 a je to naše hlavní činnost. Naše firma má seriózní jednání, na prvním místě je pro nás plnění zakázek a včasné platby. Máme všechna oprávnění k vykonávání našich služeb a zákazníkovi kromě těžby dřeva samozřejmě zajistíme i dopravu. Můžeme Vám také nabídnout prodej dřeva a pěstební činnost. Neváhejte se nám ozvat na ústředí společnosti.


Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Firma Svadbales se sídlem v Pacově v okrese Pelhřimov nabízí veškeré lesnické služby. Součástí naší činnosti je těžba a přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, výkup veškeré dřevní hmoty a nákladní přeprava dřeva i jiných materiálů. Provádíme ruční nebo strojní těžbu dřeva. V případě potřeby se obě metody kombinují. Pro přibližování dřeva jsme vybaveni UKT traktorem s navijákem a vyvážecí traktorovou soupravou. Nabízíme tvrdé i měkké štípané palivové dřevo ve formě konečného produktu (naštípané, nařezané) a také dopravu kulatiny, štípaného palivového dřeva a sypkých materiálů.