Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce. Jedná se o vyhotovení hrubé omítky, stěrky s perlinkou a fajnové na fasádě RD v obci Loučka u Litovle PSČ 78322. Jedná se o smíšené zdivo - vepřák, cihla, kámen. Plocha cca 90m2. Nutnost lešení. Prosím o zaslání nabídky za práci a materiál. Případně o sjednání osobní prohlídky. Realizace co nejdříve, nejpozději do konce září. Děkuji za Vaši reakci.
Poptávka byla vložena dne:
04.08.2022 12:39

Platnost poptávky:
04.09.2022 12:33

Kontaktní osoba:
Ondřej Beil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 797 068

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stěrková omítka místo štuků - hladký a rovný povrch stěn, funkční a ekonomické řešení

Stěrková omítka místo štuků - hladký a rovný povrch stěn, funkční a ekonomické řešení

Je pro Vás ideální představa krásná hladká omítka bez oděrek ? Stěrková omítka je v dnešní době vysoce praktické a funkční řešení. Její největší výhoda spočívá v tom, že se dájí jednoduše zatmelit jakékoliv poruchy, praskliny či nerovnosti a také tento způsob můžete využít pro celkovou novostavbu omítky nebo jen při její rekonstrukci. Na rozdíl od štukovém povrchu na stěrkové omítce vynikne daleko lépe barva a barevný odstín, který si zvolíte a zároveň díky dokonale hladkému povrchu Vám pod zakrývací pásku nepodleje ani kousek barvy. Stěrkové omítky se aktuálně ve stavebnictví považují za prestižní finální povrch, který je vysoce funkční a zároveň ekonomicky výhodný. Jedná se o praktické a vysoce estetické řešení pro dokonale hladkou a finální úpravu Vašich zdí. - dokonale hladký povrch - snadná opravitelnost povrchů - praktický a jednotný nátěr


Zednictví, stavitelství - půdní vestavby, hrubé stavby, zateplení domu v okolí Třebíče

Zednictví, stavitelství - půdní vestavby, hrubé stavby, zateplení domu v okolí Třebíče

Plánujete začít s hrubou stavbou domu, nebo chcete řešit půdní vestavbu či zateplení domu? Zakázky v rámci regionu Třebíč přijímá firma Jaromír Vyhnálek, která již 25 let působí v oboru zednictví, stavitelství. V souvislosti s výstavbou domů, realizací hrubé stavby řešíme zemní a výkopové práce. Provádíme veškeré stavební a zednické práce: - zateplení fasády na domě - zateplení podkroví - půdní vestavby - sádrokartonářské práce - rekonstrukce koupelny, bytového jádra. Zajistíme také klempířské a tesařské práce, instalatérské práce.


Anhydritové podlahy s rychlou realizací, za nízké ceny - odborná pokládka izolantu

Anhydritové podlahy s rychlou realizací, za nízké ceny - odborná pokládka izolantu

Jsme společnost Zednictví Jeneš, s.r.o. a v okolí Brna realizujeme anhydritové podlahy za příjemné nízké ceny. Nechcete dlouho čekat, až bude Vaše podlaha opravdu připravená? Nechte si od nás položit anhydritovou podlahu a nebudete litovat. Pochozí bude již za 1-2 dny a zatížení na 50 % je možné po 5 dnech. Mezi výhody tak jednoznačně patří rychlá realizace, která však neubírá na potřebné odolnosti a kvalitě. Za zmínku stojí také minimální tepelné ztráty a vlastnosti, které zabraňují tvoření nežádoucích dilatačních spár nebo prasklin. Jsme připraveni Vám se vším kdykoliv poradit a pomoci s přípravou a pokládkou izolantu.


Sádrové, štukové vnitřní strojní omítky - omítání stěn, stropů v rodinných, bytových domech

Sádrové, štukové vnitřní strojní omítky - omítání stěn, stropů v rodinných, bytových domech

Strojní omítky jsou ideální při omítání stěn a stropů při rekonstrukci domu i v novostavbách. V regionu Zlínský, Olomoucký i Jihomoravský kraj přijímá zakázky pan Alfréd Popek, který se na vnitřní strojní omítky specializuje řadu let a realizace má jak na rodinných tak bytových domech. Díky použitým kvalitním materiálům ProfiBaustoffe jsou výsledné zdi hladké a bez nerovností. Zhotovení standardní zakázky zabere zhruba 5–7 dní dle rozsahu prací. Oproti běžnému ručnímu omítání docílíme úspory nákladů jak na míchání a dopravě omítkových směs tak díky minimálním materiálovým ztrátám. Vnitřní strojní omítky: - sádrové - jednovstvé, kletované hladké - štukové - dvouvrstvé.


Zhotovení, realizace strojních omítek u rodinných, bytových domů

Zhotovení, realizace strojních omítek u rodinných, bytových domů

Rychlost realizace vnějších i vnitřních omítek je zásadní při výběru stavební firmy, které svěříte realizaci. V lokalitě Zlínský kraj i Jihomoravský a Olomoucký kraj se neváhejte obrátit na firmu Alfréd Popek z Uherského Ostrohu. Zaměřujeme se na strojní omítky u rodinných, bytových domů. Zhotovení strojních omítek je rychlé, levné a dokonalejší než ruční omítání, i u velkých ploch práce probíhají opravdu rychle, což ocení každý zákazník. Vnější strojní omítky: - štukové - základem je jádrová omítka, na tu se nanáší štuk. Vnitřní strojní omítky: - sádrové - jednovstvé a štukové - dvouvrstvé.


Položení zámkové dlažby na chodníky či příjezdové cesty, přadlažba chodníků

Položení zámkové dlažby na chodníky či příjezdové cesty, přadlažba chodníků

Líbila by se Vám u domu zámková dlažba? Oceňujete její jednoduchost a eleganci? Potřebujete předláždit chodník? Hledáte stavební firmu, která má zkušenosti s položením zámkové dlažby? Oslovte firmu Jaromíra Vyhnálka specializující se na stavební a zednické práce na Třebíčském okrese, tedy převážně v okolí Jemnice a Dačic. S pokládkou zámkové dlažby, stavbou i předlažbou chodníků máme dlouholeté a bohaté zkušenosti. Zámková dlažba je praktická a velmi oblíbená pro stavbu chodníků, příjezdových cest nebo stání na auta. Zvolit můžete elegantní šedou variantu bez vzoru, nebo i různé barevné variace a je možné z jednotlivých kostek vytvořit na přání zákazníka zajímavé vzory. Naše firma se dále zaměřuje na zateplení fasád, zemní a výkopové práce, stavbu plotů, rekonstrukci koupelen a pokud budete potřebovat, není pro nás problém zajistit i dopravu drtě, písku nebo betonu. Realizujeme i hrubé stavby. Neváhejte a obraťte se na nás v případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich služeb. U nás máte jistotu dobře odvedené práce.