Dodávky aktivního uhlí pro o. z. ODRA
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky práškového aktivního uhlí (dále také „AU“) pro čistírnu lagunových vod v areálu „Laguny OSTRAMO“ včetně dopravy AU do místa plnění a jeho přemístění do sila.
Poptávám černé uhlí
Poptávám černé uhlí. Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte ještě na skladě černé uhlí, za kolik a zda byste byli schopní a ochotní nám popřípadě cca 40 q dovézt do Broumova ... dejte prosím vědět Děkuji. Alena Dostálová
Dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí pro organizační složky zadavatele v předpokládaném období od 09/2021 po následujících 12 měsíců v předpokládaném celkovém množství 4 803 tun na základě provozní potřeby zadavatele. Podrobněji viz zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele.
Poptávám hnědé uhlí
Poptávám hnědé uhlí kostka, cca 30-35 metráků, jaká je cena s dopravou do Sázavky? Díky za odpověď.
Dodávka koksu, hnedého a čierneho uhlia
Predmetom zákazky s názvom "Dodávka koksu, hnedého a čierneho uhlia" je dodávka tovaru - koks orech 1, koks orech 2, uhlie hnedé kocka, uhlie hnedé orech 1, uhlie hnedé orech 2, uhlie čierne kováčske, uhlie čierne, hnedouhoľné brikety (v rozsahu v závislosti od jednotlivej samostatnej časti predmetu zákazky), vrátane dopravy koksu, hnedého a ...
Poptáváme dovoz energetického uhlí
Poptávám energetické uhlí, dovoz ze zámoří do polského přístavu: Zrno 0-60mm Voda 4,0 - 10,0% Popel 5,0 - 8,5 % Prchavé látky 27,0 - 33,0 % Výhřevnost 28,0 - 32,0 MJ/kg Síra 0,50 - 0,70% Množství - po lodích, nižší desítky tisíc tun každý kvartál.
Poptávám hnědé uhlí
Poptávám 55q hnědé uhlí Ořech 2 - Ledvice. Na adresu: Náchod, ul. Nad Celnicí. Preferuji platbu kartou.
Dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí 2018 – 2019
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí pro organizační složky zadavatele v předpokládaném období od 08/2018 po následujících 12 měsíců v předpokládaném celkovém množství 5 006 tun na základě provozní potřeby zadavatele. Podrobněji viz zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele.
Prostějov - dodávka hnědého uhlí 2018
Předmětem veřejné zakázky je dodávka hnědého uhlí ořech II, včetně jeho uložení a urovnání na skládky u CK Letecká kasárna Prostějov.
Koks, Rakousko
Vážené dámy a pánové, prosím kolik stojí 4 tuny koksu dodáno - v 10 kg pytlích - v 25 kg pytlích - v 50 kg pytlích do Rakouska, 3034 Maria Anzbach? Moje tel. číslo je 0650/2347700 S přátelskými pozdravy Cornelia Jurik
Antracitové uhlí, Indie
Naše firma SBS Carbon Products poptává kalcinované antracitové uhlí s následujícími specifikacemi: Pevný uhlík minimálně 93% Síra méně než 0,25% Velikost 2-4 mm Balení balené v 25 kg malých pytlích a pak vložit 1 tunu do jumbo pytle Měsíční požadavky od 100 do 150 tun Prosím uvést cenu CIF-Chennai Port, Indie
Poptávám dodávku briket
Poptávám dodávku briket, cca 40 metráků. Děkuji.
Dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí 2017 – 2018
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí pro organizační složky zadavatele v předpokládaném období od 07/2017 po následujících 12 měsíců v předpokládaném celkovém množství 8 382 tun na základě provozní potřeby zadavatele. Podrobněji viz zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele.
Dodávka pevných palív
Predmetom zákazky je zabezpečiť dodanie pevných palív a súvisiacich služieb (doprava a uloženie na skládky) pre zabezpečenie prevádzky vykurovacích zariadení jednotlivých SPO v rezorte Ministerstva obrany a ich odlúčených pracovísk v starostlivosti ASM Bratislava. Požaduje sa dodanie palív v zložení hnedé uhlie, koks a palivové drevo.
Poptávám ledvické uhlí
Poptávám cenovou nabíku včetně dopravy na 60 q ledvického uhlí - kostka do Číbuze. Děkuji Slánská
Poptávám uhelné brikety
Poptávám uhené brikety, množství 1 tuna. Místo Pardubice, Sakařova ul. Termín dodávky kdykoliv do září, odběr předem oznámit. Děkuji, Hanuš.
Dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí pro období 1.7.2016  - 30.6.2017
Předmětem veřejné zakázky jsou přímé dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí (CPV 09111000- 0) do odběrných míst ČD, a.s. po dobu 12 měsíců. Bližší popis je uveden v Zadávací dokumentaci (dále jen "ZD"), jejíž Přílohou č. 1 je Závazný vzor Kupní smlouvy
Poptávám brikety
Poptávám brikety. Děkuji.
Poptávám dodávku hnědého uhlí
Poptávám 50q hnědé uhlí, ořech 2, Bílina nebo Most.
Poptávám tuhá paliva
Poptávám cenovou nabídku tuhých paliv.
Poptávám uhlí, brikety
Poptávám brikety uhelné.
Dodávka pevných paliv 2016
Dodávky pevných paliv včetně dopravy, uložení a urovnání na skládky pro kotelny provozované Armádní Servisní, příspěvkovou organizací v roce 2016.
Koks, hnedé a čierne uhlie so zabezpečením logistiky dodávok
Predmetom zákazky je dodávka tovaru - koks, hnedé a čierne uhlie.
Koks, Rakousko
Sdělte mi prosím jaká je cena za koks 20/40, 2,5 t, volný, s dodáním. Adresa: einberg-Heidenreichstein 13, 3861 Eggern, Österreich S pozdravem Ingrid Wimmer
Poptávám pytlované uhlí
Poptávám pytlované i nepytlované černé nebo hnědé uhlí ořech 2.