DSS Štrkovec Šoporňa – prístavba administratívnej budovy

DSS Štrkovec Šoporňa – prístavba administratívnej budovy

V prípade zadávania zákazky ide od zmiešanú zákazku a verejný obstarávateľ postupuje podľa § 30 ods. 1 ZVO.
Predmet zákazky sa delí na 2 časti:
- Časť 1: SO 01 Prístavba a SO 02 Prestavba
- Časť 2: SO 01 Zariadenia veľko kuchýň a SO 02 Práčovňa

Opis predmetu zákazky:
Časť 1: SO 01 Prístavba a SO 02 Prestavba
Funkčné rozdelenie stavby je v horizontálnom i vertikálnom smere. V princípe je stavba členené na prístavbu - SO 01 a prestavbu - SO 02. Samostatné statické, dilatačné celky sú komunikačne a prevádzkovo prepojené.
Dokumentácia rozčleňuje stavbu na objekty:
SO 01 prístavba /navrhovaný stavebný objekt/
SO 02 prestavba /jestvujúceho južného krídla/
SO 03 El NN rozvody, verejné osvetlenie a telokomunikačný kábel
SO 04 prívod vody, kanalizácia splašková
SO 05 kanalizácia dažďová, vsaky
SO 06 rozvod plynu
SO 07 spevnené plochy a sadové úpravy /Úpravy sú pričlenené k objektu SO 01/

Prístavba SO 01- kuchyňa, jedáleň, ubytovanie so zázemím
Samostatná prevádzka pristavovaného pavilónu nadväzuje komunikačne na zázemie jestvujúceho zariadenia. Pavilón je dvojpodlažný. V prízemí, ktoré je spojené krčkom chodby, je kuchyňa a jedáleň.
Cez komunikačné jadro vertik. komunikácie so schodiskom a výťahom je línia napojená na jedáleň. Kuchyňa má vlastný samostatný vstup pre zamestnancov a zásobovanie. Zázemie kuchyne je rozdelené na soc. hygienické a kanc. priestory a skladové priestory.
Väzba hospodárskeho pavilónu na pôvodnú dispozíciu predurčuje polohu kuchyne so svojim zázemím. Zásobovanie kuchyne je samostatným vstupom z dvora. Tu vstupuje i zamestnanec pracujúci v kuchyni. Samostatné sociálne zariadenie a šatne, členené podľa pohlavia, dopĺňa kancelária. Na rampu príjmu nadväzuje sklad odpadov /chladený/, suchý sklad, priestor pre chladničky.
Vlastná varňa bude produkovať denne 100 / max.150/ jedál pre klientov a zamestnancov. Samostatne sú vyčlenené úseky pre čistú prípravu mäsa, zeleniny, prípravu múčnikov. V kontakte na výdaj jedál je umiestnená umyváreň stolového riadu. Samostatne je riešená umyváreň kuch. riadu. Jedáleň je otvorená presklenými stenami do dvora i na juh. S možnosťou rozšírenia plochy o zimnú záhradu.
Osobitnú pozíciu má z dvora prístupná samostatná kotolňa-TZB.
Vertik. komunikácia - schodisko s výťahom spájajú prízemie s poschodím, na ktorom je umiestnené integ. bývanie.
Samostatné ubytovacie bunky sú navrhnuté pre klientov v štruktúre predsieň, kuchynka, hygienické jadro, terasa. Ubytovacie bunky sú navrhnuté a budú vyb
Veřejná zakázka vložena:
20.07.2022 07:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DSS pre deti a dospelých Šoporňa - Štrkovec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DSS pre deti a dospelých Šoporňa - Štrkovec

Zadavatel IČ:
31824099

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Százová

Zadavatel telefon:
+421 918 373 314


Zadavatel web:
https://www.dsssopornastrkovec.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Stavební činnost a instalace vody, topení, plynu a kanalizací od DESIA s.r.o.

Stavební činnost a instalace vody, topení, plynu a kanalizací od DESIA s.r.o.

Odborníci na instalaci vody, topení a plynu. To jsou odborníci ze společnosti DESIA s.r.o. z Ostravy, která pro Vás pracuje již od roku 1998. Dlouholetá zkušenost v oboru a profesionální přistup k práci. To jsou jedny z mnoha priorit společnosti, která obstarává zakázky pro veřejné i fyzické i právnické subjekty. Mezi její hlavní činnost patří zejména stavební práce a instalace v oblasti vody, plynu, topení a kanalizací. K dalším činnostem pak patří výstavba železobetonových konstrukcí, tedy monolitů, které postaví pro široké spektrum staveb jako: - stěny - skeletové systémy - základní i stropní konstrukce Ať už chcete budovat velký stavební projekt nebo prostě jenom zbourat garáž a místo ní postavit parkovací místa nebo novou, společnost DESIA s.r.o. z Ostravy je ten pravý partner pro Váš projekt.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.