OVZ/022/3/2022 Dodávky hutního materiálu

OVZ/022/3/2022 Dodávky hutního materiálu

Předmětem VZ je zajištění pravidelných dodávek hutního materiálu (ocel, železo, plechy, tyče, trubky, profily atd.) dle aktuálních potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
23.06.2022 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 000 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Klára Rašková

Zadavatel telefon:
+420 556 783 226

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej barevných kovů - nerez, měď, hliník, bronz v naší hale a za skvělé ceny

Prodej barevných kovů - nerez, měď, hliník, bronz v naší hale a za skvělé ceny

Barevné kovy a další hutní materiál Vám rádi dodáme na míru včetně dělení s dopravou až k Vám. Nakupujte v naší nové hale, kde na Vás čeká široký sortiment barevných kovů jako je nerez, měď , hliník, bronz atd. V rámci každého materiálu pro Vás máme různé druhy výrobků, jako jsou profily, plechy, desky nebo tyče. Mimo jiné v naši hale naleznete také tenkostěnné profily, polykarbonát, travezy a další hutní materiál všeho druhu: - pletivo na ploty, zahrady a oplocení - jäkly, jekly - tažené ocely - plocháče, kulatina apod. - žebírková ocel (roxor) - plechy (tenké, tlusté, hladké, rýhované, pozinkované) - trubky (bezešvé, svářované, přesné, závitové) - profilová ocel (L, T, U, I, betonářská, kruhová, čtvercová, plochá) - betonářská kulatina a ocel - polykarbonátové desky, lexan, rodeca a makrolon - materiály pro reklamní panely - svařované a armovací sítě do betonu.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.


Prodej a dělení přesných svařovaných trubek a profilů, uskladnění materiálu ve skladu, Týniště nad Orlicí

Prodej a dělení přesných svařovaných trubek a profilů, uskladnění materiálu ve skladu, Týniště nad Orlicí

Firma IMPEX TB s.r.o. se specializuje na prodej a dělení přesných svařovaných trubek a profilů (ocelových, ocelových pozinkovaných a hliníkových). Naší hlavní činností je prodej ocelových trubek a profilů italské, španělské a německé provenience. Kromě prodeje ocelových trubek a profilů se naše firma zabývá také dělením těchto produktů na míru podle požadavků zákazníka. V rámci našich služeb nabízíme uskladnění materiálu v našem skladu v Týništi nad Orlicí. Ten dodáváme přímo k zákazníkům podle jejich specifických požadavků. Zajišťujeme i dodávky většího množství materiálu přímo od výrobce (1/2 – celý kamion).


Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Hledáte společnost s ocelovými výrobky, která se stará o spokojenost svých zákazníků, rychlost i kvalitu nabízených služeb? Pak jste na správném místě! Nabízíme sortiment: - plechů, svitků, - trubek, - jeklů, - tyčí. Mimo to prodáváme také příslušenství k nerezovým trubkám. Neváhejte a navštivte náš velkoobchod nebo internetové stránky a vyberte si svůj nerezový materiál u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Plechy a svitky válcované za studena, provoz Paskov

Plechy a svitky válcované za studena, provoz Paskov

Jsme ITALINOX, s.r.o. – na českém trhu působíme již od roku 1992. V naší pobočce v Paskově prodáváme plechy a svitky lisované za studena mnoha typů. Můžete si vybírat plechy s povrchem matným, hladkým lesklým, dekorativním, broušeným, s ochranou folií nebo bez. Tyto nerezové plechy dodáváme klientům dle jejich požadavků, v různých tloušťkách (od 0,15mm do 8mm) a velikostech. K dispozici jsou standartní velikosti, ale i formáty střihané na přání zákazníka. Na webových stránkách naleznete vzorník povrchů. Hledat nás můžete v Paskově, na adrese Místecká 927. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku, a to v provozních hodinách 7:00 - 15:30. Volejte na telefonní číslo nebo piště na e-mail. Těšíme se na budoucí obchodní spolupráci.


Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Trapézové plechy jsou nedílnou součástí mnoha střech. Dlouhodobé zkušenosti s výrobou a prodejem trapézových plechů v různých barevných odstínech má firma STATO střechy s.r.o. Kroměříž. Trapézové plechy najdou využití jako fasádní obklady, lehká krytina střech, ať už jde o rodinné domy, komerční objekty nebo rekreační přístřešky i garáže. Pro trapézové plechy je charakteristické silná a pevná konstrukce a ekonomické provedení. STATO střechy s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem ocelových trapézových plechů žárově pozinkovaných v Hulíně, Zdounkách, Tovačově a okolí. Vyberte si u nás trapézové plechy dle vašich požadavků.