Materská škola v obci Veľká Paka

Materská škola v obci Veľká Paka

Predmetom zákazky sú stavebné práce súvisiace so stavbou materskej školy v obci Veľká Paka, ktoré pozostávajú z objektu materskej školy s pôdorysom obdĺžnika s max. rozmermi 16, 0 x 25, 0 m, ktorý bude prízemný, s prepojovacou chodbou šírky 2, 2 m s jestvujúcim objektom základnej školy, s plochou strechou, z kanalizačnej prípojky na verejnú kanalizáciu, z napojenia na verejný vodovod rekonštruovanou vodovodnou prípojkou z jestvujúcej vodomernej šachty a z osadenia požiarneho hydrantu na verejný vodovod, z kábelovej prípojky na sieť NN a z chodníka pre peších vedúceho od jestvujúcej spevnenej plochy pred budovou základnej školy k navrhovanému objektu na pozemku parc. č. 44/2, v katastrálnom území Veľká Paka, obec Veľká Paka, v zmysle stavebného povolenia č. Výst./835/2020 vydaného Obcou Orechová Potôň dňa 21.09.2020, ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 05.11.2020, rozhodnutia zmeny stavby pred dokončením č. Výst./806/2021 vydaného Obcou Orechová Potôň dňa 04.10.2021, právoplatného dňa 13.10.2021 a projektovej dokumentácie z apríla 2020 vyhotovenej Ing. Matúšom Janovičom v znení projektovej dokumentácie z júla 2021 vypracovanej Ing. arch. Martinom Čomorom.
Podrobná špecifikácia je uvedená v spracovanom výkaze výmer stavby.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2022 07:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Veľká Paka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Veľká Paka

Zadavatel IČ:
00305791

Kontaktní osoba:
Bc. Ivan Seňan

Zadavatel telefon:
+421 911 323 323

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.velkapaka.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Stavební činnost a instalace vody, topení, plynu a kanalizací od DESIA s.r.o.

Stavební činnost a instalace vody, topení, plynu a kanalizací od DESIA s.r.o.

Odborníci na instalaci vody, topení a plynu. To jsou odborníci ze společnosti DESIA s.r.o. z Ostravy, která pro Vás pracuje již od roku 1998. Dlouholetá zkušenost v oboru a profesionální přistup k práci. To jsou jedny z mnoha priorit společnosti, která obstarává zakázky pro veřejné i fyzické i právnické subjekty. Mezi její hlavní činnost patří zejména stavební práce a instalace v oblasti vody, plynu, topení a kanalizací. K dalším činnostem pak patří výstavba železobetonových konstrukcí, tedy monolitů, které postaví pro široké spektrum staveb jako: - stěny - skeletové systémy - základní i stropní konstrukce Ať už chcete budovat velký stavební projekt nebo prostě jenom zbourat garáž a místo ní postavit parkovací místa nebo novou, společnost DESIA s.r.o. z Ostravy je ten pravý partner pro Váš projekt.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.