Koksové palivo, Rakousko

Koksové palivo, Rakousko

Pocházím z Rakouska a měl bych zájem o koupi koksového paliva. V minulosti jsem palivový koks kupoval u nás v obchodech v 30kg pytlích, ale rád bych ho koupil u vás.

Nabízíte i zákazníkům v Rakousku?
Dá se to koupit i v pytlích?
Kolik by stál pytel koksového paliva?
Doručujete do Rakouska nebo mohu přijet s přívěsem za auto?
Děkuji za Vaši odpověď!
S pozdravem
Wolfgang Tauschek

Původní znění:
Anfrage
Ich komme aus Österreich und hätte interesse den Brennstoff Koks zu kaufen. Ich habe in der Vergangenheit den Brennstoff Koks bei uns im Handel in 30kg Säcken gekauft würde das aber gerne bei euch kaufen.

Bieten Sie dies auch für Kunden in Österreich an?
Könnte man das auch in Säcke kaufen?
Was würde ein Sack des Brennstoffes Koks kosten?
Liefern Sie nach Österreich oder könnte ich mit einem PKW Anhänger vorbeikommen?
Vielen Dank für Ihre Antwort!
LG
Wolfgang Tauschek
Poptávka byla vložena dne:
22.07.2022 11:58

Platnost poptávky:
22.10.2022 10:01

Kontaktní osoba:
Tauschek Wolfgang

Kontaktní email:

Telefon:
+430 650 686 017

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní grilovací brigety s dlouhou hořlavostí, ideální pro uzavřené grily

Kvalitní grilovací brigety s dlouhou hořlavostí, ideální pro uzavřené grily

Milujete grilování masa i zeleniny a sháníte kvalitní brikety, aby jste si tento čas co nejvíce zpříjemnili? Pak Vás jistě potěší brikety na grilování Dauerbrenner, které prodává společnost EMTB Trade s.r.o. na pobočce v Brně a na e-shopu. Díky dlouhé výhřevnosti jsou vhodné i do gastro provozů a restaurací. Naše brikety Vás překvapí nejen svou kvalitou, dlouhou výhřevností, doba grilování je až 4 hodiny, ale i tím, že zajistí stejnoměrné rozložení tepla na grilu a také tím, že nepropadají spálené roštem. Ideální jsou především do uzavřených grilů. Vyrobeny jsou z uhlíku a jejich zdravotní nezávadnost zaručuje přidání bramborového nebo kukuřičného škrobu. Také mají certifikát z německé zkušebny.


Kvalitní palivové brikety, pelety - udělejte si zásoby na zimu, prodej

Kvalitní palivové brikety, pelety - udělejte si zásoby na zimu, prodej

Máte dostatek paliva na zimu? Pokud ne, pak si ho včas udělejte. Kvalitní palivové brikety, pelety seženete ve firmě PROŘEZ spol. s r.o. v Prostějově. Brikety jsou jako palivo výhodné po všech stránkách. Mají velkou výhřevnost, jsou levné, snadno se skladují a jsou vhodné pro všechny typy kotlů na tuhá paliva. Brikety jsou navíc snadno recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Našim zákazníkům vždy zajistíme kvalitní palivové brikety, pelety.


Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Hledáte velkoobchodního dodavatele s profesionálním přístupem pro uhelné sklady a firmy? Pak brněnská pobočka společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava je skvělá volba – vyzkoušejte! Nabízený sortiment: - hnědé uhlí – bílinské/ledvické uhlí, mostecké, - černé uhlí – uhlí OKD, polské uhlí, ruské uhlí, - hnědouhelné brikety Heizprofi (Union) – volně ložené a balené, - hnědouhelné brikety Rekord – volně ložené a balené, - koks – OKK, Arcelor Mittal, polské koksy, - antracit, - lignit, - další druhy pevných paliv dle vašich požadavků a nabídky. Jedná se o dodávky jak tříděného, tak i energetického uhlí. Dodávka paliv je zabezpečována včetně případné dopravy, a to jak vlastními kamiony, tak kamiony spolupracujících dopravních firem a spedic. Samozřejmostí je i dodávka po železnici jak jednotlivými vagony, tak i ucelenými vlaky. Odborné poradenství při výběru vhodných druhů pevných paliv včetně dodávek paliv v dohodnutých termínech je prioritou! Neváhejte a kontaktujte brněnskou pobočku společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava.


Páblovi - prodej koksu, uhlí Jaroměř, kovošrot Dvůr Králové

Páblovi - prodej koksu, uhlí Jaroměř, kovošrot Dvůr Králové

PÁBLOVI - uhelné sklady a kovošrot Jaroměř nabízejí: - černé uhlí - hnědé uhlí - koks - palivové dřevo - prodej písku říčního i kopaného - výkup šrotu, barevných kovů i výkup papíru Uhlí dovážíme na místo, včetně složení pásem, čerstvost uhlí zajišťujeme pravidelným naskladňováním po menším množství, aby nedošlo ke ztrátě kvality z důvodu dlouhodobého skladování. V případě výkupu kovového šrotu zajistíme naložení včetně odvozu. Naše služby využívají zákazníci nejen z Jaroměře, ale i ze Dvora Králové nad Labem, Náchoda a Hradce Králové.


Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Chcete si udělat zásoby palivového dřeva? Naše firma WOOD RAKUŠAN vyrábí a prodává palivové dřevo měkké a tvrdé v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50cm(popřípadě 1m). Z měkkého palivového dřeva nabízíme smrk a borovice, z tvrdého pak buk, dub, břízu, jasan a akát. Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(tj. krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs(jeden prostorový metr sypaný) Palivového dřevo o délce 1m prodáváme jako skládaný metr(tj. krychle o straně 1m vyskládána metrovými poleny). = 1 PRMr(jeden prostorový metr rovnaný). Při odběru 8 PRMs je doprava do 20 km zdarma (za další kilometr navíc účtujeme 17 Kč), při odběru menšího množství se účtuje 17kč/km. Naše produkty jsou dostupny zákazníkům nejen z kraje Vysočina, ale i z kraje Jihomoravského. Kompletní nabídku truhlářského řeziva a ceník paliv naleznete na webových stránkách.


Uhelné sklady, černé a hnědé uhlí, koks, uhelné brikety, písek, drtě, kačírek

Uhelné sklady, černé a hnědé uhlí, koks, uhelné brikety, písek, drtě, kačírek

Sháníte kvalitní uhlí, uhelné brikety, písek nebo štěrk? To a mnoho dalšího naleznete v nabídce společnosti UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o se sídlem ve Voticích v okrese Benešov, kde se nachází první uhelný sklad. Druhý sklad naleznete ve Svinkách - Vlastiboři v okrese Tábor. Naše materiály dodáváme po celé České republice, ale soustředíme se především na Středočeský kraj, Jihočeský kraj a Prahu. Prodej: - černé, hnědé uhlí - koks - uhelné brikety - písek - drcené kamenivo (drť, štěrk) - kačírek. Samozřejmostí je skládání uhlí a dalších sypkých materiálů dopravníkem u zákazníka. Naší prioritou je poskytování kvalitních služeb a spokojenost zákazníka. Jsme profesionálové ve svém oboru a rádi Vám poskytneme odborné poradenství.