Rekonštrukcia objektu Biovetská 36, Nitra

Rekonštrukcia objektu Biovetská 36, Nitra

Zhotovenie diela Rekonštrukcia objektu Biovetská 36, Nitra v rozsahu Prílohy súťažných podkladov a výzvy na predkladanie ponúk č. 5 PD zadanie:
v rozsahu:

Objekt je situovaný v meste Nitra v časti Dolné Krškany, v katastrálnom území Dolné Krškany, č. parcely 748/ 19, 22, 85, 86, 87 s jestvujúcimi prípojkami z miestnej komunikácie- Biovetská ulica.

Rozsah stavby:
SO 01- Rekonštrukcia dvoj domu
SO 02- Čelné oplotenie
SO 03- Spevnené plochy
SO 04- Oplotenie celého objektu

Stavebné objekty
SO 01 Rekonštrukcia dvoj domu
-parc. č. 748/22, 748/19, katastrálne územie Dolné Krškany

-rekonštrukcia existujúceho stavu, s pripojením objektov cez nosné murivo medzi obytnými budovami vybúraním otvoru na I. NP.
-výmena zriaďovacích predmetov pre časť kuchyňa, kúpeĽňa, WC
-výmena okien za nové platové s izolačným trojsklom + (vybúranie a zväčšenie otvorov smerom na terasu a zamurovanie otvorov garážovej brány v 1 PP. a zmenené na dverný a okenný otvor).

Účelom navrhovanej opravy a údržby je získanie nových možností kvalitného bývania podľa predpísaných noriem pre účely zariadenia núdzového bývania max 15 osôb (v piatich samostatných izbách, na každé dve izby pripadne jedna kúpeľňa s WC a jedna kuchyňa)
Objekt bude vybavený spoločenskou miestnosťou, priestorom pre uloženie šatstva, obuvi, kuchyňou, jedálňou, priestormi pre pranie osobnej bielizne, kanceláriou a sociálnymi priestormi pre zamestnancov a skladmi.
Vedľa objektu je jestvujúci otvorený prístrešok (ktorý bude uzatvorený a bude slúžiť pre odkladanie bicyklov a záhradnej techniky)
Rekonštrukcia zdravotechniky, elektroinštalácie a plynového kúrenia (demontáž pôvodného zariadenia, nahradenie novými zariadeniami)

SO 02 Čelné oplotenie
-parc. č. 748/86, 748/85 katastrálne územie Dolné Krškany
-nové čelné oplotenie pozemku bude v pravej časti zbúrané a vybudované nové murované s výškou 1800 mm, bude zabezpečené kamerovým systémom, elektronickým vrátnikom a osvetlením, navrhnuté je rozšírenie existujúcich brán na 4500 mm.

SO 03 Spevnené plochy
-parc. č. 748/86, 748/85 katastrálne územie Dolné Krškany
-na pozemku sa dobuduje: 2x parkovacie státie na ľavej strane, 3x parkovacie státie na pravej strane, bezbariérové vstupy v prednej časti objektu, spevnené plochy v zadnej časti objektu pre vonkajšie aktivity (detské hracie ihrisko)

SO 04 Oplotenie celého objektu
-parc. č. 748/86, 748/85 katastrálne územie Dolné Krškany
-nové olotenie okolo celého pozemku je navrhnuté ako metrážové po
Veřejná zakázka vložena:
22.07.2022 07:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nitra

Zadavatel IČ:
00308307

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Daniš

Zadavatel telefon:
+421 376 502 270


Zadavatel web:
http://www.nitra.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211300-2
Stavebné práce na domoch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Budete stavět nový dům a máte trable s výběrem stavební společnosti? Hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí? Spojte se s námi se spolehlivým dodavatelem stavebních prací, který je na trhu již 30 let. Ve výčtu nabízených služeb najdete vše spojené se stavbou ať už rodinného domů, průmyslového objektu nebo s rekonstrukcí bytových jednotek. Tvoříme krásné exteriéry a ještě krásnější interiéry. Za tři desítky let existence máme spousty zkušeností a ty nejlepší reference. Chcete tedy stavět v klidu bez žádných problémů. Zvolte si nás, v Havax a.s. Najdete nás v Liberci, na ulici Ruprechtická. Je zde možnost se spojit i přes e-mail nebo telefon a následně si domluvit osobní setkání.


Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Uvažujete o zateplení fasády? Chcete ochránit Váš dům před nepříznivými vlivy počasí a zároveň chcete snížit náklady na vytápění a ohřev vody? Zateplení domů a fasád zajišťuje v okolí Jemnice a Dačic stavební firma Jaromír Vyhnálek, která sídlí v Jemnici. Zateplením fasády vašeho domu bude Váš dům nejen chráněn před nepříznivými vlivy počasí, ale také navíc ušetříte značný finanční obnos díky snížení nákladů na vytápění a ohřev vody. Zateplením fasády navíc Váš dům získá moderní vzhled a bude minimalizováno pronikání množství hluku z vnějšího prostředí.


Výstavba rodinných domů na klíč a zateplování fasád a výměna oken od Stavitelství Khýr s.r.o.

Výstavba rodinných domů na klíč a zateplování fasád a výměna oken od Stavitelství Khýr s.r.o.

Hledáte firmu, která Vám pomůže k Vašemu vysněnému domovu? Pak se můžete obrátit na společnost Stavitelství Khýr s.r.o. z Ostravy - Heřmanic, která nabízí stavitelské a terénní práce. Postavit dům není jen tak, chce to zkušenost a potřebnou techniku. Pokud se do toho nechcete pouštět sami, není nic snazšího než vyhledat stavební firmu. Stavitelství Khýr s.r.o. Vám pomůže: - s výstavbou na klíč - novostavbou - nebo stavbou na Vašem vlastním pozemku Pokud však už domeček máte a potřebujete pomoct se zateplením nebo rekonstrukcí, i zde jsou tady pro Vás. Zateplit fasádu a vyměnit okna na zimu. A pak už si jen užívat ušetřených peněz za výdaje na topení. Mezi další práce společnosti pak patří: - terénní úpravy - výkopy - elektroinstalace - projekční práce a vizualizace rodinných domů Tak se nebojte začít stavět, když budete mít po ruce odborníky ze Stavitelství Khýr s.r.o. z Ostravy Heřmanic.


Rekonstrukce i výstavba nových domů, bytů a průmyslových objektů od REKO a.s.

Rekonstrukce i výstavba nových domů, bytů a průmyslových objektů od REKO a.s.

Společnost, která se nebojí velkých výzev, ale i menší projekty jsou pro ni důležité. To je stavební společnost REKO a.s., kterou naleznete v Brně. Společnost REKO a.s. je stavení společností, která pro Vás realizuje rekonstrukce i nové stavby, ať už se jedná o bytové domy, residence, vily, budovy pro veřejnost, jako jsou školy či průmyslové objekty. Díky školenému a profesionálnímu týmu pracovníků, výkonnému managementu a svému vlastnímu vybavení jsou její dodávky staveb rychlé a precizní. V další oblasti podnikání se pak společnost REKO a.s. věnuje: - developerské činnosti - dodávkám elektřiny pro soukromé odběratele i firmy Společnost REKO a.s. funguje na českém trhu již přes 30 let a ráda i pro Vás vyřeší a postaví Váš projekt.


Stavební společnost JUMAR s.r.o. Praha 9 - silný partner pro vaše bydlení

Stavební společnost JUMAR s.r.o. Praha 9 - silný partner pro vaše bydlení

Naše společnost JUMAR s.r.o., je s vámi již od roku 1999. Nabízíme kvalitní, pohledné a inovativní stavby. Máme zkušenosti s výstavbou a komplexní revitalizací bytových domů na klíč a dílčí stavební rekonstrukcí. V kolektivu naší firmy najdete odborníky, kteří vám zajistí kompletní servis včetně realizace stavby a kolaudaci. Chceme, aby každý náš zákazník byl spokojený, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Snažíme se splnit každé přání, pracujeme s největší pečlivostí a přesně dodržujeme domluvené termíny. Pokud vás zaujala naše nabídka napište nám a my se vám obratem ozveme zpět. Nebo náš rovnou kontaktujte na telefonním čísle +420 735 190 390.


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.