Poptávám vstupenky v kotouči

Poptávám vstupenky v kotouči

Poptávám vstupenky v kotouči.

Dobrý den,
měl bych zájem o kalkulaci vstupenek v kotouči, jak dlouho by trvala výroba a doporučení média pro vstupenky.

Vstupenka má mít tvar obdélníku o šířce 50mm a délce 150mm, na kotouči, oboustranný plnobarevný potisk.
Nemám zatím náhled vstupenek, protože ještě není hotový grafický návrh.
Budeme na ni tisknout údaje jako datum, cena, termín(datum, čas), QR kód, počet osob a typ( rodinné).
Pro dotisk údajů budeme používat tiskárnu Zebra ZT230t.
Tato tiskárna umožňuje tisk na medium o max. tloušťce 0, 25mm, max šířka tisku 4“, průměr kotouče etiket max 203mm.

Děkuji

S pozdravem
Jindřich Dobeš

Mgr. Jindřich Dobeš
správce ICT
Poptávka byla vložena dne:
22.06.2022 11:43

Platnost poptávky:
22.07.2022 11:08

Kontaktní osoba:
Jindřich Dobeš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 556 770 899
+420 606 774 184

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Hledáte dodavatele kartonáže, potřebujete odbyt pro sběr papíru? Severočeské Papírny jsou vhodným kandidátem. Papírna s dlouholetou tradicí je klasickým výrobcem lepenky a výkupcem sběrového papíru. Protože ochrana životního prostředí je pro nás na prvním místě, snažíme se udržovat stále tradiční výrobu papíru. Pokud vlastníte firmu a nevíte si rady se skartací diskrétních dokumentů, využijte našich služeb. U skartace musí být vždy přítomen zástupce společnosti. Ceny a výčet služeb naleznete také na webových stránkách. Naše papírna je v Novosedlicích, pokud přijedete na nákup nebo dovezete svůj sběr, použijete adresu Bystřická 29.


Výroba etiket na roli a na archu Hradec Králové - samolepky a štítky v různém provedení

Výroba etiket na roli a na archu Hradec Králové - samolepky a štítky v různém provedení

Firma ATOM HK s.r.o. v Hradci Králové se specializuje na výrobu etiket, nálepek a termoetiket. Nejen pro kosmetický průmysl vyrábíme nálepky v podobě plastových etiket, například v transparentním provedení. V našem rozmanitém sortimentu naleznete etikety na roli, na archu, termoetikety, tabelační etikety, samolepící etikety, štítky, etikety do etiketovacích kleští, visačky a vstupenky. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme distribuci etiket a také tisku. A navíc archové etikety si vytisknete na jakékoliv tiskárně ve Vaší kanceláři! Čisté logistické etikety až po grafické etikety lze dodatečně doznačit libovolnou technologií. Pro více informací o výrobě a distribuci etiket nás neváhejte kontaktovat. Naše firma ATOM z Hradce Králové je Vám plně k dispozici.


Samolepící etikety Hradec Králové - výroba a distribuce průmyslových etiket

Samolepící etikety Hradec Králové - výroba a distribuce průmyslových etiket

ATOM HK s.r.o. Hradec Králové Máte obchod a potřebujete označit zboží pro prodej? Chcete, aby etiketa pevně držela na vašem zboží? Naše firma ATOM HK s.r.o. se o vše postará. Zajistíme grafickou přípravu etikety buď dle vašeho návrhu nebo ve spolupráci s grafickým studiem. Dle požadavků zákazníků dodáváme samolepicí etikety, nálepky i termoetikety pro potravinářský, kosmetický, farmaceutický, automobilový a chemický průmysl. Samolepící etikety slouží pro efektivní označování a identifikaci výrobků různých odvětví. Samolepící etikety se využívají jak v provedení na roli, tak i na archu nebo jednotlivě. Samolepící etikety máme k dostání bílé, barevné, potištěné nebo předtištěné v široké škále rozměrů a návinů.


Průmyslové papírové role, jsou skvělým pomocníkem v průmyslové zóně i v domácnosti

Průmyslové papírové role, jsou skvělým pomocníkem v průmyslové zóně i v domácnosti

Průmyslové papírové role se zásobníkem, v kyblíku nebo jen samostatně stojící jsou v různých typech baleních. Díky velké absorpci a pevnosti je uplatníme i v domácnosti. Od bílých, modrých až po žluté kombinace barev. Vyrábí se v různých vrstveních, od jedné až po třívrstvý. Náš široký sortiment uspokojí průmyslovou výrobu, nemocniční oddělení, úklidové služby a mnoho dalších. Papírové role ušetří Váš čas a náklady na úklid.


Diáře a kalendáře pro rok 2023 - nečekejte na konec roku - objednávejte u spol. Arei již nyní!

Diáře a kalendáře pro rok 2023 - nečekejte na konec roku - objednávejte u spol. Arei již nyní!

V nabídce našeho E-shopu pro Vás máme diáře denní, týdenní, plánovací i kapesní. Všechny mají moderní design a praktickou velikost vhodnou do kapsy či tašky. Firmám vytvoříme jejich vlastní styl diáře s logem a dalšími specifickými doplňky. Denní vyrábíme ve velikostech A5 a B6, týdenní A5, B5 a B6. Dále tu máme obrázkové týdenní diáře pro děti, školní i bez data. Kalendář na zeď či na stůl potěší rodinu, pracovníky i obchodní partnery. V e-shopu máme dvě stovky různých potisků a fotografií, stačí si jen vyhledat ten pravý pro Vás. Reklamní kalendáře s vlastním logem a fotografiemi zpracujeme každému individuálně. Vyberte si široké nabídky nástěnných i stolních kalendářů nebo diářů pro rok 2023.


PAPÍR, HRAČKY, SPORT Plzeň, prodej dřevěných hraček, společenské hry, papírenské zboží

PAPÍR, HRAČKY, SPORT Plzeň, prodej dřevěných hraček, společenské hry, papírenské zboží

Představujeme Vám prodejnu v Blovicích v okresu Plzeň, kde prodáváme sortiment PAPÍR, HRAČKY, SPORT. V našem sortimentu naleznete hračky, společenské hry, papírenské zboží a sportovní potřeby. Prodej sortimentu PAPÍR, HRAČKY, SPORT Plzeň: - hračky - společenské hry - papírenské zboží - sportovní potřeby Pokud Vás náš sortiment PAPÍR, HRAČKY, SPORT zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykovo náměstí 20, Blovice, Plzeň.