Nástupová souprava

Nástupová souprava

Dodání personalizované nástupové soupravy pro sportovce organizace dle přiložené zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 10:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 750 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Zadavatel IČ:
71154639

Zadavatel ulice:
Sámova 677/3

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Matějka

Zadavatel telefon:
+420 777 060 420

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vsc.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18412000-0
Sportovní oděvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej sportovního značkového oblečení a vybavení Praha - prodejna a eshop

Prodej sportovního značkového oblečení a vybavení Praha - prodejna a eshop

Všichni milovníci sportu jistě vědí, že k tomu správnému požitku a radosti z pohybu patří také kvalitní sportovní vybavení a značkové funkční oblečení. Podniková prodejna a eshop PROSPORT PRAHA s.r.o. prodává tento sortiment od mnoha světových značek. Pořídíte u nás kompletní outdoorové vybavení od spacích pytlů, matrací, stanů, oblečení včetně vyhřívaného, boty, hole batohy, tašky, lyže, kempingové nádobí, údržbové sady a materiály pro opravu a jiné drobnosti, které se Vám mohou při sportu hodit. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, ochotný personál z PROSPORT PRAHA s.r.o. Vám ochotně poskytne veškeré informace o výrobcích a pomůže s výběrem.


Výroba a prodej hokejových dresů – kvalita používané i v Norsku a Švédsku

Výroba a prodej hokejových dresů – kvalita používané i v Norsku a Švédsku

Jste nováčkem v hokejovém týmu a chcete si pořídit dres nebo Váš tým zvažuje změnu image? V tom případě se obraťte na společnost Boháček-sport.cz s.r.o. vyrábějící dresy, které uvidíte v Norsku i ve Švédsku. Společnost Boháček-sport.cz s.r.o. se kromě výroby dresů postará i o hokejové vybavení. Jedná se například o betony, chrániče holení a loktů, kalhoty a hokejové návleky. Pořiďte si kvalitní hokejové dresy a vybavení ještě dnes a kontaktujte nás!


Outdoorové vybavení prodej Praha – široký výběr mnoha značek

Outdoorové vybavení prodej Praha – široký výběr mnoha značek

Sháníte kvalitní outdoorové vybavení? Pak Vás jistě potěší nabídka společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o. V podnikové prodejně nebo na eshopu naleznete široký výběr mnoha značek. Outdoorové vybavení z naší Vám umožní dlouhý pobyt v přírodě i v ne zrovna příznivých podmínkách. Nabízíme kvalitní spacáky, stany, matrace, dámské i pánské funkční oblečení, včetně vyhřívaných doplňků. Samozřejmě u nás naleznete také nejrůznější batohy a turistické doplňky. Pro zážitek z pobytu v přírodě nezapomeňte a vhodné outdoorové vybavení od společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o.


Outdoorová prodejna a e-shop Ostrava – velký výběr kvalitních materiálů pro různé sporty

Outdoorová prodejna a e-shop Ostrava – velký výběr kvalitních materiálů pro různé sporty

Protože sami milujeme pohyb, veškeré naše produkty testujeme, a proto vám můžeme nabídnout zkušenosti s danými výrobky a vybrat tak nejvhodnější vybaveni právě pro vás. V našem e-shopu i prodejně naleznete spacáky, stany, karimatky, vybavení pro horolezce, přilby a chrániče, oblečení, obuv a nechybí ani potravinové doplňky. Mezi naše české významné partnery patří například Warmpeace, Directalpine, Silvini a mezi zahraniční Craft, Kari Traa, Coleman&Campingaz a mnoho dalších. Víme, že konkurence je velká, ale u nás uděláme maximum, aby zákazník odcházel vždy spokojený. Zastavte se u nás v Ostravě, spolu najdeme to nejlepší řešení.


Výroba sportovního oblečení a fun produktů Svitavy, pánské, dámské, dětské, sublimační tisk, 100 % kvalita tisku

Výroba sportovního oblečení a fun produktů Svitavy, pánské, dámské, dětské, sublimační tisk, 100 % kvalita tisku

Česká společnost OMNIASPORT s.r.o. se sídlem ve Svitavách se již od roku 2017 zabývá výrobou sportovního oblečení a fun produktů na bázi sublimačního tisku. Naše firma navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby ve Svitavách a využívá tak umu svitavských švadlen a odborníků z textilního průmyslu. Součástí našeho sortimentu je sportovní oblečení, boty a doplňky - dámské, pánské a dětské. Naše produkty vyrábíme pomocí sublimačního tisku, což je nejkvalitnější způsob tisku na textil. Nelze ho snadno seprat ani odstranit za běžných podmínek. SUBLIMACE = zabarvení sublimačních vláken materiálu, což zaručuje 100 % kvalitu tisku.


Zakázková výroba šál a čepic pro sportovní fanoušky od českého výrobce

Zakázková výroba šál a čepic pro sportovní fanoušky od českého výrobce

Jste fanouškem hokeje nebo fotbalu a chcete si pořídit čepici či šálu vašeho oblíbeného klubu? Pak se obraťte na společnost PLETEX, která vám vyrobí fanouškovské předměty dle vašeho přání. Naše firma se zabývá výrobou pletených čepic, šálů, rukavic, čelenek a nákrčníků. Rádi pro vás vyrobíme čepici či šálu přesně dle vašich požadavků. Na základě vašich podkladů, jak má čepice či šála vypadat, vám navrhneme nejlepší řešení. Zašleme vám grafický návrh, a pokud vám bude vyhovovat, můžeme spustit výrobu. Čepice a šály vyrábíme jen z velmi kvalitních certifikovaných materiálů. Čepice mají podšívku z microfleece, případně z funkčního polypropylenového vlákna Polycolon od renomovaného výrobce. Čepice vám můžeme opatřit také přízovou bambulí všech možných barev a velikostí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.